Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.763
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili fut duayenleri değerli dostlar miraç kandiliniz mübarek olsun duanızda yer almak ümidi ile hayırlı akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: mamitek

Arkadaşlar gol tekrarını defalarca nasıl izllettirebiliyoruz? Bana izlettiren rakibe ben de izlettirmek istiyorum ama genelde bir tekrar yapıyor.

Gol sevinci yaparsan bir tekrar yapıyor ,hic sevinç yapmayıp hiçbirşeye basmazsan 2-3 tekrar oluyor.

hiç gol sevinci yapmadan hızlıca geçiyorlar onu nasıl yapcam beni o daha deli ediyor rakibe sen de kimsin havası veriyor

L1+r1 aynı anda bas birkac kere dostum.

• Merhaba 10 yıllık PES çi olarak ARTIK FİFAYA BAŞLADIM VE NEDEN FİFACI OLDUĞUNUZU ANLADIM Bana facebooktan yardım edecek olan varmı şu an fut dayım ve yapayanlızım arkadaşlar.

www.facebook.com/berke.tips
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikkat mersinli

Sevgili fut duayenleri değerli dostlar miraç kandiliniz mübarek olsun duanızda yer almak ümidi ile hayırlı akşamlar

senin de mubarek olsun
  • sevgili Arkadaşlar öncelikle geçmiş Miraç kandiliniz mubarek olsun.

Bpl için en ideal,taktik hangisidir sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babako34

sevgili Arkadaşlar öncelikle geçmiş Miraç kandiliniz mubarek olsun.

Bpl de iyi kanat oyuncuları var,kanat kullanan taktikler öncelikli bence.3-5-2 birinci sırada gelir iyi defans yapabilirsen,4-5-1 veya 4-4-2 de bpl icin iyidir.

• quote:

quote:

Bpl de iyi kanat oyuncuları var,kanat kullanan taktikler öncelikli bence.3-5-2 birinci sırada gelir iyi defans yapabilirsen,4-5-1 veya 4-4-2 de bpl icin iyidir.

3-5-2 önceden en çok oynadığım sistemdir hemde bugüne kadar en çok title almışımdır sadece 3lü defans hızlı forvetler karşısında sorun olmazmı diye düşünüyorum aslında 4312 sistemini seviyorum ama Bpl uymuyor

defans olayı bana ters zevk aldığım oyunda defans olayına karşıyım peki 442 nasıl olur? dostum

• Fransa için 4321 sistemini nasıl buluyorsunuz?

Ve bu sistemde en iyi ST LF RF leri ve oyuncu özellikleri hakkında denemiş arkadaşlar bilgi verebilirmi acaba?
  • Kimse cevap vermedi bende kendim kurdum yorumları alayım :)
     KONU TAŞINMIŞTIR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10urtiryaki

Kimse cevap vermedi bende kendim kurdum yorumları alayım :)
     KONU TAŞINMIŞTIR...

Ben de futhead a bakıyordum ucuz bi kadro çıkarmak için ;)
    Bu baya pahalı olmuş, aslında payet filan bekler çok pahalı,onun yerine aynı performansı lavezziden vs. çıkarabilirdin

• quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus87

quote:

Orijinalden alıntı: 10urtiryaki

Kimse cevap vermedi bende kendim kurdum yorumları alayım :)
     KONU TAŞINMIŞTIR...

Ben de futhead a bakıyordum ucuz bi kadro çıkarmak için ;)
    Bu baya pahalı olmuş, aslında payet filan bekler çok pahalı,onun yerine aynı performansı lavezziden vs. çıkarabilirdin

pahalı ama alıcı var şuanda hem ben biraz hesaplı aldım şuandakilerden :)

Ama açıkca sölüyeyim çok kötü bana göre ben mi oynatamadım bilmiyorum :)

• 3 mavi 4 if oyuncuyla tabiki momentum kurbanı olursun @10urtiryaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus87

3 mavi 4 if oyuncuyla tabiki momentum kurbanı olursun @10urtiryaki

şuan momentum kesinlikle uğramadı bana :) Ratingim 80-81..

