Şimdi Ara

Konu silinebilir. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.673
Cevap
66
Favori
156.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

Logitech mk 320 kablosuz klavye mouse aldim beyler yalniz dongle i yok inş başka logitech donglar olur 10 numara klavyesi var çünkü sansimi denemek için 4.90 a aldim en azından stoktan silinsin diğer insanlar mağdur olmasin diye aldim

Dongle bulursun, Logitech forumda yöntemi var

İlk sen aldın o fiyata

Diğer arkadaşlar durmayın.

Logitech sana ücretsiz dongle gönderir.

İnsallah hocam bahane uyduruyor yok bütün klavyeler burada depoda yok fln filan diye baya bakindi bulamadi sonra diğer elemana sordu diğer eleman var ama bozuk dedi dedim olsun getir alacagim en azindan stoktab silinsin 1.90 boy var verecek tabi sakallar desen 1 aydim kesmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• pvp_headshot kullanıcısına yanıt
    Zorluk görmeden alabilen olursa çok şaşırırım zaten

Ne olursa olsun Logitech servislerine güvenin. Özellikle Logosoft, Penta'da iyidir
  • quote:

Logitech mk 320 kablosuz klavye mouse aldim beyler yalniz dongle i yok inş başka logitech donglar olur 10 numara klavyesi var çünkü sansimi denemek için 4.90 a aldim en azından stoktan silinsin diğer insanlar mağdur olmasin diye aldim

2 tane de ben aldım buldu geldi hocam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neselihayalet -- 24 Aralık 2013; 10:29:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • pvp_headshot kullanıcısına yanıt
    Aklıma bu video geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: neselihayalet

quote:

Güle güle kullanın

Kullanırken arada beni de hatırlarsınız artık, bir dua fena olmaz

• Fazla kablosuz klavye maus set alma sansi olanlar ulasirsa çok sevirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neselihayalet

quote:

Güle güle kullanın

Kullanırken arada beni de hatırlarsınız artık, bir dua fena olmaz

O sen miydin :D kusura bakma hocam üzüldüm ama valla çocuğu Cevahir e yolladım, yoksa verirdim, ne olacak sanki

Gaming klavyeyi alan olduysa boşuna gitmeyelim
    Cevahire giden oldu mu

• Bu tekniği öğrenenler artık dükkan açarlar, yapmayın etmeyin lütfen, alamayanlar ucuza alsınlar, düşünün lütfen.
  • Adanadaki görünen f510 teşhir ürünüymüş beyler bir tane varmış onada teşhir dediler. Ayrıca Aydın bulvarda var gözüken x530 5.1 sistemde teşhir ürünüymüş. İki yerdende ayarlamıştık fakat teşhir ürünleri olunca iptal oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: €KONOMI$T

Aklıma bu video geldi.

Su dongle isini cozmem lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciom92

Adanadaki görünen f510 teşhir ürünüymüş beyler bir tane varmış onada teşhir dediler. Ayrıca Aydın bulvarda var gözüken x530 5.1 sistemde teşhir ürünüymüş. İki yerdende ayarlamıştık fakat teşhir ürünleri olunca iptal oldu

Teşhir diye sizi kandıradabilirler.

AMA logitech teşhir falan dememeli, açık bir kırık yoksa, gönderin Logosoft teknik servise göndersinler size üst model, bozulduysa.

2 yıldan bahsediyoruz, UZUN düşünmeli, geleceği hesaplamalı :)

• Sakarya Adnan Menderes Caddesi Teknosa Extra şubesi için:

- Arkadaşla sabah gittik, 09:00 açılış yazıyor diye 09:30'da ordaydık ama 10:00 dediler. Arkadaş beklemedi gitti, H130 kulaklık 2 taneydi kapalı kutu olarak, dönüşte 2 kulaklığı da aldım. Başka H130 yok fakat inanmam diyen gidip bakabilir, tutmayız. :)

