Şimdi Ara

Konu silinebilir. (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.672
Cevap
66
Favori
156.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: alijchan

Arkadaşlar benden size sağlam bir tüyo,
    konuyu açan bizlere haber veren yetmedi hangi ürünler olduğunu hangi mağazada nekadar olduğunu paylaşan theologist arkadaşa teşekkür ederim.
    kendisi bu tüyomu ilk mesajına ekleyebilir.
    Ben Ankarada hangi mağaza olduğunu isim vermeyeceğim. normalde 9 lira olan ürünler ya teşhir ya arızalı yada bir parçası kutusu olmayan ürünlerdir. orneğin ben bir ps konsolu almak istedim normalde o mağazada stokta olmasına rağmen teşhir ürün yerine sıfır pakette aldım. Kimseye sormadan kimseden yardım istemeden yardım edelim diyenlere bile saol etrafa bakacam diyin. İstediğiniz ürünü alın. Kasaya götürün kasada normal fiyatı çıkacaktır. Kasaya diyin ki merkez beni yönlendirdi bu ürün kodunu verdiler diyin. O ürün kodunu ise internetten tükendi olan ürünlerin o mağazadaki stok varsa o ürünün sipariş numarasını bir kenara yazarak onlara gösteriniz.
    Haliyle merkez yönlendirdi diyince ya korkuyorlar yada birşey yapamıyorlar. kendileride iki farklı fiyatı görüncede mecbur düşük olan ürünün fiyatından veriyorlar.
    Sakın ürün kodunu bilgisayarlarından sordurtmayın zaten ben ilk başta bunu yaptım stokta olup arızalı yada teşhir diye hiçbirşey yazmamasına sadece 1 stok diye yazmasına rağmen vermediler bende o elemandan uzaklaşarak sıfır kutusunu alıp direk kasaya gittim.Ürünün sıfır kutusuyla alın direk kasaya geçin.
    Normalde almam gereken teşhir yada eksik parçası olan ürünlerin yerine sıfır ürünleri aldım :D
    Buda fotografı:

Konu silinebilir.

Çok güzel bir strateji

Birlik olunca özellikle çok isteyince açılmayacak kapı yok

Sen bu joysticiği çok istiyordun, benim gibi uçuş hayranısın :D

İşin sırrı dik durmakta :) Yılmamakta :) Peşini bırakmamakta :D

Yolun düşerse alırsan bir tane fazla makbule geçer dostum :)

Aynen öyle sen biliyorsun sayfalarca mesajım oldu konsol için joystick için ama kimse yardımcı olmadı. kimi ise pm kanalıyla arızalıymış ürün yokmuş vs hepsi direk elemanlara muhatap oluyor. Ben ilk başta ürünü bulması konusunda elemanlardan yardım istemiştim ekranlarından stoğu kontrol ettiler fiyatı görünce hemen takla atıyorlardı. hemen onlardan önce davranıp strateji değiştirip ürünleri buldum direk kasaya geçtim. Normalde o ürünleri o fiyattan vermiyorlardı. Ama ürün kodunu kasaya söyledim merkezden yönlendirdiler bu fiyat değil diyince baktılar aynı ürün aynı ürün barkod kodu mecburen vermek zorunda kaldılar. onlar zannediyorlarki bu indirimi kişiye özel ve kişiye özel ürün kodu oluşturuldu diye.
    Tek stoklulardan ben aldım :D Fakat F710un kablolu olarak 1 adet modeli vardı aceleyle onu almayı unuttum. logitech iphone dock vardı 39liraya onuda almadım çünkü sıfır paketleri alınca hemen tüymek istedim oradan :D

edit: evet kesinlikle yılmamak ve onların sözüne inanmamak gerek zaten bu devirde herkes herkesi kandırma peşinde. bir laf vardı en güvendiğin baban ...... gibi yada babana bile güvenmeyeceksin gibi.
    ve kesinlikle elemanlardan uzak durun ürün depodaysa bile saf uysal tipli elemanları bulup onlardan isteyin çakal tipli elemanlar sizi uğraştırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alijchan -- 29 Aralık 2013; 14:35:25 >

• LOGITECH H130 STEREO MAVİ HEADSET KULAKLIK

39.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<< 9.90TL

Konu silinebilir.

