Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.764
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shadow99tr

arkadaşlar bu oyunun her 2-3 haftada bir oynanış şeklini değiştirdiklerini düşünüyormusunuz..Mesela bir hafta adamlar topa aynı tuşları kullandıgım şekilde rakibe süper pres yaparken rakibin oyuncularına hep yakın durup aralara girerken başka bir hafta takım cok dagınık,rakibe uzak pozisyon alıyorlar..ama bu bariz belli oluyor maçın ilk 10dksında bile kendini belli ediyor..siz ne düşünüyorsunuz bu konuda..

Dostum aynen katılıyorum sana. Mesala aynı takımımla 7-8 gol atarken. Hatta 20 maçta sadece 2-3 maç kaybederken. Tamam diyorum buldum takımımı bu takımla yenemiyeceğim kişi kalmaz derken.Başka zaman tekrar açıyorum ps 3 mü ve aynı takımımla başlıyorum maça, oda ne sanki şov yaptığım takım gitmiş yerine bronz takım gelmiş. Pas hatalarımı dersin, kale dibinde gol kaçırmamı dersin,hızlı koşan adamım yürümü dersin.Yani anlayacağın ya oan bende bir düşüş var, yada EA biraz maç kazamamı birazda maç kaybetmemi ister gibi..Bencede bunda EA nın parmağı var.Mesala bu hafta çok iyi oynuyorum çünkü istediğimi sahaya yansıtabiliyorum. Yenilsemde üzülmüyorum. En azından iyi oynadığımı biliyorum. Ama EA bir numara yaparsa anlıyorum. Nerden anlıyorum dersen aynı kadromla istediğimi sahaya yansıtamıyorum. Ve bu 1-2 maçla olmuyor en az 4-5 gün sürüyor bu olay. Sonra biraz ara veriyorum 4-5 gün. Ondan sonra aynı şekilde tekrar maç kazanmaya başlıyorum. Bakalım 1 haftadır EA benim oyuna engel olmadı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: babako34

QSerdar_TR

akşam yapalım bakalım şu takımı merak ettim

Tamam kardeşim bir kaç oyuncum satıldı tekrar toplayayım bensana devet atarım ok.
  • Evet beyler bugün sevgili dostum usalp2 ( alptuğ ) ile birlikte yemek yiyip keyifli bir sohbet geçirdik , biliyorsunuz kendisi amerikada yaşıyor ve tatil için burada , sohbetimizde en azından istanbulda yaşayan fut duayenleri için bir buluşma / piknik organizasyonu düzenleyelim dedik , bu cumartesi veya pazar günü olabilir gelecek arkadaşlarla konuşuruz , detaylar için numaram 0530 364 77 70 ten beni istediğiniz zaman arayabilirsiniz , alptuğ kardeşim aynen tahmin ettiğim gibi son derece düzgün ve insancıl bir kardeşim , forumdan yüzyüze görüştüğüm ilk kişide aynı zamanda , katılımları bekliyorum duayenler hatta bir ps3 kafeye bile gidebiliriz hep beraber ufak bir turnuva bile yapabiliriz

Soldan sağa : Fifaz - Usalp2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 11 Haziran 2013; 20:00:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi İstanbul da olmak vardı anasını satıyım.... diyesim geldi nedense çok güzel hareketler bunlar, alptuğ hoşgeldin kardeşim
  • Hosbulduk hocam, cumleten herkese merhaba,

Birbirini hic gormemis iki insanin sanal alem ortami disinda bulusmasi olarak bakarsak duruma , Tarik'la sanki cocukluk arkadasiymisiz gibi muhabbetimiz boldu, burdakinden de farksizdi.

