Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (391. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.763
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar trade ile ilgili bir sorunum var 2 gundur almis oldugum oyuncuyu takima ilave edemiyorum. yardimci olursaniz sevinirim. iyi geceler.
  • Konunun sayfalarında mutlaka paylaşılmıştır ama basit bir cevabı olacağı için tekrar soruyorum.

IF Burak ve Mavi Selçuk'tan birini alabilecek kadar bütçem var.

Hangi oyuncuyu önerirsiniz öncelikle? Normalinden fark yaratacak olan hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khimlangbuu

Konunun sayfalarında mutlaka paylaşılmıştır ama basit bir cevabı olacağı için tekrar soruyorum.

IF Burak ve Mavi Selçuk'tan birini alabilecek kadar bütçem var.

Hangi oyuncuyu önerirsiniz öncelikle? Normalinden fark yaratacak olan hangisidir?

http://www.futhead.com/fifa/players/compare/12548/13000/13404/1490

karşılaştırmaları burda yaptım,bence mavi selçuk al,if burak ile normal burak arasında çok bi fark yok,ama selçuk bildiğin xavi olma yolunda.

Ayrıca sana bütçesi düşük ve mavi selçuklu bir takım yaptım,arada kırmızılar olsada che. 99

http://www.futhead.com/fifa/squads/11532320/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMO -- 2 Haziran 2013; 18:00:32 >

• @Pegasus87

Zahmet etmişsin teşekkür ederim. Bu gece Xelçuk'u kadroma katayım o zaman.
  • quote:

@Pegasus87

Bak şimdi xelçuk ile yaptığın kombinasyonu merak ettim,ben 433 ü makbul buldum.sneijder ve ardayı mutlaka kadroya dahil et,ortasaha çok iyi defansta danny berbat,semih te takıma yakışmadı riera da,tüm defansı bir takımdan alsan che. Yüksek kalır..

Bütçen iyiyse puyol-pique-valdes yapabilirsin kimya yüksek kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus87

quote:

@Pegasus87

Bak şimdi xelçuk ile yaptığın kombinasyonu merak ettim,ben 433 ü makbul buldum.sneijder ve ardayı mutlaka kadroya dahil et,ortasaha çok iyi defansta danny berbat,semih te takıma yakışmadı riera da,tüm defansı bir takımdan alsan che. Yüksek kalır..

Bütçen iyiyse puyol-pique-valdes yapabilirsin kimya yüksek kalır

Cok fazla oyun oynayamiyorum. Oturunca da Galatasaray + sevdigim oyuncu kombinasyonum var. Su an 4-3-1-2 oynuyorum.
    Muslera - Eboue Semih Chedjou Kolarov - Hamit Melo Selcuk - Sneijder - Burak Djibril Cisse
    Beklerim cok guzel bindirmeler yapiyolar. Herkes formasyona uygun oldugu icin chem 100. Senin yazdigin kadro cok iyi ama 433 beceremiyorum. Arda'ya da 4312'de yer bulmak zor. CM yaparsam harcarim gibi geliyor.

• Ardanın cam olması ve selçuğun cm olması sanada çok saçma gelmiyor mu? Cam oyuncularının şut gücünün yüksek olması gerekiyor,selçuk bu konuda buraktan üstün ve mevkisi cm Bence ardayı hamitin yerine al,hamitin böyle bir takımda ne işi var ki? Onu alamıyorsan nuri de iyidir
    Chedjou transferini yeni gördüm,hemen eklemişsin takıma.bir de nasıl okunduğunu öğrensem,

