Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.763
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ea fut'ta düzenini kurmuş dün basit bir bundisliga kurmuş birisinden 7 yedim bir anda ben bile anlamadım nasıl olduğunu sonraki maçta karşıma 4321 mavilerden oluşan Bpl takımı vardı fark yiyeceğimi tahmin ederken adama 5 attım bendeki kadro ise 4312 SeriA kadrosu vardı anlamadım gitti acaba diyorum maçlarda ilk gölü biz yesek ikinci yarıya yenik durumda başlasak momentum bizede yardımcı
    Olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soyle izah edeyim. O basit Bundesliga dan bende de var. Kadro su (4-4-2)

Wiese

Piszczek - Santana - Naldo(Hummels) - Alaba

Błaszczykowski - Gustavo (Bender) - Ilkay - Elia

Gomez - Reus

Bu kadro ile DIV 1 salladim. Sonra bayagi coins birikti. Kaleye Neuer, RB'ye IF Piszczek, Cb'ye IF Naldo, LB'ye SIF alaba, RM'ye SIF Błaszczykowski koydum. Ve hoooooppppp Division ikideyim Sinirlenip takimi zararina sattim, 1.2 milyonluk Serie A kurdum daha beter oldu Benim teorim yada psikolojik bir durum bende, takimda if oldugu zaman takimin kimyasi allak bullak oluyor. Benim aylarca kurmak icin bir yerimi yirtigim takim, 30-40k lik takimlar onunde sacmaliyor. 10 mac ust uste yedigim tum golleri kaydettim, hep yok artik denecek goller. Adam defansimin ortasina topla duz kosu yapiyor , ben CM oyuncum ile pas yollarini tikamaya calisirken, IF NAldo ve Hummels sag ve sol kanatlara kosu yapiyorlar ve arkadas bedavadan kaleci ile karsi karsiya. 2-3 ay once bir mac sonu cinnet haliyle 1 milyon k ustu pack actim, tum takimi satip. Oyunu biraktim. Ama lanet FUT bagimlilik yapiyor. Bir hafta sonra pasa pasa tekrar oynamaya basladim. Su an yukarida yazdigim 60-70 k lik bir Bundesliga, bir de o kadar eden Serie A takimim var. Ne zaman coins hanem 7,5k olsa direk pack aciyorum. Cok samimi soyluyorum 700 coinslik Elia a mi yoksa Ribery mi diye sorarsan Elia derim sana. Fut sacma bir olay, Elia nin uzaktan sut ve orta ozelliklerine bakiyorum, uzaktan attigi gollere ve Gomez in kafasina kafasina ters ayak ile kestigi ortalara bakiyorum bir anlam veremiyorum. En iyisi ucuz kadrolar ile takilmak, cunku asiri pahali takimlar ile 30k takimlara yenilmek cok koyuyor, sinir birakmiyor adamda

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Soyle izah edeyim. O basit Bundesliga dan bende de var. Kadro su (4-4-2)

Wiese

Piszczek - Santana - Naldo(Hummels) - Alaba

Błaszczykowski - Gustavo (Bender) - Ilkay - Elia

Gomez - Reus

Bu kadro ile DIV 1 salladim. Sonra bayagi coins birikti. Kaleye Neuer, RB'ye IF Piszczek, Cb'ye IF Naldo, LB'ye SIF alaba, RM'ye SIF Błaszczykowski koydum. Ve hoooooppppp Division ikideyim Sinirlenip takimi zararina sattim, 1.2 milyonluk Serie A kurdum daha beter oldu Benim teorim yada psikolojik bir durum bende, takimda if oldugu zaman takimin kimyasi allak bullak oluyor. Benim aylarca kurmak icin bir yerimi yirtigim takim, 30-40k lik takimlar onunde sacmaliyor. 10 mac ust uste yedigim tum golleri kaydettim, hep yok artik denecek goller. Adam defansimin ortasina topla duz kosu yapiyor , ben CM oyuncum ile pas yollarini tikamaya calisirken, IF NAldo ve Hummels sag ve sol kanatlara kosu yapiyorlar ve arkadas bedavadan kaleci ile karsi karsiya. 2-3 ay once bir mac sonu cinnet haliyle 1 milyon k ustu pack actim, tum takimi satip. Oyunu biraktim. Ama lanet FUT bagimlilik yapiyor. Bir hafta sonra pasa pasa tekrar oynamaya basladim. Su an yukarida yazdigim 60-70 k lik bir Bundesliga, bir de o kadar eden Serie A takimim var. Ne zaman coins hanem 7,5k olsa direk pack aciyorum. Cok samimi soyluyorum 700 coinslik Elia a mi yoksa Ribery mi diye sorarsan Elia derim sana. Fut sacma bir olay, Elia nin uzaktan sut ve orta ozelliklerine bakiyorum, uzaktan attigi gollere ve Gomez in kafasina kafasina ters ayak ile kestigi ortalara bakiyorum bir anlam veremiyorum. En iyisi ucuz kadrolar ile takilmak, cunku asiri pahali takimlar ile 30k takimlara yenilmek cok koyuyor, sinir birakmiyor adamda