- K360 klavyeyi yarım gün aradım bulamadım dedi eleman. Ya çalındı, ya kayboldu falan filan derken ben merkezi aradım. Telefonu da verdim, aynı şeyleri telefondaki elemana da söyledi mağazadaki eleman. Sonra herhangi bir şubeden K360 Purple çıkarsa size ulaşacak arkadaşlarımız ve 20 liradan alabileceksiniz dediler. Yalnız telefondaki eleman teşhir ürünü dedi K360 için. Sorun olmaz dedim, bakalım gelince arayacak aksilik olmazsa. Gelmezse de sorun değil.
  • Maltepe carrefour yada tepeye giden varsa bilgi verebilir mi 3 gibi ugramayi dusunuyorum, boşuna gitmeyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Sakarya Adnan Menderes Caddesi Teknosa Extra şubesi için:

- Arkadaşla sabah gittik, 09:00 açılış yazıyor diye 09:30'da ordaydık ama 10:00 dediler. Arkadaş beklemedi gitti, H130 kulaklık 2 taneydi kapalı kutu olarak, dönüşte 2 kulaklığı da aldım. Başka H130 yok fakat inanmam diyen gidip bakabilir, tutmayız. :)

- K360 klavyeyi yarım gün aradım bulamadım dedi eleman. Ya çalındı, ya kayboldu falan filan derken ben merkezi aradım. Telefonu da verdim, aynı şeyleri telefondaki elemana da söyledi mağazadaki eleman. Sonra herhangi bir şubeden K360 Purple çıkarsa size ulaşacak arkadaşlarımız ve 20 liradan alabileceksiniz dediler. Yalnız telefondaki eleman teşhir ürünü dedi K360 için. Sorun olmaz dedim, bakalım gelince arayacak aksilik olmazsa. Gelmezse de sorun değil.

HELAL OLSUN.

Örnek VATANDAŞ.

Güle güle kullanın, bir duayı çok görmeyin

Bu teknikle dükkanda açabilirdim, ama forum ahalisi DAHA önemli

• Trabzon dan alan var mi beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmw211 -- 24 Aralık 2013; 10:41:55 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür mesajı ayrı hocam. :) Sağolasın, sayende Çin çöpü mikrofonlu kulaklık fiyatına Logitech aldık. Olur da klavyeyi de alabilirsem, o zaman bir mesaj daha yazarım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ciom92

Adanadaki görünen f510 teşhir ürünüymüş beyler bir tane varmış onada teşhir dediler. Ayrıca Aydın bulvarda var gözüken x530 5.1 sistemde teşhir ürünüymüş. İki yerdende ayarlamıştık fakat teşhir ürünleri olunca iptal oldu

Teşhir diye sizi kandıradabilirler.

AMA logitech teşhir falan dememeli, açık bir kırık yoksa, gönderin Logosoft teknik servise göndersinler size üst model, bozulduysa.

2 yıldan bahsediyoruz, UZUN düşünmeli, geleceği hesaplamalı :)

yok hocam merkezden sorgulattık oradan söylediler. Teşhirde olsa alıcaktık fakat Aydındaki ses sistemi mağaza içerisindeki müziklerde kullanılıyormuş sürekli açık yani o yüzden vazgeçtik. F510 ise bi tane olduğundan Adanadan Aydıdana kargo felan uğraşmak istemedim 3 tane almayı düşünüyorduk yeterli stok olmayıncada ondanda vazgeçtik ne yazıkki .

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Teşekkür mesajı ayrı hocam. :) Sağolasın, sayende Çin çöpü mikrofonlu kulaklık fiyatına Logitech aldık. Olur da klavyeyi de alabilirsem, o zaman bir mesaj daha yazarım.

Hocam netten mi aldiniz yoksa direk mağazadan mi

• Adana m1 real ya da adana carrefoursa extra mağazasında kablosuz klavye ya da mouse olsa 2dk durmam burada. Kısmet artık yapacak bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzkagan11

Maltepe carrefour yada tepeye giden varsa bilgi verebilir mi 3 gibi ugramayi dusunuyorum, boşuna gitmeyeyim.

Evet maltepe carrefour da indirim var mı arkdaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.