Şimdi Ara

Konu silinebilir. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.672
Cevap
66
Favori
156.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haberleri bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

Pusuya yattim beyler direk ürünün kodunu soyliyecegim bana bu lazim diyeceğim indirimi soylemeyecgim kasada indirim dusmezse ben indirimli saniyordum diyeceğim son 10 dk daha Teknoda acilmadi

Güzel teknik, yok derlerse ya yalandır, ya kendileri çalmıştır, fiyat ne söylerlerse boş çünkü sistemde bizim fiyat çıkacaktır. Birde raflarda aradığın ürün varsa onu getirmesinler, depodan çıkartsınlar.

Yani indirimli barkodlu ürün lazım, dikkat et.

Haber bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Pusuya yattim beyler direk ürünün kodunu soyliyecegim bana bu lazim diyeceğim indirimi soylemeyecgim kasada indirim dusmezse ben indirimli saniyordum diyeceğim son 10 dk daha Teknoda acilmadi

Güzel teknik, yok derlerse ya yalandır, ya kendileri çalmıştır, fiyat ne söylerlerse boş çünkü sistemde bizim fiyat çıkacaktır. Birde raflarda aradığın ürün varsa onu getirmesinler, depodan çıkartsınlar.

Yani indirimli barkodlu ürün lazım, dikkat et.

Haber bekliyoruz.

Depodan cikarma isini anlamadim hocam depodaki ile raftaki ayni kodlu urun ayni para değil mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• pvp_headshot kullanıcısına yanıt
    Aynı kodlu olmayabilir, daha önce böyle bir tecrübem olmadı, sadece tahminimi söylüyorum.

Şimdi bizim yayınladıklarımızın FİYATI net, onların barkod numarası NET, stok durumu NET. Hinlik edip aynı ürünün bir benzerini satabilirler ama tabi varsa.

İhtimal ile konuştum tabi, bizim arkadaşlar ile aldıklarımızın hepsi depodan çıktı. Barkodu okutunca onlar da şaşırdılar zaten.
  • 3 urun buldum adana da urunlerı beklemedeyim depodan bulması ıcın
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

3 urun buldum adana da urunlerı beklemedeyim depodan bulması ıcın

Beklemedeyiz
  • ben de ihtiyacım olan başka marka ürünleri internet sitesinden buldum :) öğlen gidip deneyeceğim bakalım...
  • Teknosa iyimis gel internete gir ucretsiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tworule

ben de ihtiyacım olan başka marka ürünleri internet sitesinden buldum :) öğlen gidip deneyeceğim bakalım...

Arkadaşlar bencil olmayalım burada ürününü ve bulduğun mağazaları yayınla, ha korkuyorsan kendi şehrini çıkar Diğer şehirdeki arkadaşlar faydalansın
  • 79 TL fiyat çekiyorlar. İndirimden haberleri yokmuş :D
  • BURSA KENT MEYDANI VE BURSA CAREFOUR GİDEBİLİRSEM HABER VERİRİM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

79 TL fiyat çekiyorlar. İndirimden haberleri yokmuş :D

Barkoda okutun arkadaşlar, inanmayın. Depodan çıkartsınlar.
  • Her gün forumdayım akşamları, bi dün bakamadım neler olmuş, kaçırmışız şansımıza atlıyim...
  • Logitech mk 320 kablosuz klavye mouse aldim beyler yalniz dongle i yok inş başka logitech donglar olur 10 numara klavyesi var çünkü sansimi denemek için 4.90 a aldim en azından stoktan silinsin diğer insanlar mağdur olmasin diye aldim

• Depoya gönderdim arıyor. 3 tane var dedi kablosuz klavye mouse set 2 sini alcam. Nautulis e gelen varsa beklerim, talan etmekteyim :D

• quote:

Logitech mk 320 kablosuz klavye mouse aldim beyler yalniz dongle i yok inş başka logitech donglar olur 10 numara klavyesi var çünkü sansimi denemek için 4.90 a aldim en azından stoktan silinsin diğer insanlar mağdur olmasin diye aldim

Dongle bulursun, Logitech forumda yöntemi var

İlk sen aldın o fiyata

Diğer arkadaşlar durmayın.

Logitech sana ücretsiz dongle gönderir.

• Cevahire giden varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: tworule

ben de ihtiyacım olan başka marka ürünleri internet sitesinden buldum :) öğlen gidip deneyeceğim bakalım...

Arkadaşlar bencil olmayalım burada ürününü ve bulduğun mağazaları yayınla, ha korkuyorsan kendi şehrini çıkar Diğer şehirdeki arkadaşlar faydalansın

stoktaki ürün kısmındaki işareti kaldırınca stokta olmayanlar ortaya çıkıyor. oradan iyi fiyatlı olanların mağazalarına bakınca zaten çıkıyor :)

mesala şu ürün % 40 indirimli:

http://www.teknosa.com/urunler/119972830/samsung-i9300-galaxy-siii-onyx-black-akilli-telefo

istanbul da 3 mağazada var.

• dün gece forumda olduğum saatlerde böyle bi indirimi kaçırdım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

Cevahire giden varmı

Burdan çıkıp gidicem hocam

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.