Şimdi Ara

Konu silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
5
Favori
8.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0sedan -- 11 Mart 2014; 13:25:12 >

• takip(aybasina kadar devam eder umarim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferaxu -- 19 Aralık 2013; 17:03:55 >
  • PİONEER SC-LX90 SUSANO BLACK şundan iki tane alıp arkadaşıma süpriz mi yapsam napsam .. hediye paketi yapıyormısınız?

bu ara neden bu kadar ucuza satıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mezarci -- 19 Aralık 2013; 17:26:19 >
  • Mr.Mezarci kullanıcısına yanıt
    Siz sürprizi yapın Üstüne Fiyonk bile Yapıştırırım Merak etmeyin ... Digicom Sağolsun Böyle Arada güzel kampanyalara imza atıyor .
  • Orhan abi n11.com da mağaza açma imkanınız varmi acaba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • On beş gün önce aldım sanalpazar üzerinden pioneer avr, sizden.
    İlgi ve alakası yüksek firma, sorun çözümünde de yardımcı oluyorlar. Fiyatlar güzel, alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. :-)

• faruxxx F kullanıcısına yanıt
    Hocam maddi durum elveriyorsa ikinci set iyi hatta pioneer vsx 921le magnat set daha iyi olur.
    Kısmetse aybaşı bu ikisinden birini alacağım.Virüs çoktan musallat oldu tek sıkıntı hanım aşısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .orhan bey çok güvenilir bir satıcıdır, gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz
  • Hayırlı alışverişler hocam. Sistemi tam olarak ayarladığımda ayarlar için arayacağım. Sağlıcakla...
  • Orhan kardeşimle 14 yıl önce tanışmışlıgım var.eski çalıştıgı magazalarda çok alışverişim oldu.kumrular.g.o.p. Dicicomda.. hayırlı işler

• Orhan Bey den ben de alış-veriş yaptım, sağlam satıcıdır, her türlü konuda da yardımcı olur.....
    @0sedan
  • PİONEER VSX- 921 Kampanyası ne oldu hocam onu bekliyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgüç55

Orhan abi n11.com da mağaza açma imkanınız varmi acaba..

N11 mi ? Aman be kardeşim onlardan dilimiz yandı bir kere Allah korusun n11 kadar ilgisiz alakasız işinden gücünden bihaber bir firma ile karşılaşmadım N11 e ilk başvurumuz açıldıktan 1 -2 ay sonra yapmıştım fakat Resmi şirket evraklarım ortada yok kaybetmişler ,,, kargoda alan arkadaşlarının ismini söylüyorum tamam bakalım diyorlar onlarca kez aradım canlı bir insanla konuşmak zaten mümkün değil onu da buluyorsunuz benim görevim farklı diyor ver telefonunu ismini diyorsun veremem diyor kim bu işi yöneten marsta falanmı uzaylı mı diyorsun cevap yok ... bana profesyonel firmalar lazım başka bir firma ile yani adını yazmaktan yana sıkıntı duymuyorum Sanalpazar.com ,,,,, 1.5 yıldır bunların üzerinden alışveriş yapıyorum ve ürünlerimizi pazarlıyoruz herşey 4/4 lük ... Neyse sen nerden sordum dedin muhtemelen ama işini düzgün yapmayanlardan nefret ederim önce aldığın paranın hakkını vereceksin...

• quote:

Orijinalden alıntı: gecegelen06

Orhan kardeşimle 14 yıl önce tanışmışlıgım var.eski çalıştıgı magazalarda çok alışverişim oldu.kumrular.g.o.p. Dicicomda.. hayırlı işler

Sevgili gecegelen06 çıkaramadım kusura bakmayın ve çok merak ettim isim neydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

.orhan bey çok güvenilir bir satıcıdır, gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz

Teşekkürker Edi1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

Hayırlı alışverişler hocam. Sistemi tam olarak ayarladığımda ayarlar için arayacağım. Sağlıcakla...

Abi bekliyorum ... Ne zaman arzu edersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat56

PİONEER VSX- 921 Kampanyası ne oldu hocam onu bekliyorduk.

921 De son rakamlar hala devam bizde bekliyoruz umarım güzel bir rakam yakalarız ... Yalnız Şu vsx-1122 modeli kaçırılmamalı bence ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

On beş gün önce aldım sanalpazar üzerinden pioneer avr, sizden.
    İlgi ve alakası yüksek firma, sorun çözümünde de yardımcı oluyorlar. Fiyatlar güzel, alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. :-)

Teşekkür ederim .
  • Benim için orhan=güven ve uygun fiyat
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.