Kesinlikle... Ben de zamanında oynarken fut'u, geçen Kasım bıraktım ama burayı her hafta takip ederim... Fut oynarken farkettim ki, Non-Rare goldlardan kurduğum kadro, Ronaldo'lu, SIF Bale'lı kadroları yeniyor...

Kadrom şuydu

KONU TAŞINMIŞTIR...

4 kez division 1 şampiyonluğu 3 kez de kupalardan aldım...

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

senin önerdiğin fransız karması ile benim belçika karmasını kurduktan sonra, o zaman div2deydim, takımlar öyle bi oynamaya başladılar ki 5-2-1 ile title alıp div1e çıktım, ama div1de aynı takımlar ayağına taş bağlanmış gibi oldu bir anda, uzaktaki adama pas atmak için pas tuşuna uzun basarım, ya aradaki adam pası kendi alır araya girip, yada benim pası adan gerizekalı yakındaki adama pas atar, defans aynı şekilde, hücumda arapası atacam ileriye kaçan adama, benim süper zeki nasri yada dembele benim istediğim yöne değil de (yönü iyi ayarladığımdan adım gibi eminim) defansın kucağında olan adama ara pasını gönderir, vs vs derken 1-1-6 ile tekrar div2ye düşmüş buluyorum an itibari ile.. bakalım div2de aynı takım nasıl oynayacak.

dün bende gece 4,5'a kadar uğraştım ( uyku 4 saat!) sinirlensem mi üzülsemmi bilemedim fena moralim bozuldu bu kelimeyi aynen yaşıyorum resmen >>" adamlarımın ayağına taş bağlı "<< brezilya squadımla oynadım 92-93 pace elemanlar karşı takımdaki almanların yanında döküldü,bpl kadrom aynı şekilde pas atıyorum dışarı gidiyor üstün çaba ile gol atıyorum oysa rakibim bol kırmızı dolu düzensiz takımları ve beceriksiz oyunları ile kalemi kovaya çeviriyor gelen 2 geçen 3 atıyor üstüne tekrar tekrar izlemeleri ile canımı fena sıkıyorlar...yok valla bir iş vardı çok fena moralsizim bugun ağlamak istiyorum ...

• biz kısaca o duruma momentum diyoruz, yapacak bir şey yok.. div2de de 1-1-6 ile düşme potasındayım :) kalan iki maçtan 4 puan alamazsam div3e düşüyorum. bundan sonra season yerine ben de herhalde sadece turnuva yada arkadaşalrla maç yapma şeklinde devam edeceğim. boşu boşuna sinirleri yıpratmanın bir anlamı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumi

quote:

senin önerdiğin fransız karması ile benim belçika karmasını kurduktan sonra, o zaman div2deydim, takımlar öyle bi oynamaya başladılar ki 5-2-1 ile title alıp div1e çıktım, ama div1de aynı takımlar ayağına taş bağlanmış gibi oldu bir anda, uzaktaki adama pas atmak için pas tuşuna uzun basarım, ya aradaki adam pası kendi alır araya girip, yada benim pası adan gerizekalı yakındaki adama pas atar, defans aynı şekilde, hücumda arapası atacam ileriye kaçan adama, benim süper zeki nasri yada dembele benim istediğim yöne değil de (yönü iyi ayarladığımdan adım gibi eminim) defansın kucağında olan adama ara pasını gönderir, vs vs derken 1-1-6 ile tekrar div2ye düşmüş buluyorum an itibari ile.. bakalım div2de aynı takım nasıl oynayacak.