1İZMİR KEMERALTI 
    2DENİZLİ FORUM ÇAMLIK EXTRA
    3MERSİN FORUM EXTRA
    4KONYA EREĞLİ PARKSİTE
    5İZMİR TORBALI KAZIM DİRİK CADDESİ
    6AKSARAY PARKSITE7AMASYA KİLER
    8OSMANİYE ATATÜRK CADDESİ
    9KOCAELİ GÖLCÜK
    10İZMİR MAVİŞEHİR CARREFOURSA EXTRA
    11ESKİŞEHİR ÖZDİLEK AVM
    12İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ PERLAVİSTA
    13BURSA KENT MEYDANI EXXTRA
    14BURSA İNEGÖL
    15MANİSA SOMA FATİH CAD
    16ŞANLIURFA URFA CITY
    17ZONGULDAK EREYLİN
    18İSTANBUL EYÜP VIALAND EXXTR
    19MUĞLA BODRUM AVENUE EXTRA
    20ŞANLIURFA ATATÜRK BULVARI
    21GAZİANTEP FORUM EXTRA

1ANKARA ERYAMAN OPTİMUM
    2AKSARAY PARKSITE
    3ŞANLIURFA URFA CITY
    4TEKİRDAĞ ÇORLU ORION
    5BATMAN PARK
    6GAZİANTEP PRİMEMALL EXXTRA

• Benim aldigim urunlerde ayni sekildeydi
  • Konuyu mobilden takip ediyorum,internet sayfasında göremedim, Logitech F510 hala Bursa Kent Meydanı Teknosa da var mı?
  • X530 u da alsak iyidi
  • quote:

Alalım :) Ben onu garantiye gönderirim :D Çok makbule geçer :) Bana hesap numarası verirseniz havale yaparım :)

Hocam garanti kapsamına gireceğini sanmam ekrandaki ciziklerin
  • Banada F710 ve o Joystickten alabilecek biri varsa uzerine biraz ekleyip verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3rs3ri1907

quote:

Alalım :) Ben onu garantiye gönderirim :D Çok makbule geçer :) Bana hesap numarası verirseniz havale yaparım :)

Çizikler için değil zaten, kullanacağım, bana sesi lazım, çok dayanmaz bozulur zaten, gönderince üst model göndermek zorunda kalacaklar, ama çok önemli değil, sadece bunun için gitmeyin, bir daha yolunuz düşerse tabi, bu arada alijchan'ın dediği gibi altta, sağda solda açılmamış kutusu varsa onu okutabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 29 Aralık 2013; 14:51:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

quote:

Orijinalden alıntı: Scawn`

Hediye çeki kampanyası 500 TL ve üzeri ürünlerde geçerlidir.
    Ne demek arkadaşlar sadece 500 tl lik alışveriş yaptığımızda mı geçerli ?? acil cevap.

Hocam üstte yazdığını 1 sefer okudun mu ? Okusan bu soruyu sormana gerek kalmıcak çünkü

Okudum da 50 tl lik ürüne yazmalarında ki mantık ne o zaman ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuki.67

Bu iki mağazadan birine gidecek var mı arkadaşlar?

İSTANBUL CARREFOURSA EXTRA
    İZMİR MAVİŞEHİR CARREFOURSA EXTRA

Yazıcı ihtiyacım var gidecek olanlar lütfen haber verebilir mi?
  • quote:

quote:

quote:

Çizikler için değil zaten, kullanacağım, bana sesi lazım, çok dayanmaz bozulur zaten, gönderince üst model göndermek zorunda kalacaklar, ama çok önemli değil, sadece bunun için gitmeyin, bir daha yolunuz düşerse tabi, bu arada alijchan'ın dediği gibi altta, sağda solda açılmamış kutusu varsa onu okutabilirsiniz

her garanti içerikli mesajda üst model vermek zorunda kalacaklar vs diyosun da yok öyle bişey bilmeni isterim.

adam sana para iadesi yapıcam der, hevesin kursağında kalır.

