Şimdi Ara

Konu silinebilir. (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.673
Cevap
66
Favori
156.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: s3rs3ri1907

quote:

Alalım :) Ben onu garantiye gönderirim :D Çok makbule geçer :) Bana hesap numarası verirseniz havale yaparım :)

Hocam garanti kapsamına gireceğini sanmam ekrandaki ciziklerin

Çizikler için değil zaten, kullanacağım, bana sesi lazım, çok dayanmaz bozulur zaten, gönderince üst model göndermek zorunda kalacaklar, ama çok önemli değil, sadece bunun için gitmeyin, bir daha yolunuz düşerse tabi, bu arada alijchan'ın dediği gibi altta, sağda solda açılmamış kutusu varsa onu okutabilirsiniz

Hocam sadece mp3 var. Kutusu kulakligi şarj aleti yok haberin olsun. Aliyorum bak :)

• s3rs3ri1907 kullanıcısına yanıt
    Şarj aleti de yoksa :) O zaman olmaz ki :) Garantiye gönderirken şarj aleti de göndermek zorunlu :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 9008

ben denedim işe yaramadı arkadaşlar şu fareyi istiklaldeki teknosaya sordum önce yok dediler siz depoya bakın dedim biz depoda ürün tutmuyoruz dediler stokta görünüyo bakın lütfen dedim ısrarcı olduğumu görünce bir eleman yönlendirdiler 3 farklı yere girdi çıktı 15dk uğraştı yok malesef dedi bende tamam dedim çıktım acaba kendisi için mi sakladı diye stok kontrolü tapıyorum hala satılmamış görünüyor link de bu

http://www.teknosa.com/urunler/125190972/skypal-sm-rf2402-kablosuz-mouse?term=mouse

Eksik taktik :) Müşteri Hizmetleri ile görüştürmemişsiniz :D

peki hocam biraz sonra istinye park teknosaya gidecem pek çok çanta mouse seti görünüyor muhtemelen pahalı alışveriş merkezi ucuz çanta mouse diye depoya kaldırmışlardır. nasıl bir yol izlemem gerekiyor pek çok sayfa olmuş hepsini okuyamadım

• 9008 9 kullanıcısına yanıt
    İlk iki sayfayı okumanız yeterli :D
  • PhıdıL kullanıcısına yanıt
    Aramanız iyi olur :)
  • quote:

Şarj aleti de yoksa :) O zaman olmaz ki :) Garantiye gönderirken şarj aleti de göndermek zorunlu :D

O zaman almadan cikiyorum, acelem var zaten. Bu haliyle de is görmez boşver hocam :)
  • logitech g710 199 tl, bir arkadaş almış
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3rs3ri1907

quote:

O zaman almadan cikiyorum, acelem var zaten. Bu haliyle de is görmez boşver hocam :)

Çok çok teşekkürler, alıp göndermiş kadar oldunuz, çok makbule geçti zaten :) Dostluk ve forumdaşlık sağ olsun :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrwope

Logitech attack 3
     Konu silinebilir.

Çok iyiymiş, güle güle kullan. Bana da lazım ama yok bizim bu taraflarda

10 lira değil mi

evet

• Ya ne hırsızlığından bahsediyonuz! Adam bişey çalmıyo sonuçta. Alan razı satan razı. Haa kandırma diiyosanız oda yanlış. Sitede ucuz olarak görünün ürünlerde teşhir,bozuk vs. yazmıyor. Bide şu var almak istemeyen almaz. Zaten kimse size gidipte alın demiyo. Lütfen konuyu kirletmeyin.
  • Başka bir arkadaş da yazmış F710 için 2 tane link var sitede,biri sıfır ürün için bellki biri de sadece belli şubelerde olan outlet ürün,kalkıp outlet koduyla sıfırını alıcan sonra burada taktik falan diye konuşucan,kimse de dememiş napıyorsunuz diye yönetime şikayet ettim konuyu ya düzgünce outlet ürünleri bulur vermeyen elemanları şikayet ederek alırsınız ya da konu kapansın

http://www.teknosa.com/urunler/125082597/logitech-f710-titresimli-kablosuz-pc-gamepad?term=f710

http://www.teknosa.com/urunler/125084299/logitech-f710-kablosuz-gamepad?term=F710

• Logi 3d pro yu kodla alınca sitede olan bursa stoku satıldı sandı sistem muhtemelen ürünü komple kaldırdı. :)

krocker09, konuyu neden kapatsınlar, arkadaş 1 haftadır haybeye mi paylaşım yapıyor burda?
    tamam ben de yazdım çizdim bişey de o 1 kişinin yapğtığı birşey. şikayet edeceksen o mesajı şikayte et silinsin, konu sahibi arkadaşın herkesin yararlanması için günlerdir sanki, bu işten para kazanıyormuş gibi usanmadan yaptığı paylaşımları neden sildirme peşindesin ?

forum yönetimi de saçma işler yapıyor, şimdi 1 kişi şikayet etti diye konuyu silerlerse hiç şaşırmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 29 Aralık 2013; 15:55:59 >
  • Gençler Ankara Ankamall alınacak bişey söyleyin lütfen hazır gelmişken alayım birşeyler 1 saate film biter
  • quote:

quote:

hocam merkezden yönlendirdiler işini anlamadım merkez kim derse kalırım öylece

Mağazaya gitmeden önce Müşteri Merkezlerini arayın, Stok, fiyat konusunda teyit alın.