Istanbul civarinda olan dostlarla bulusma fikri de super, Nigde Gazozuna ama maclar ona gore
  • Evet beyler , sizce tots Cavani mi yoksa Tots Balotelli mi ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Evet beyler bugün sevgili dostum usalp2 ( alptuğ ) ile birlikte yemek yiyip keyifli bir sohbet geçirdik , biliyorsunuz kendisi amerikada yaşıyor ve tatil için burada , sohbetimizde en azından istanbulda yaşayan fut duayenleri için bir buluşma / piknik organizasyonu düzenleyelim dedik , bu cumartesi veya pazar günü olabilir gelecek arkadaşlarla konuşuruz , detaylar için numaram 0530 364 77 70 ten beni istediğiniz zaman arayabilirsiniz , alptuğ kardeşim aynen tahmin ettiğim gibi son derece düzgün ve insancıl bir kardeşim , forumdan yüzyüze görüştüğüm ilk kişide aynı zamanda , katılımları bekliyorum duayenler hatta bir ps3 kafeye bile gidebiliriz hep beraber ufak bir turnuva bile yapabiliriz

Hay kardeşlerim benim alp öncelikle hoşgeldin kardeşim ülkene ben hafta sonları çalışıyorum malesef gelemem

hafta arası izin yapıyorum

bu arada tarık göbek almış başını gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mert2358

Bpl kadromu değiştirdim.seri A kurdum bakalım.Tavsiyeleri bekliyorum

http://www.futhead.com/fifa/squads/11643208/

kardeşim öncelikle çok iyi kadro kurmuşsun Cavaninin normalinide if aldım denedim ısınamadım işin gerçeği onun

yerine italyan aygırı bolitelli diyorum ben pato iyidir ama muriel'de al derim

• 40k ile nasıl bir kadro kurabilirim?

Bpl denedim 4411 gayet te başarılı oldu,2 günde 20k yaptım,ama eskisi gibi kazanamadığımdan sattım ,BPL için en iyi formation nedir? ve 40k ile iyi bir La Liga çıkar mı?
  • Bütün coinsimi harcayıpta beğenerek kurduğum kurduğum ama inanılmaz hayal kırıklılığı yaşadığım kadro..

Ultra defans -Kontra Atak oynuyorum en kötü kadrodan yediğim gol sayısı 3 yada 4

Atak oynuyorum en kötü kadrodan yine yediğim gol sayısı 3-4 attıklarım yediklerimle eşittir ve division 2 ye şutlandım :)

Nedir bu anlamış değilim gerçekten yardım edebilicek arkadaş arıyorum. Yoksa yeni tv yeni konsol yeni ps3 almam gerekecek saygılar :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Evet beyler bugün sevgili dostum usalp2 ( alptuğ ) ile birlikte yemek yiyip keyifli bir sohbet geçirdik , biliyorsunuz kendisi amerikada yaşıyor ve tatil için burada , sohbetimizde en azından istanbulda yaşayan fut duayenleri için bir buluşma / piknik organizasyonu düzenleyelim dedik , bu cumartesi veya pazar günü olabilir gelecek arkadaşlarla konuşuruz , detaylar için numaram 0530 364 77 70 ten beni istediğiniz zaman arayabilirsiniz , alptuğ kardeşim aynen tahmin ettiğim gibi son derece düzgün ve insancıl bir kardeşim , forumdan yüzyüze görüştüğüm ilk kişide aynı zamanda , katılımları bekliyorum duayenler hatta bir ps3 kafeye bile gidebiliriz hep beraber ufak bir turnuva bile yapabiliriz

Hay kardeşlerim benim alp öncelikle hoşgeldin kardeşim ülkene ben hafta sonları çalışıyorum malesef gelemem

hafta arası izin yapıyorum

bu arada tarık göbek almış başını gidiyor

T-shirt biraz manidar olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: 10urtiryaki

Bütün coinsimi harcayıpta beğenerek kurduğum kurduğum ama inanılmaz hayal kırıklılığı yaşadığım kadro..