dün bende gece 4,5'a kadar uğraştım ( uyku 4 saat!) sinirlensem mi üzülsemmi bilemedim fena moralim bozuldu bu kelimeyi aynen yaşıyorum resmen >>" adamlarımın ayağına taş bağlı "<< brezilya squadımla oynadım 92-93 pace elemanlar karşı takımdaki almanların yanında döküldü,bpl kadrom aynı şekilde pas atıyorum dışarı gidiyor üstün çaba ile gol atıyorum oysa rakibim bol kırmızı dolu düzensiz takımları ve beceriksiz oyunları ile kalemi kovaya çeviriyor gelen 2 geçen 3 atıyor üstüne tekrar tekrar izlemeleri ile canımı fena sıkıyorlar...yok valla bir iş vardı çok fena moralsizim bugun ağlamak istiyorum ...

gerçekten insan sinirleniyor,ben öyle olunca gidip paket açıyorum nedense:))ama psikoljik üstünlüğü karşı tarafa kaptırmamak gerek sanırım bu oyunda.top kaptırmadan biraz çevirmek yavaş oynamak en iyi çözüm gibi..momentum denen şey çok yazıldı çizildi burda,şu bir gerçek bazen takım koşmuyor,sadece izliyor..momentummu, bağlantımı,bizim beceriksizliğimiz mi,oyunun cilvesimi hala emin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Evr-FB

quote:

Orijinalden alıntı: rumi

quote:

gerçekten insan sinirleniyor,ben öyle olunca gidip paket açıyorum nedense:))ama psikoljik üstünlüğü karşı tarafa kaptırmamak gerek sanırım bu oyunda.top kaptırmadan biraz çevirmek yavaş oynamak en iyi çözüm gibi..momentum denen şey çok yazıldı çizildi burda,şu bir gerçek bazen takım koşmuyor,sadece izliyor..momentummu, bağlantımı,bizim beceriksizliğimiz mi,oyunun cilvesimi hala emin değilim

psikoloji üstünlük konusuna katılıyorum takımım dağıldıysa daha çok dağıtıyorum o bariz..bf3'te bağlantı sorununu çok yaşayan insanım ( meşhur turuncu fiş sembolunu görenlerden) tahminimce fifa da beni çok etkiliyor çok donuk oynuyorum her 3 maçtan 2 si diyebilirim bildiğin dona dona..bağlantı 3 çizgi ise tercih ediyorum rakibi zaten..
    takımım güzel koşuyor ve offline randumandaki gibi ise çok iyi oluyor oyun, bilemiyorum belki de rakip momentum yiyor belkide hırsımdan nasipleniyor 0-2 den 4-3 e 0-3 'ten 5-3 'e aldığım çok oldu maçı..

çok gol yediğimde fena elim ayağım dolaşır ruhen çökerim 1.gol hırs yapar 2. ve fazlası bu hissi sağlar Bende ticaret yapıyorum oyundan kalktıkça ..artık paket açmak yok aman aman akıllandım :p 800K çöp oldu ahh ahh...

• psikolojik üstünlük konusunda :

ilk golü yesem de, hatta dakika 30 olmadan 3-0 geri de düşsem, takımım oynuyorsa (ayağına taş bağlı değilse) maçı çevirme şansımın olduğunu bilitorum, kezâ öyle çok maç çevirdim, sakin (yavaş değil sadece ne yaptığını bilen ve amaca dönük bir oyunla hızlı ve paslı ) oynayarak çok maç çevirmişliğim vardır. Benim kendi adıma sorunum takımım oynamayınca ben sinirleniyorum ve oynayabileceğimden daha kötü oynuyorum. tabi bu maç çevirme işi karşı tarafa da momentum olabilir, ama ben zannetmiyorum. ne zamanki rakibim normalde başarılı olması gereken bir pası atamaz, yada bir maçta normalinden (en fazla 2) fazla boş kaleye direğe yada dışarı vurur ve benim takımım sular seller gibi oynar, o zaman rakibime momentum vurdu derim :)

