Şimdi Ara

Köpek Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende uzun zamandır olan köpek merakı köpeğim olmadığından katlanarak büyüdü :) . şimdi yeni evimize taşınacağımız için köpek alma şansımız oluyor. Ankarada yaşıyoruz ve birkaç yere sorduk. aradığımız ırk Golden Retriever istedikler fiyat hep >500 YTL. bu parayı köpeği almak için vermek yerine köpeğim için harcamayı düşünüyorum. kısacası köpeği(golden retriever) yavrulayan forum sakinleri bana ulaşırlarsa çok sevinirim.(2 aylık olmasını istiyorum, 2 ay anne sütünü emmiş olmasını istiyorum)

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

• Gecen arkadasımın bi tanıdıgı 7 tane mi ne dedigin cinsten yavrulamıs onlar 2 tane beklerken 7 tane olmus..Bikac tanesini alıp diğerini verecklerini söylüyorlardı o zaman olsaydı yardımcı olurdum
  • quote:

Orjinalden alıntı: LsR

Gecen arkadasımın bi tanıdıgı 7 tane mi ne dedigin cinsten yavrulamıs onlar 2 tane beklerken 7 tane olmus..Bikac tanesini alıp diğerini verecklerini söylüyorlardı o zaman olsaydı yardımcı olurdum

evet demekki düşündüğüm gibi oluyormuş

zaten çok yardımcı oldun dostum saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: MortMorello

quote:

Orjinalden alıntı: LsR

Gecen arkadasımın bi tanıdıgı 7 tane mi ne dedigin cinsten yavrulamıs onlar 2 tane beklerken 7 tane olmus..Bikac tanesini alıp diğerini verecklerini söylüyorlardı o zaman olsaydı yardımcı olurdum

evet demekki düşündüğüm gibi oluyormuş

zaten çok yardımcı oldun dostum saol

valla sanırım pet shop'a mı ne sattı bana da sormustu bana verecekti müsait değildi ortam beslemek icin..

sanırım Ankaradasın suna bi bak derim 250 istio ama altında da veririz diyor..

http://www.sahibinden.com/golden_retrewer_yavrulari250ytlWQQaXQQ4584959WQQpXQQdisplayitem?keyword=Retriever

bunun dısında gazetelere bakabilirsin oraya da ilan veriyorlar bedavaya veren var

• arkadaşlar up birde bi ekleme bu hafta tatile gideceğiz gelecek cumaya kadar antalyadayız ondan sonra bize verilirse köpek çok mutlu olurum yani yaklaşık 1 hafta fazladan bakacaksınız :)
  • up
  • up
  • Türkiye'de de köpek arıyorsan yuh artık.Elini nereye atsan köpek
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecay

Türkiye'de de köpek arıyorsan yuh artık.Elini nereye atsan köpek

insanların gözünü para hırsı bürümüş, doğan yavruları para ile satıyorlar. o köpeklere asıl bakacak olan parayı bastıran değil köpeği sevenlerdir bence. Parklarda bi söz olur ya 'güller sevgiyle büyür' diye köpekde aynen öyle sevgiyle büyür( yada öyle olması gerekir bence).
  • up!!!
  • Haklısın hocam sadece o açıdan söylememiştim.

^^^^ UP
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.