Elemanlar sorun çıkartırlarsa Müşteri Hizmetleri ile elemanları görüştürün.
  • krocker09 kullanıcısına yanıt
    51 sayfalık konuda benim de dahil olduğum neredeyse herkesi hırsızlıkla suçlayıpta edep çağrısında bulunman çok komik oldu canısı. Madem son 1-2 sayfadır ortaya atılan yeni bir yöntem üzerine eleştiride bulunacaksın o zaman isimler üzerinden yorumlarsın olur biter, o da direk suçlama yoluyla olmamalı diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Başka bir arkadaş da yazmış F710 için 2 tane link var sitede,biri sıfır ürün için bellki biri de sadece belli şubelerde olan outlet ürün,kalkıp outlet koduyla sıfırını alıcan sonra burada taktik falan diye konuşucan,kimse de dememiş napıyorsunuz diye yönetime şikayet ettim konuyu ya düzgünce outlet ürünleri bulur vermeyen elemanları şikayet ederek alırsınız ya da konu kapansın

http://www.teknosa.com/urunler/125082597/logitech-f710-titresimli-kablosuz-pc-gamepad?term=f710

http://www.teknosa.com/urunler/125084299/logitech-f710-kablosuz-gamepad?term=F710

Konunun en başından itibaren böyle bir şey konuşulmadı, şikayet konusu olabilecek bir şey yok.

Sana aldığımız ürünün barkodu ile kasadan geçirip öyle alıyoruz diyoruz.

Yani On binlerce insanın yararlandığı bir fırsata engel olmak için deveyi iğneden mi geçirmeye çalışıyorsunuz?

Ama hayret ettim 50 sayfa oluncaya kadar böyle bir şeyin çıkmamasına çünkü faydalı şeylere engel olmaya çalışan sürekli birileri çıkmak zorunda BU ÜLKEDE.

Neyse daha fazla konuşmuyorum, konu açan değil, konudan faydalananlar savunsun bu konuyu.

Bende konundan faydalananlardan biriyim. Allah razi olsun kardesim ama adama katiliyorum. Sen gidip indirimli kodun barkoduyla sifir urunu alirsan olmaz.

• quote:

quote:

quote:

Mağazaya gitmeden önce Müşteri Merkezlerini arayın, Stok, fiyat konusunda teyit alın.

dostum ben yakın olduğum bir teknosa ile ilgili stok öğrenecektim sitede var diyor aradım dedim şu mağazada phillips radyolu alarmlı saat varmı stok durumu nedir diye? kadın kampanyalı ürünlerin stok durumunu veremiyoruz dedi ne iş anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ensar14

quote:

quote:

quote:

dostum ben yakın olduğum bir teknosa ile ilgili stok öğrenecektim sitede var diyor aradım dedim şu mağazada phillips radyolu alarmlı saat varmı stok durumu nedir diye? kadın kampanyalı ürünlerin stok durumunu veremiyoruz dedi ne iş anlamadım

Hafta sonu stok öğrenemiyorsunuz, turuncu indirim dolayısıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Başka bir arkadaş da yazmış F710 için 2 tane link var sitede,biri sıfır ürün için bellki biri de sadece belli şubelerde olan outlet ürün,kalkıp outlet koduyla sıfırını alıcan sonra burada taktik falan diye konuşucan,kimse de dememiş napıyorsunuz diye yönetime şikayet ettim konuyu ya düzgünce outlet ürünleri bulur vermeyen elemanları şikayet ederek alırsınız ya da konu kapansın

Bence teknosayı arayıp oraya şikayet edin ya da ülkemizde hırsızları yakalama işleriyle polis uğraşıyo onlara şikayet edin. Yönetimede şikayet etmişsiniz zaten konuyu yanlış bişey varsa onlar kapatır zaten. Daha fazla meşgul etmiyelim bence konuyu kirletmeyelim.

• Manisa Turgutlu mağazasında bulunan ürünler hakkında bilgi veriyorum.

LOGITECH X530 5+1 PC 970114-0914 SPEAKER

Bu ürün 5-6 seneden beri mağazada kullanılan ürün ben gittiğimde hala çalışıyordu. 4 kere çıkışları yandığı için servise gönderilmiş. Ama satabilecelerini söylediler. 89TL

GOLDMASTER GW-390 KABLOSUZ OYUN KONSOL

Ürün stoklarda görünmesine rağmen uzun aramalar sonucunda bir türlü bulunamadı. Mağaza sorumlusuda olayı çözemedi. Hatta numaramı bıraktım bulursanız arayın diye aradılar bulamadık dediler.

PANASONIC SC-HC05EG-W MÜZİK SETİ

Ürün mağazada var ancak kumandası yok. Dedim garantiden kumanda alabilir miyiz? dedim. Ancak ücretiyle alabilirsiniz dediler. Fiyatı 89 TL isteyen gidip alabilir.

Başka ürün varsa yardımcı olabilirim. Bence konu çok faydalı açan arkadaşa teşekkür ederim. Şikayet etmek isteyende teknosa çalışanıdır. Sanki babalarının malını satıyorlar. Bir türlü depoya girip ürüne bakmak istemiyorlar. Ben çok uğraştım şikayet edeceğimi söyledim anca öyle baktılar. Ama yinede çok kızdılar. Sen bu işin karşılığında maaş alıyorsun. Benim isteklerimi yerine getireceksin.

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.