şu an omurgası aynı oyunculardan kurulu , fakat tamamı açısından bakıldığında farklı 4 BPL kadrom var : IF Kompany satabilirsem ya italya yada almanya liginden 4312 kuracağım (geçen sene pas oyununu en iyi oynadığım diziliş) ondan sonra da daha da kadro oluşturmam herhalde (tabi yine de büyük konuşmamak lazım )

• Arkadaşlar fiyat arttıran şerefsizler iyice çoğalmış. Aman çok çok dikkat edin. Bugün 3-4 tane rasladım özellikle Tots oyuncularda. Sırf Tots Benteke de 3 tane şerefsiz var. Birinin adı: 'O0oTRIANAo0O' Tespit ettikçe buraya yazacağım. Not aldığım kağıdı bulamadım. Yazmıştım 2-3 tanesini... Aman dikkat...
  • http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#eCYAj0FhnJDLD:ps3
    http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#gss5P3wKnJDLE:ps3

Bazen momentum yese de en güzel kadrolarım. bpl de tots cech alayım diyorum. kullananlardan bilgi alabilir miyim? herkese hayırlı cumalar...

• quote:

psikolojik üstünlük konusunda :

ilk golü yesem de, hatta dakika 30 olmadan 3-0 geri de düşsem, takımım oynuyorsa (ayağına taş bağlı değilse) maçı çevirme şansımın olduğunu bilitorum, kezâ öyle çok maç çevirdim, sakin (yavaş değil sadece ne yaptığını bilen ve amaca dönük bir oyunla hızlı ve paslı ) oynayarak çok maç çevirmişliğim vardır. Benim kendi adıma sorunum takımım oynamayınca ben sinirleniyorum ve oynayabileceğimden daha kötü oynuyorum. tabi bu maç çevirme işi karşı tarafa da momentum olabilir, ama ben zannetmiyorum. ne zamanki rakibim normalde başarılı olması gereken bir pası atamaz, yada bir maçta normalinden (en fazla 2) fazla boş kaleye direğe yada dışarı vurur ve benim takımım sular seller gibi oynar, o zaman rakibime momentum vurdu derim :)

şu an omurgası aynı oyunculardan kurulu , fakat tamamı açısından bakıldığında farklı 4 BPL kadrom var : IF Kompany satabilirsem ya italya yada almanya liginden 4312 kuracağım (geçen sene pas oyununu en iyi oynadığım diziliş) ondan sonra da daha da kadro oluşturmam herhalde (tabi yine de büyük konuşmamak lazım )

bir an yazıyı kendim yazdım sandım bu kadar olur moral kartı basmak gerekiyor zihnimize arada

Ut 'de dünde durumum fenaydı bu arada ama şartları bir nebze zorladım 3. maçımda rakip 66. dk 2. golu attıktan sonra ehli keyif başladı pasla top oyalamaya
    en sinir olduğum şey bu şekilde yendiğini sananlardır...hırs + inadım dan da bozulmama rağmen çıkmadım ve sonuç: 90 + 90 2-3 :D

4312 bende bir inceleyeyim dün bir maç denedim de 5-3-2 de hoşuma gitti ama bende paslaşarak oynayan özellikle kanatlardan ziyade göbecikten seri çıkış yaptığım için muhtemelen 4312 bende sevebilirim

seasonda juventus en sevdiğim takım - italyanların oyun stili tam benlik ama UT 'de italya ligi kurmadım kesinlikle de denemek istiyorum öneriler alabilirim..
     KONU TAŞINMIŞTIR...

• Aynen dediğin gibi kardeşim bende 55k bir bundisliga kurdum defansa aykut kocamanın başını yediği santana yı koydum adam resmen.

Duvar gibi şimdi bakıyorumda herkes defans ağırlıklı oynuyor 451 rakip geldiği zaman bende taktiği deşiştiriyorum başka çaresi yok çünkü ama mavi bundisliga aklımdan geçmiyor değil hani ama bu sefer tuzağa düşmüyeceğim :))

• zihnime moral kartı basmayı oyunu oynamayı bırakarak yapıyorum :) ertesi gün yada bir kaç gün sonra oynayınca en azından stressiz oluyorum :)

o şekilde top çevirenlere sinir olmayan yoktur herhalde, ve altı üstü bi oyunda sırf kazanmış olmak için öyle yapanların da "kalitesi" ortaya çıkmış oluyor.

