Şimdi Ara

Konu Silinsin Lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonnefes_ -- 26 Nisan 2014; 17:42:59 >

• Hayırlı olsun.
  • farego kullanıcısına yanıt
    tsk ederim hocam hala daha cok heycanlıyım elim ayagıma dolanıyor
  • Daha iki ay olmuş be sadece iki ay ama şimdiden gözün kızın kuzenine kaymış. Rezil herif nasıl bir midesizlik bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pippi

Daha iki ay olmuş be sadece iki ay ama şimdiden gözün kızın kuzenine kaymış. Rezil herif nasıl bir midesizlik bu

Yanlış konu. Çok fena fail
  • quote:

Daha iki ay olmuş be sadece iki ay ama şimdiden gözün kızın kuzenine kaymış. Rezil herif nasıl bir midesizlik bu

Sen niye bunu kendine dert ettin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkeSutcu

quote:

Acaba kim fail https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91052877&p=1#91052877

@Mortuuus tahammül edemiyorum böyle şeylere

• Başına gelmesinden mi korkuyorsun?
  • quote:

quote:

quote:

Acaba kim fail https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91052877&p=1#91052877

@Mortuuus tahammül edemiyorum böyle şeylere

Konu hort.

• Kuzeni mi istemeye gidiyosun? Anlamadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Kuzeni mi istemeye gidiyosun? Anlamadim.
    yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Başına gelmesinden mi korkuyorsun?

Sadece başıma gelme meselesi değil. Bunu bir kız yapsa yine tepkim böyle olurdu. Ama tabi öyle bir unsur da var.
  • quote:

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_91052877/mpage_1/f_//tm.htm

• . Bence o aileden uzak dur anlaşılan sen evlenecek kadar olgunlaşamamışsın hala kafanda kavak yelleri esiyor bir o yana bir bu yana insanların hayatıyla oynama çocuk oyuncağı değil bu işler
  • Kız seni eniştesi olarak görmüş sıcak davranmış sen de hemen bi kız ilgisi görünce şımarmışsın buna resmen şımarıklık denir o kızla evlendiğini hayal bile etmek istemiyorum gözün sürekli dışarda olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: chairlift

Kız seni eniştesi olarak görmüş sıcak davranmış sen de hemen bi kız ilgisi görünce şımarmışsın buna resmen şımarıklık denir o kızla evlendiğini hayal bile etmek istemiyorum gözün sürekli dışarda olacak
    Kombo yaparken headshot yemede.
  • Allah hidayet nasip etsin sana.
  • quote:

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: GorThaurS

quote:

+1

Alıntıları Göster
    Mutluluklar :) Biz o heyecani gecen ay tattik heyecanii bile cok guzel. Umarim guzel biter

• bos yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmfaruk -- 26 Nisan 2014; 10:00:38 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.