7 maçta 6 galibitet 1 beraberlik serilerim iyi gidiyor nazarlardan korusun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunisiz Deli

Merhaba 10 yıllık PES çi olarak ARTIK FİFAYA BAŞLADIM VE NEDEN FİFACI OLDUĞUNUZU ANLADIM Bana facebooktan yardım edecek olan varmı şu an fut dayım ve yapayanlızım arkadaşlar.

www.facebook.com/berke.tips

Öncelikle hoş geldin aramıza bende senin gibi pesciydim taaki 2010 kadar.Ama anladımki pes oyunu çocuk oyunuymuş fifaya geçtim. Fakat hala pesi fifadan üstün tutan arkadaşlarım var onlara anlam vermedim. Ya futboldan anlamıyorlar yada fifayı oynayamıyorla. Kardeş yerdım istersen alt imza kısmımda psn adresim var ekle.Birde tunuvalar oluyor takip et baya arkadaşın olacak ozaman.

• quote:

quote:

quote:

3-5-2 önceden en çok oynadığım sistemdir hemde bugüne kadar en çok title almışımdır sadece 3lü defans hızlı forvetler karşısında sorun olmazmı diye düşünüyorum aslında 4312 sistemini seviyorum ama Bpl uymuyor

defans olayı bana ters zevk aldığım oyunda defans olayına karşıyım peki 442 nasıl olur? dostum

Babako kardeşim yine erken havlu atmışsın iyi oynuyordun neolduda tutturamadın.Bence çok takım ve sistem değiştirdin. Ben sana şunu söyleyeyim kardeşim. Öncelikle kardeşim nasıl bir oyun tarzın varsa ona göre sistem kur.Mesala ben hep ortadan baskı kuruyorum kanatklardan oynayamıyorum. Oyüzden 4-3-1-2 bana daha yakın geldi.3-5-2 okadar denedim oynatamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: QSerdar_TR

quote:

quote:

quote:

Babako kardeşim yine erken havlu atmışsın iyi oynuyordun neolduda tutturamadın.Bence çok takım ve sistem değiştirdin. Ben sana şunu söyleyeyim kardeşim. Öncelikle kardeşim nasıl bir oyun tarzın varsa ona göre sistem kur.Mesala ben hep ortadan baskı kuruyorum kanatklardan oynayamıyorum. Oyüzden 4-3-1-2 bana daha yakın geldi.3-5-2 okadar denedim oynatamadım.

valla serdar dediğinde haklısın ne kadrolar kurdum ne if oyuncular aldım ama tutmadı bir türlü işin açıkcası futtan soğudum bu momentum mudur nedir title almama izin vermiyor artık bundan sonra seçtiğim taktiği hangisini şeçersem şeceğim ful defans oynuyacağım öyle görünüyor 3-5-2 li bir BPL kadrom var şuan elimdede 180k kaldı takımları boza boza EA işini gerçekten biliyo

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QSerdar_TR

quote:

quote:

quote:

valla serdar dediğinde haklısın ne kadrolar kurdum ne if oyuncular aldım ama tutmadı bir türlü işin açıkcası futtan soğudum bu momentum mudur nedir title almama izin vermiyor artık bundan sonra seçtiğim taktiği hangisini şeçersem şeceğim ful defans oynuyacağım öyle görünüyor 3-5-2 li bir BPL kadrom var şuan elimdede 180k kaldı takımları boza boza EA işini gerçekten biliyo

Ama kardeş ben şimdi bir takım kurdum. Mükemel ötesi yada ben iyiyim diyeceğim.şuanda bende 3 takım var BPL 4-1-2-1-2 - SeriA 4-3-1-2 - Bundeliga 4-3-1-2 3 takımda iyi oturdu. Ama bundesliga defansımı hots dante-boateng.alaba mükemmel sağlam çalışıyorlar. Ben ilk defa bukadar sağlam defans yaptığımı biliyorum. Gerçekten çok iyi oynuyorlar. orta alanada hotsları koydum çok sağlam oynuyorlar.Senle biara maç yapalım klardeş takımı görürsün.

• arkadaşlar bu oyunun her 2-3 haftada bir oynanış şeklini değiştirdiklerini düşünüyormusunuz..Mesela bir hafta adamlar topa aynı tuşları kullandıgım şekilde rakibe süper pres yaparken rakibin oyuncularına hep yakın durup aralara girerken başka bir hafta takım cok dagınık,rakibe uzak pozisyon alıyorlar..ama bu bariz belli oluyor maçın ilk 10dksında bile kendini belli ediyor..siz ne düşünüyorsunuz bu konuda..
  • QSerdar_TR

akşam yapalım bakalım şu takımı merak ettim
  • Bpl kadromu değiştirdim.seri A kurdum bakalım.Tavsiyeleri bekliyorum

http://www.futhead.com/fifa/squads/11643208/
  • 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.