vatan millet sakarya diyip defansif oynayanların oyununu, ve öyle oynamayı sevmediğim için (dün fabu ile turnuva maçında 20 dakikada 3-0 olunca ultra attack yaptım kaybedecek bir şeyim yok ben de bir kaç gol atayım bari dedim, maç 8-1 bitti ) ben 5 defanslı dizilişleri hiç ama hiç denemedim, niyetim de yok.
    4312 için doğru adamları seçmek çok önemli, geçen sene BPLde 4312 oynuyordum, orta sahada Essien kullanıyordum yaya toure yerine, ve bi de ManU'nun fletcher'ı vardı. ikisi de defansif anlamda rakibe yapışan ve top kapma özellikli, aynı zamanda hücuma da iyi destek veren adamlardı. CFde IF Papiss Cisse kullanıyordum, adam forvetlerden daha çok gol atıyordu, ve pasları da mükemmele yakındı.

Seasonsta zorlansam da Galatasaray ile oynuyorum, daha keyifli oluyor rakiplerin Drogba'yı tutacam diye defansta Drogba'ya yoğunlaşıp diğer adamları (genellikle) boş bırakması.

İtalya ligi benim en sevdiğim liglerdendir. her mevkinin çok iyi adamları var. ve hem shooting hem passing 80+ olan forvetler (di natale, miccoli, vs ) orada :) pas oyunu oynayan biri olarak bu lig benim için daha zevkli aslında...

bakalım iş nereye varacak.. IF Kompany (4312 italya liginin sermayesi) fiyatları dip yapmış, satamadım bir türlü adamı ya :) o kadar ucuzdan vermek de istemiyorum, bakalım ne olacak durum :)

• quote:

zihnime moral kartı basmayı oyunu oynamayı bırakarak yapıyorum :) ertesi gün yada bir kaç gün sonra oynayınca en azından stressiz oluyorum :)

o şekilde top çevirenlere sinir olmayan yoktur herhalde, ve altı üstü bi oyunda sırf kazanmış olmak için öyle yapanların da "kalitesi" ortaya çıkmış oluyor.

vatan millet sakarya diyip defansif oynayanların oyununu, ve öyle oynamayı sevmediğim için (dün fabu ile turnuva maçında 20 dakikada 3-0 olunca ultra attack yaptım kaybedecek bir şeyim yok ben de bir kaç gol atayım bari dedim, maç 8-1 bitti ) ben 5 defanslı dizilişleri hiç ama hiç denemedim, niyetim de yok.
    4312 için doğru adamları seçmek çok önemli, geçen sene BPLde 4312 oynuyordum, orta sahada Essien kullanıyordum yaya toure yerine, ve bi de ManU'nun fletcher'ı vardı. ikisi de defansif anlamda rakibe yapışan ve top kapma özellikli, aynı zamanda hücuma da iyi destek veren adamlardı. CFde IF Papiss Cisse kullanıyordum, adam forvetlerden daha çok gol atıyordu, ve pasları da mükemmele yakındı.

Seasonsta zorlansam da Galatasaray ile oynuyorum, daha keyifli oluyor rakiplerin Drogba'yı tutacam diye defansta Drogba'ya yoğunlaşıp diğer adamları (genellikle) boş bırakması.

İtalya ligi benim en sevdiğim liglerdendir. her mevkinin çok iyi adamları var. ve hem shooting hem passing 80+ olan forvetler (di natale, miccoli, vs ) orada :) pas oyunu oynayan biri olarak bu lig benim için daha zevkli aslında...

bakalım iş nereye varacak.. IF Kompany (4312 italya liginin sermayesi) fiyatları dip yapmış, satamadım bir türlü adamı ya :) o kadar ucuzdan vermek de istemiyorum, bakalım ne olacak durum :)

satış konusunda sen bilirsin ama elde tutmak daha da zarar verir..uygun fiyat olanlarından alıp birkaç tane satıp onun zararını karşılarsın zaten...nisanın ilk haftasından beri fiyatı tekrar yükselen oyuncuya pek denk gelmedim..3.ayımda kar marjım 3m oldu zararına sattığım ama dediğim şekil telafi ettiğim çok eleman oldu...

