Şimdi Ara

Arkadaslar uyku yapmayan sakinleştirici ilaç lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
61.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda yaşadığım olaylar,duygusal çöküntüler beni yıprattı sakinleşmem lazım uyku yapmayan sakinleştirici ilaç bilitor musunuz surup tercihim

• Up
  • En iyi sakinleştirici iç sesini susturmaktır ve susturamazsın ona yalanlar söyleyebilirsin sakinleştirici meretler aynı zamanda psikiyatrik ilaçlar kategorisine girer ve çoğu ilaç uyku yapar doktora git o sana uygun bişey verir netten ilaç tavsiyesi isteme bi ters teperse fena olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: CirrusnotDecay

En iyi sakinleştirici iç sesini susturmaktır ve susturamazsın ona yalanlar söyleyebilirsin sakinleştirici meretler aynı zamanda psikiyatrik ilaçlar kategorisine girer ve çoğu ilaç uyku yapar doktora git o sana uygun bişey verir netten ilaç tavsiyesi isteme bi ters teperse fena olursun

Bir sakinleştirici vardı bitkiseldi zararı yoktu suruptu onun adını unuttum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenerenereren

quote:

En iyi sakinleştirici iç sesini susturmaktır ve susturamazsın ona yalanlar söyleyebilirsin sakinleştirici meretler aynı zamanda psikiyatrik ilaçlar kategorisine girer ve çoğu ilaç uyku yapar doktora git o sana uygun bişey verir netten ilaç tavsiyesi isteme bi ters teperse fena olursun

passiflora

• quote:

Orijinalden alıntı: like.no.other

quote:

quote:

passiflora

Recete ile satılmıyor degil mi lütfen recete ile satılmadıgını herkesin kullanabildiğini söyle

• quote:

quote:

Şöyle şimdi kardeşim bitkisel zırvalarına pek inanma derim hepsi kimyasal direk beyni etkiliyor ve güçlü sakinleştiriciler reçetesiz satılamaz mesela xanax sfli insanda kullanır kronik ağrısı olan insanda kullanır sakinleştirici etkiside vardır ama yeşil reçeteye tabidir doktor izni olmadan alamazsın ilaca bulaşma derim neyse artık sorunun kendi içinde hallet

• ask acısı kendi içinde halledilemiyo malesef
  • quote:

quote:

quote:

Şöyle şimdi kardeşim bitkisel zırvalarına pek inanma derim hepsi kimyasal direk beyni etkiliyor ve güçlü sakinleştiriciler reçetesiz satılamaz mesela xanax sfli insanda kullanır kronik ağrısı olan insanda kullanır sakinleştirici etkiside vardır ama yeşil reçeteye tabidir doktor izni olmadan alamazsın ilaca bulaşma derim neyse artık sorunun kendi içinde hallet

Alıntıları Göster
    Sen şimdi doğru anlamışmıyım düşünmemek istiyon demi yani vücudun gevşesin beynin tabiri caizse mallaşsın hiçbirşey düşünemeyim diyon o etkiyi verecek ilaçlar reçetesiz satılamaz sorunun her ne olursa olsun unutmak,saknleşmek,uyumak çözüm değildir bana zamanında bunu çok iyi öğrettiler ne zaman kendi içinde çözersen ne sorunun varsa o zaman sakinleşirsin işte

Edit:Ahhh kardeşim ahhh dünyada öyle dertler varki tabi herkesin derdi kendine büyüktür o ayrı ama bir düşün bakalım aç yatan insanları eli kolu olmayan insanları gözleri görmeyen insanları ki onlar bile herşeye rağmen gülümseyebiliyor hayat öğretir kardeşim elindekilerin ne kadar kıymetli olduğunu öğretir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CirrusnotDecay -- 12 Eylül 2013; 3:50:42 >

• Icerde rakı sofrası var mezeler vs alkol sevmem a ma mezeler süper ve on kişiyiz onlar orda eglwnirken ben kendimi odama kapatmış ağlıyorum
  • Cipralex 20 mg recetesiz alirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allah Diyen Wifi

Cipralex 20 mg recetesiz alirsin

Ilk defa duydum da agır bır ilaç gibi geldi
  • 20 fazlaysa 10 mglik al yada 5. Antidepresanlar icinde yan etkisi en az olan ilactir. Uykuda yapmaz rahatlatir ama antideprasanlar hemen etki etmez bi sire kullanman lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AllahDiyenWifi

20 fazlaysa 10 mglik al yada 5. Antidepresanlar icinde yan etkisi en az olan ilactir. Uykuda yapmaz rahatlatir ama antideprasanlar hemen etki etmez bi sire kullanman lazim
    Çay iç.
  • Son üç haftadır hayatım berbat
  • ativan, diazem, xanax, remeron
  • Hic bisey cozum olmuyor malesef ,ben zamaninda neler kullandim .Tek cozum hayatinda yenilikler yapmak ,yeni arkadaslar,yeni hobi veya aktiviteler yada kendi tarzinda degisiklik yap cidden unutmaya yardimci boyle seyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IJessicaAlbaI

Hic bisey cozum olmuyor malesef ,ben zamaninda neler kullandim .Tek cozum hayatinda yenilikler yapmak ,yeni arkadaslar,yeni hobi veya aktiviteler yada kendi tarzinda degisiklik yap cidden unutmaya yardimci boyle seyler.
    tıka basa yemek ye ciddiyim önemli günler öncesi uyuyamaz isem bu yönteme baş vururum eğer ihtiyacımdan çok yemersem anında uyku bastırıyor beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zexial

tıka basa yemek ye ciddiyim önemli günler öncesi uyuyamaz isem bu yönteme baş vururum eğer ihtiyacımdan çok yemersem anında uyku bastırıyor beni

adam uyku yapmayan demiş ben de yemek çok yiyince uykuma engel olamıyorum.
  • Tamamen bitkiseldir bizzat kullandım adını hatırlayınca mesaj olarak atıcam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.