Ultra defans -Kontra Atak oynuyorum en kötü kadrodan yediğim gol sayısı 3 yada 4

Atak oynuyorum en kötü kadrodan yine yediğim gol sayısı 3-4 attıklarım yediklerimle eşittir ve division 2 ye şutlandım :)

Nedir bu anlamış değilim gerçekten yardım edebilicek arkadaş arıyorum. Yoksa yeni tv yeni konsol yeni ps3 almam gerekecek saygılar :)

Bu formasyonu bende denedim. 5-5 bitn maçım bile oldu. yani bu formasyonla gol yememen imkansız. maçı kazanmak için kaç tane atacağın önemli.

ayrıca ultra defans oynuyorsan kantratak degilde team press yapıp oyna. bu takım her yerde press yapacak kapasitede.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10urtiryaki

Bütün coinsimi harcayıpta beğenerek kurduğum kurduğum ama inanılmaz hayal kırıklılığı yaşadığım kadro..

takımdaki mavi ve siyah kartları çıkar aynı adamların normal kartlarını alıp oyna hocam. aradaki farkı göreceksin

• quote:

quote:

kardeşim öncelikle çok iyi kadro kurmuşsun Cavaninin normalinide if aldım denedim ısınamadım işin gerçeği onun

Bozdum abi takımı.Milyonluk takım kuruyorsun Muriel bütün maç rezil ediyor seni Sıkıldım bu döngüden.Bu senelik bu kadar.İnş fifa 14'te bişeyler değişir.

• Arkadaşlar bu son saniyede fiyat arttırıp hırsızlık yapan tipler inanılmaz çoğaldı. Tots oyuncularda ki ihalelerin neredeyse yarısı bu pisliklerden geçilmiyor. Birini daha not ettim: EL BILLETES FC
  • quote:

quote:

quote:

Bozdum abi takımı.Milyonluk takım kuruyorsun Muriel bütün maç rezil ediyor seni Sıkıldım bu döngüden.Bu senelik bu kadar.İnş fifa 14'te bişeyler değişir.

İbarboya göre daha iyidir milyonluk takımı bende kurdum madara oldum şimdi elimde 50k mütevazi 2 takım var gayet iyi fifanın parayı daha fazla verenleri koruması lazım aslında ama nerde pek sanmıyorum değişeceğini

bu arada fifa 14'dü hangi konsolda oynuyacaksın PS4 fiatı 499 dolar olarak açıklandı ben fifa 14 dü mühtemelen

ps4 oynarım gibi geliyor bana

• Abi haftaici de olabilir yani gelmek isteyenlere kalmis ben ve Tarik buyuk ihtimal uyariz, lag free, baglanti sorunu yasamadan , momentum , kil yun olmayan , herkezin bileginin hakkiyla offline da ne yapacagini gormus oluruz ki biliyorsun uzakta oldugum icin turnuvalarda cok kasiyor turnuva ozlemi olustu bende

Hayirlisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Abi haftaici de olabilir yani gelmek isteyenlere kalmis ben ve Tarik buyuk ihtimal uyariz, lag free, baglanti sorunu yasamadan , momentum , kil yun olmayan , herkezin bileginin hakkiyla offline da ne yapacagini gormus oluruz ki biliyorsun uzakta oldugum icin turnuvalarda cok kasiyor turnuva ozlemi olustu bende

Hayirlisi

ben Tarık abi ile konuştum abi bende kesin varım bi rakı sofrası kuracagız bu hafta sonu

gidelim bi cafeyede size Ds3 kırdırayım oynarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haki_Tr -- 13 Haziran 2013; 0:53:34 >

• Wayyyy Hakan cita yuksek , bana bunlarla gel

Fifaya doyalim o gun, simdiden sabirsizlandim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Abi haftaici de olabilir yani gelmek isteyenlere kalmis ben ve Tarik buyuk ihtimal uyariz, lag free, baglanti sorunu yasamadan , momentum , kil yun olmayan , herkezin bileginin hakkiyla offline da ne yapacagini gormus oluruz ki biliyorsun uzakta oldugum icin turnuvalarda cok kasiyor turnuva ozlemi olustu bende

Hayirlisi

Valla güzel olurdu hep beraber ama kısmet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.