• TheWazZ kullanıcısına yanıt
    Samsun da kilere gidicem birazdan bulvar ve istiklale ?

ls21 gözüküyor kesin yok diyecekler ürünlerin garantisi var dimi bozuk mozuk ver diyecem çünkü bi kaç güne 5+1 gelicek gelirse bunu satarım ( alabilirsem )
  • LOGITECH C110 WEBCAM

39.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>< 4.90TL

Konu silinebilir.

1ANKARA CEBECİ

2KARABÜK ONEL
  • Beyler gittim bugun 2tane urun icin 2sinide aradim bulamadim depodadir dedim sordum bi urun magazada kullanildigi icin satamiyoruz dedi digeri de magazada var bekleyin bakiyim dedi sonra fiyati 4.90 gorunce sasirdi gitti bulmaya geldi yok bulamadim dedi bende merkezi aradim sikayet kaydi olusturdu bakalim editlerim yeni gelismeleri

@Theologist
  • F710 olarak şuan bulunan şubeler:
    sakın 9 liralık kablolu olan modelle karıştırmayın bu ondan çok daha iyi ve kaliteli ve kablosuz. içinde 2 adet duracell pil dahil.
    şuan benim tüyomla sıfır pakette alınabilir olan şubeler:
    1SAKARYA ATATÜRK BULVARI
    2EDİRNE SARAÇLAR CADDESİ
    3İSTANBUL TEPE NAUTILUS EXXTRA
    4İZMİR BALÇOVA EGE PARK EXXTRA
    5OSMANİYE OSMANİYE PARK
    6MERSİN PALM CITY EXTRA
    7TOKAT GAZİOSMANPAŞA BULVARI
    8İZMİR GAZİEMİR OPTİMUM
    http://www.teknosa.com/urunler/125082597/logitech-f710-titresimli-kablosuz-pc-gamepad?term=logitech#TeknosaStoreInMap

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

quote:

quote:

her garanti içerikli mesajda üst model vermek zorunda kalacaklar vs diyosun da yok öyle bişey bilmeni isterim.

adam sana para iadesi yapıcam der, hevesin kursağında kalır.

Şimdiye kadar 50 tane en azından ürün değiştirmişimdir :) Hepsi üst model, bana iki seçenek sunuyor firma. Ben bozuk cihazı Teknosa veye EW'ye götürmüyorum, direk İstanbul tedarikçiye gönderiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: alijchan
    edit: evet kesinlikle yılmamak ve onların sözüne inanmamak gerek zaten bu devirde herkes herkesi kandırma peşinde. bir laf vardı en güvendiğin baban ...... gibi yada babana bile güvenmeyeceksin gibi.
    ve kesinlikle elemanlardan uzak durun ürün depodaysa bile saf uysal tipli elemanları bulup onlardan isteyin çakal tipli elemanlar sizi uğraştırır.

senin yaptığın ne oluyor bu durumda ? iyi niyet gösterisi mi ?

yaptığının hırsızlıktan aşağı kalır yanı yok. bi de pişkin pişkin herkes kandırma derdinde diyosun ya pes.
  • Joystick'in linki steden kaldırılmış. 3d extreme pro'nun bir alt modeli siyah var oda şuan bursada var. bursadakiler bunu almada sorun yaşamışlardı rafta sıfır paket varsa onu alıp direk kasaya gidip bu ürün koduyla 125082595 benim veridğim tüyoyla alabilirler okutabilirler.
    http://www.teknosa.com/urunler/125082595/logitech-f510-titresimli-kablolu-pc-gamepad?term=logitech#TeknosaStoreInMap
  • Starcity AVM ye gitme imkanim var klavye mouse varmidir
  • quote:

FIREBRAND WIRELESS M778 7'' TABLET

199.00TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>< 79.00TL

Konu silinebilir.

1AYDIN ADNAN MENDERES BULVARI
    2ANKARA KEÇİÖREN
    3İSTANBUL İKİTELLİ DEPOSİTE
    4İSTANBUL FORUM EXXTRA
    5TRABZON ATAPARK
    6ADANA OPTIMUM

Aydın bulvarda denk geldiğim ilk ürün heralde fiyatı da iyi ama ürün çöp :( 512 mb ram 4 gb bellek var :(

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.