@khimlangbuu

• Son mesaji okuyunca aklima takildi. Sizce Chedjou'nun GS karti ne zaman cikar. Cikinca sadece NIF karti mi cikra yoksa IF karti da GS olarak cikar mi?(hic sanmiyorum ama)
  • @Pegasus87
    Oyunun yetersiz kaldığı noktalardan biri bu bence. Arda CAM değil. İlk bir kaç hafta forvet arkası oynadı diye hop CAM yaptılar ve değiştirmek istesen sadece ST, CF, CM, CDM yapabiliyorsun. E Arda bunların hiçbiri değilki.
    Aslında hem pozisyon hem formasyon açısından en uygunu 4-2-2-2'nin sol CAM'sine koymak bence. Şirkette olduğum için Futhead'e girip karşılaştırma yapamıyorum ama Hamit'in defansif özellikleri Arda'dan daha iyi sanırım. Arda hücumda çok etkili ama 4-3-1-2'nin orta üçlüsü oyunu iki yönlü oynamazlar ise ben çok açık veriyorum oynarken. Sonra yolgeçen hanı'na dönüyor benim defans.
    Nuri'yle geçen sene oynamıştım. Daha dengeli bir adam Arda'ya nazaran. Hamit'in yerine alternatif olabilir. Hatta Selçuk'a sağ CM, Nuri'yi sol CM yapıp ters ayakta kalmamalarını da sağlayabilirim.
    Chedjou "ben Şe(d)ju diyo okuyorum" tank gibi bir adam. Çok hızlı değil ama pozisyon, ilk müdahele ve topu oyuna sokma konusunda çok başarılı.
    Bir parantez Semih'e açmak istiyorum. Her topa müdahele ediyor. Ben çok keyif alıyorum onunla oynarken. En kritik müdaheleler hep ondan geliyor. Gurur duyuyorum.

@Burak-09k
    Geçen sene yazbaşı transferleri yansıdı mı bilmiyorum. Eğer öyle olduysa Lille kulübü de açıkladıktan sonra çıkabilir diye düşünüyorum.

• Cm Tots Diamantiyi nasıl buluyorsunuz?

Cf Yapılmış olarak daha mı verim alınır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10urtiryaki

Cm Tots Diamantiyi nasıl buluyorsunuz?

Bence CF olması daha iyi çünkü adamın hem şut gücü yüksek hem de dribbling yüksek.
    Zaten adamın defansif özellikler yok denicek kadar az,ya CF ya da CAM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus87

quote:

Orijinalden alıntı: 10urtiryaki

Cm Tots Diamantiyi nasıl buluyorsunuz?

Bence CF olması daha iyi çünkü adamın hem şut gücü yüksek hem de dribbling yüksek.
    Zaten adamın defansif özellikler yok denicek kadar az,ya CF ya da CAM.

Aslında banada mantıksız gelmedi değil hani cf çok görünce bi sormayım dedim

En mantıklısı benimde hemen cf yapmam gerekicek

İbarbo aut Tots Diamanti in :)

• İtaly liginin en iyi if sif tots orta saha,defans ve forvetleri hakkında yardımcı kim olabilir acaba?

En iiyileri kimler?Almış oynatmış olanlar bilgi verirse sevinirim..
  • Farkına vardım ki takım bozmanın vakti gelmiş

http://www.futhead.com/fifa/squads/11643208/

Şöyle bişey kurdu.İtalya duayeni abilerden yorum bekliyorum.Özellikle hücum hattını hiç oturtamadım
  • Ben de üye olmak istiyorum. yaş 34
    Boralem (HlllllllllllllGS)
  • Arkadaşlar gol tekrarını defalarca nasıl izllettirebiliyoruz? Bana izlettiren rakibe ben de izlettirmek istiyorum ama genelde bir tekrar yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamitek

Arkadaşlar gol tekrarını defalarca nasıl izllettirebiliyoruz? Bana izlettiren rakibe ben de izlettirmek istiyorum ama genelde bir tekrar yapıyor.

Gol sevinci yaparsan bir tekrar yapıyor ,hic sevinç yapmayıp hiçbirşeye basmazsan 2-3 tekrar oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Arkadaşlar gol tekrarını defalarca nasıl izllettirebiliyoruz? Bana izlettiren rakibe ben de izlettirmek istiyorum ama genelde bir tekrar yapıyor.

Gol sevinci yaparsan bir tekrar yapıyor ,hic sevinç yapmayıp hiçbirşeye basmazsan 2-3 tekrar oluyor.

Sağol dostum. Bazen sıradan bir gol, hatta penaltıyı bile defalarca izlettiriyolar. Onlara misilleme gerekiyor.

• hızın önemi yok ama 30 40 da olmasın

fizik gücü çok yüksek takım kurar mısınız ? lig ispanya fransa italya brezilya bundes liga ing. olabilir taktik 3-5-2 4-2-3-1

ps3..

bütçe 50 k

kaya gibi olsun hızı karşı bir de bunu deneyecem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cafzafer2 -- 5 Haziran 2013; 21:25:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

hiç gol sevinci yapmadan hızlıca geçiyorlar onu nasıl yapcam beni o daha deli ediyor rakibe sen de kimsin havası veriyor

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.