Şimdi Ara

Konu silinebilir. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.673
Cevap
66
Favori
156.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konu silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 24 Aralık 2013; 4:30:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Ve teknosa çöker :))

Konu silinebilir.

onuda sordum konuştuğumda gece olduğu için bakıma alıyorlarmış

• Ben olayı tam anlamadım. şimdi bu sayfada baktıklarımızın çoğu tükendi yazıyor. Ama bazı mağazalarda hala var ve o fiyattan mı satılıyor?
    http://www.teknosa.com/arama/?s=Logitech&order=3

hangi üründen hangi mağazada kaldığına bakmak için baktığımız harita gerçek stok durumunu mu gösteriyor?

İndirimler sadece logitech'e özgü değil sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

beyler aradım konuştum teknosa ile hepsi teşhir ürünü. ya bozuk çıkar yada hemen bozulur. Sonra işin yoksa onu çeke dönüştür birşeyler al falan hiç uğraşılmaz

Yanlışınız olabilir çünkü teşhir olsa ayrıyetten belirtiyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

istanbul cevahirde şu varmış, bana göre yanıyo ama piyasaya göre nedir bilemiyorum

http://www.teknosa.com/urunler/110100449/samsung-ht-d5550-3d-bluray-ev-sinema-sistemi?term=serisonu#f

Hocam bu nedir yahu dogru ise bugun bakayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ah işim olmasaydı koşa koşa gider, bağır çağır alırdık:)
  • daha önce çeşitli ürünler için başlıklar açılmıştı, gidenler genelde ya teşhir ürünü ya da "eksik, kayıp envanter" cevabını almışlardı. inşallah boşa gitmemiş olursunuz.
  • Gidenler cevap yazarsa bizede iyi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasa da 90 lira dan aşağı fiyatla satan bulamadım,
    59 lirayı görünce hemen aldım.

Konu silinebilir.

Konu silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozknbyndr -- 24 Aralık 2013; 8:19:17 >
  • Kaçırdık sanırım.

• bakalım kimler alabilecek
  • Recharged kullanıcısına yanıt
    Kacirmadiniz hocam zaten magazalar 10 da aciliyor

• Takip

• kim neyi alacak merak etmekteyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

Ben olayı tam anlamadım. şimdi bu sayfada baktıklarımızın çoğu tükendi yazıyor. Ama bazı mağazalarda hala var ve o fiyattan mı satılıyor?
    http://www.teknosa.com/arama/?s=Logitech&order=3

hangi üründen hangi mağazada kaldığına bakmak için baktığımız harita gerçek stok durumunu mu gösteriyor?

İndirimler sadece logitech'e özgü değil sanırım.

Tükendi dedikleri İnternet dağıtımı.

O fiyattan satılıyor, denendi, çalışıyor ama uğraştırıyor çalışanlar, çoğunun haber bile yok. Depo'da oluyor ve barkod ile okutuncaya kadar söyledikleri fiyata inanamayın, bilemeyebilir veya yalan söyleyebilirler.

Evet stok durumunu gösteriyor, Logitech'leri kapalım, diğer ürünlere geçeriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

beyler aradım konuştum teknosa ile hepsi teşhir ürünü. ya bozuk çıkar yada hemen bozulur. Sonra işin yoksa onu çeke dönüştür birşeyler al falan hiç uğraşılmaz

Yani benim aldıklarım, arkadaşların aldıkları problemsiz çıktı, ama teşhir ürünü satacaklarsa bile Logitech alınır, açık bir şekilde kırık, çıkık yoksa, GARANTİ İKİ GÜNDE ya tamir eder ya da yüksek ihtimal ÜST MODEL GÖNDERİR.

Cuma günü H130 kulaklık ve N200 soğutucu gönderdim. H130 yerine H250 gönderdiler. N200 kablo kopmuştu tamir ettiler.

Şimdiye kadar kopan, kırılan hiç bir Logitech ürüne kullanıcı hatası demediler benim gönderdiklerimden, uğraşmıyorsunuz, internetten Yurt içi kargo kurye çağırıyorsunuz yan gelip yatıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: concepty

Şimdi benim anlamadigim internet sitesinde "stok tükendi" yazsa bile mağazadan alabiliyomuyuz?

İnternet stokları ile mağaza stokları farklı oluyor. Ama %99 Depoda oluyor ürünler, o fiyata raflarda bırakmazlardı ürünleri, depodan getirtmek için DİK durmanız, emin olmanız ve çirkef olmanız gerekebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademoz05

Bu ne yahu edirnede yok mu yav hiçbir şey

Bugün başarı oranı yüksek olursa, donanımhaber uyanıkları olarak, kuytu köşe bırakmayız merak etme :)
  • tablet standını alanlardan biriyim

teknosalarda normal çalışan kıyafeti dışında olan bölüm şefleri var. genelde kot üzeri beyaz gömlek giyerler.

eğer çalışanlar vermez ize, o şefler ile stok kontrolu yapın bilgisayardan.

biraz depoda arama nuamrası yaparlar ama sonunda alırsınız..
  • Pusuya yattim beyler direk ürünün kodunu soyliyecegim bana bu lazim diyeceğim indirimi soylemeyecgim kasada indirim dusmezse ben indirimli saniyordum diyeceğim son 10 dk daha Teknoda acilmadi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.