• mantıklı aslında öyle yapmak, ama ben zaten fazla ticaret yapmıyorum :) kadromu kurar keyfime bakarım modunda takılıyorum. şu an elimdeki adamları satsam rahat 1mu bulurum herhalde, ama dediğim gibi kadro sıkıntım yok, o yüzden tutmaya devam ediyorum :) sadece IF kompany gidecek :)
  • İF Kompany bereketli geldi. parasi ile 1 degil tam 3 italya ligi kadrosu kurdum. 3 kadro da begenimi kazandi. div2nin son 2 macinda dusmemek icin 4 puan lazimdi 6 aldim. sonraki sezonun ilk macindada 5li defans oynayip kadroyu renklendirmis (mavi yada siyah olmayan 2 adam vardi herhalde) rakibe karsi 87de yedigim golle 2-2 berabere kaldim.

simdilik iyi gidiyor...

• quote:

İF Kompany bereketli geldi. parasi ile 1 degil tam 3 italya ligi kadrosu kurdum. 3 kadro da begenimi kazandi. div2nin son 2 macinda dusmemek icin 4 puan lazimdi 6 aldim. sonraki sezonun ilk macindada 5li defans oynayip kadroyu renklendirmis (mavi yada siyah olmayan 2 adam vardi herhalde) rakibe karsi 87de yedigim golle 2-2 berabere kaldim.

simdilik iyi gidiyor...

süper çok sevindim italya bende kurmak istiyorum bir arkadaşımdan öneri aldım ama sende paylaşırsan deneyimini çok sevinirim..

5'li defans konusunda benim olayım tamamen hevesti atakta takım çok yetersiz kalabiliyor..oyuna başlayalı malum 3 ay oldu ve online olarak çok yeni yeni deneyimlerim birikiyor alışcam zamanla inş :)
    dün gece son maçımda online gold kupayı tamamen kırmızı alakasız oyuncularla kurulu bir takıma son 90+2 golu ile kaptırdım çok ucuz bir goldu,lakin rakip yendiği halde mesaj attı ( çok strest yaşattım demekki ) - birkaç mesaj atınca bende ( eng) sen bir başarı değil oyunun bug'un dan faydalanan bir ukalasın dedim,yenildin bir kız gibi dedi bana diyor bide :D karşında real bir bayan var diyince şok oldu bana meydan okudu çok geçti tomorrow later dedim bugun gene kapışacağız uyduruk bi 352 kadrom var onla deneyeceğim birde

bu ve benzer hadiseler sonrası yanıyorum yanıyorum da şuna yanıyorum,biz o kadar uğraşıyoruz aman yedek bronz olsun aman takım overalı düşük olsun bırak kırmızıyı sarı bile azalsın derken millet dünya karması yapıyor tamamen kırmızı hatlarla ve bizi yeniyor, anlamam çok güç...

• kaleden ileriye ve sağdan sola olmak üzere :

kadro 1: buffon - Abate - barzagli- Chiellini - Armero - Marchisio - De Rossi - Vidal - Sneijder - Cavani- Di natale
    kadro 2 : handanovic - lichsteiner- silvestre -ogbonna - nagatomo - Obi - Pogba- guarin - Moralez- pato - balotelli
    kadro 3 : marchetti - caceres - campagnaro - gamberini - pereira - gargano - cambiasso - Nainggolan - Ibarbo - Hernandez- Miccoli

kadro 1 ile berabere kaldım ama takım çok iyi oynayıp 5li savunmayı geçemedi.. diğer kadrolarla kazandım :) tabi daha her biri ile tek maç yaptım genel bir kanı için erken henüz.. önceki italya kadromda asamoah (juventus) çok hoşuma gitmişti.. bu kadrolardan beğenmediğim bir CM olursa onunla değiştiririm :)

onu ben de anlamıyorum, ama oynatan yada oynayan gerçekten oynuyor. kimileri de oyunun buglarına, hilelerine (kolaylıklarına diyelim) kaçarak kolay yoldan sonuca gitmeye çalışıyor :) yapacak bir şey yok, çünkü mükemmel bi dünya yok :)

• Son 3 hafta. Yakinda geliyorum ins.

• arkadaslar trade ile ilgili bir sorunum var 2 gundur almis oldugum oyuncuyu takima ilave edemiyorum. yardimci olursaniz sevinirim. iyi geceler.

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.