Şimdi Ara

KONU SİLİNEBİLİR : Üniversite Öğrenci Kimlik Kartları Hakkında ( Önemli ) ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gönderdiğim dilekçeye, pişkin pişkin eski kimlik kartlarının geçersiz olduğunu, herhangi bir sorun çıkmayacağını yazmışlar sadece :) oldu bittiye getirdiler işi yani....

Bu arada konuyu unutmuştum ,6 yıl geçmiş aradan :)

--------------------------------

Arkadaşlar şimdilik okul ismini vermiyorum ( En azından işin aslını öğrenene kadar )

Kısaca olayı özetliyim;

2009 yılında üniversiteden mezun oldum ve 2010 yılında öğrenci kimlik kartımı okula teslim ederek diplomamı aldım.

2008 - 2009 eğitim döneminde eski kimlik kartım olan 2007 - 2008 tarihli kimliği okula , yani öğrenci işlerine teslim ederek yeni kimliğimi aldım.

24 Kasım 2012 tarihinde tamamen şans eseri olarak benim bir akrabamın tanıdığı yol kenarında benim 2007 - 2008 eğitim yılının kimliğini buluyor ve soyisim tuttuğu için akrabama gösteriyor.

Şimdi işin enteresan kısmı, ben bu kimliği tam 4 yıl önce okula teslim ettim ve yenisini aldım. Ve kimliğin bulunduğu yer ise üniversiteye uzak ve alakasız bir yer.

Yarın emniyete gidip durumu anlatacağım ve gerekeni yapacağım. Akrabam ise en geç salı günü üniversitenin öğ. işleri bölümüne gidip bu olayın nasıl oldugunu araştıracak. Ve bunun sonucunda duruma göre ne gerekiyorsa yapacağım.

Birde sizin fikrinizi alayım dedim

Sice bu iş nasıl olmus olabilir ?
    4 yıl boyunca benim kimliğim ile ne yapmış olabilirler ?
    Benim bu konuda ne yapmam gerekir ?
    Siz olsanız ne yapardınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre! -- 24 Nisan 2018; 16:5:16 >

• gerçekten çok hayret verici bir olay öğrenci işlerinde çalışan birisi tanıdığına vermiş olabilir o kimliği(kampüse girerken göstermesi için) hocam kesinlikle arkasından git bu işin yarın emniyete gidin anlatın bence durumu.
  • Onu bırak ben otellerden çıkış yaparken kartı vermeyi unutuyorum Sonra kaldığım süre içide kartı kaybettiğimde oluyor Ama ünide daha bir şey olmadı.
    Not: İlk senem
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolegemenesor

gerçekten çok hayret verici bir olay öğrenci işlerinde çalışan birisi tanıdığına vermiş olabilir o kimliği(kampüse girerken göstermesi için) hocam kesinlikle arkasından git bu işin yarın emniyete gidin anlatın bence durumu.

Bugün emniyete bilgi vermek için gittim fakat önemsenecek bişey olmadığını, okulum bittiği için kimliğin geçersiz olduğunu ve ileride herhangi bir sıkıntı çıkarsa bundan okulun sorumlu tutulacağını söylediler. Ayrıca okula bu konu hakkında bilgi almak için dilekçe gönderdim. Bakalım ne cevap verecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre!

quote:

gerçekten çok hayret verici bir olay öğrenci işlerinde çalışan birisi tanıdığına vermiş olabilir o kimliği(kampüse girerken göstermesi için) hocam kesinlikle arkasından git bu işin yarın emniyete gidin anlatın bence durumu.

Bugün emniyete bilgi vermek için gittim fakat önemsenecek bişey olmadığını, okulum bittiği için kimliğin geçersiz olduğunu ve ileride herhangi bir sıkıntı çıkarsa bundan okulun sorumlu tutulacağını söylediler. Ayrıca okula bu konu hakkında bilgi almak için dilekçe gönderdim. Bakalım ne cevap verecekler

anladım hocam. gerçekten merak uyandıran bir konu gelişmeleri paylaşırsan sevinirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emre!

quote:

anladım hocam. gerçekten merak uyandıran bir konu gelişmeleri paylaşırsan sevinirim.

gelişme oldukça tabiki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.