Şimdi Ara

Konu silinebilir.. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
11
Favori
19.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gevur_hoca

Kardeş nasip olursa 3 ay sonra oğlumuz olacak.

Hanım ciddi bir beyin ameliyatı geçirdiği için malasef sağlık sorunları sebebiyle 6 yıl sonra Allah nasip edecek inşallah baba olmayı..

Ben bu cevaptan bir şey anlamadım, 3 ay sonra çocuk gelecek ama 6 yıl sonra baba olacaksın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hboluk H kullanıcısına yanıt
    Kardeşim dünya nüfusu 7.5 milyar olmuş. Nerde çokluk orda b..luk. Ürememek, üremenin azalması, hem dünya, hem insanlık için daha hayırlı olur. Ha tabi bunu düşünen, çocuk yapmayan, ya da bir adet yapan yanında, bunları düşünmeyen, hayattaki tek amacı, gayesi, ve "başarısı" üremek olan aptallar üçer beşer yaparken, sonumuz idiocracy filmi gibi olur o da ayrı konu... Bizim ülkemiz ve hatta amerika başlı başına idiocracy filmine örnek zaten.
  • Neden 6 hocam

• Olum adam konu dışında trolluk yaparım diyor. Hala ciddi cevap verenler var. Konu zaten konu dışı

Hem gorucu usulü demissin hemde flort hemde aşk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gevur_hoca kullanıcısına yanıt
    benimkisi aile zoru değil de sadece arıyorlar kendilerince.
    aklım başkasında ama aklımda olan da evlenir muhtemelen. onunla ipler koptu artık. yapamadık yani. o kullandığın tabirler "flört" dönemimiz oldu. anlaşamıyoruz bir şekilde kopuyordu. evlenmek isterim mi? isterim çünkü sevdiğim kadın sonuçta. ama anlaşamayınca olmuyor.

ben bir kere sevdim yani adam akıllı sevdiğim tek kişi oldu. onu da unutamıyorum.
    başkasından çok etkilenmem lazım bilmiyorum aşık olur muyum bir daha. olmam gerektiğine inanıyorum ama diğer yandan aşk benim felsefeme göre tek kullanımlık. her insan en fazla 1 defa aşık olabilir. ben ayran gönüllüyüm diyenler de genelde seks manyağı falan oluyorlar... çorap değiştirir gibi ...

dünya çilehane gibi oldu bana bir sürü problemim var..

bilemiyorum yani kafam allak bullak sıkıntılıyım...
    kafayı yicem...
    evlenecek gücüm de kalmadı...
    valla mümin reyizin dediği gibi ben yoruldum hayat...

ölüm daha kolay herşeyden...

• Halalaluya H kullanıcısına yanıt
    hacım burdakilerin çoğu içini döküyor la... 6 yıllık evliyim derken herkes biliyor evli birinin burada 6 yıllık evliyim diye konu açmayacağını :D
    genelde 25 yaşını geçenler iyi bilir insanlar konuşamayacak özellikle böyle konuları birilerine anlatmak isterler. evlilik en büyük sıkıntı. o yüzden kolay kolay konusulmayan bir konu olduğundan genelde herkes yazıyor..
  • sıkıldıgın oluyor mu ? aman başıma alsam gitsem buralardan yanlız kafamı dinlerim oh mis diyormusun ?

gerçi desen ne olacak dimi sonuçta sorumlulugun var ve öyle gideyim demekle de gidemez bu bilinçte olan biri ama benim merakım sıkılmakla ilgili
  • 10 yıllık evliyim soru soranın kafasını kırarım..

Köprüden önceki son çıkışı kaçırmayın der iyi geceler dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asparuh -- 7 Aralık 2016; 2:18:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboluk

Bakıyorum da gençlerin çoğunda evlenme isteği yok. Avrupa olma yolunda hızla ilerliyoruz. O evlenmeyecek bu evlenmeyecek de nasıl devam edecek bu nesil ? İnsan dünyaya sadece eğlence yaşamaya gelmiyor arkadaşlar. Dünyanın türlü türlü hali var.

Ne kadar saçma bir yorum herkes evlenmek zorundamı ?

Ne yapayim yani kadının bir kölesimi olayim hergün kadın dırdırı çocuk derdimi çekeyim ?
  • Çocuk olunca cinsellik bitiyor mu evli abilere sormak istiyorum hamilelik sürecinde nasil dayaniyorsunuz

• Çok soru sorasım geldi ama yorumların huzur verdi hoca, Allah bir ömür mesud eylesin sizleri, yengemize de büyük geçmişler olsun :)
  • Haftada kaç gün ilişki oluyor?

Hep aynı yemek yenmez bance, sıkıldığın oluyor mu?

Ben evli olsam aldatırdım. Bu kötü bişey değil bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 7 Aralık 2016; 4:18:55 >
  • asparuh kullanıcısına yanıt
    Asdfghjkş... aynından bitane.. 12 sene de bende var gençler.. Evlilik güzel şey. Ama evlenmeyin :) Sonra vay ben duymadım olmasın..

• Erkek dediğinin eşi tek olur genç.. Hem o kadar iddialı olma bence.. Kadının işine belli olmaz.. Suya götürür susuz getirir seni mazallah..!

• Konunun tamamını okudum.

Kendi iş yeri olan aylık ortalama net 5-8 bin kazanan,aktif olarak vucut geliştirme ile ilgilenen,kotj alışkanlığı olmayan,pek sosyal hayatida olmayan genç arkadasiniza ne onerirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evlilik bence erkekte en az 29 bayanda 25 yaşından önce evlenilmemesi gerekir her 2 tarafında birazdaha olgun olması daha iyi gençlik çağları biraz deli dolu olunca her 2 taraf birbirine agrasif veya hatalı davranıyor özellikle gereksiz kıskançlık ilişkiyi en çok etkiler biraz sakin gençler yıllar geçince insan daha bir farklı düşünüyor benim tavsiyen 1 erken evlenmeyin 2 evlenince hemen çocuk yapmayın en azından 2 yıl kalın sağlıcakla (2 defa evlendim 1i 25 diğeri 32 yaşında ilk evliliğim 5 yıl zor bir dönem 2 cisi çok şükür doğru tercih )
  • evlendiğin kişiyle nasıl tanıştın? Daha önce yazdıysa atsın biri bana
  • Göz kayması dediğimiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recep Tayyıp Erdoğan

Adam 1700 le ev gecindiriyor. 4k ya burun kıvıran öğretmenler var .

Bahsettigin unv akademisyenleri mi 2700 aliyor öğretmen?

• quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

turk kadınlarına nasıl katlanıyorsunuz. kafam almıyor. evlenme bahanesiyle kaç tane
    kadınla masada oturdum sayısını bilmem. aptallıklarıyla birbirleriyle yarışıyorlardı.
    karşılarında kendileri gibi aptal canım cicim erkekleri arıyorlardı. e bende böyle
    olmayınca hüsran. zannımca evlenenlerin büyük çoğunluğuda mal alır gibi kakara kikiri
    alıp geçiyor. aklını kullanan pek yok. bi bacak arası bide mahalle baskısı.
    dediğim gibi benim mezhep farklı. ulusal kadını çekmek akıllı adamın harcı değil. bazen keşke
    aptal olaydım diorum.

Hocam öyle ama evlilikte çok ciddi bir iş.Yabancı kızlarda çok rahat senin kültürüne ayak uyduranını bulabilirsen mutlu olabilirsin.En azından Türk kızları iyisini bulursan seni mutlu edebilir.Ama yabancı kızlar gezmek,tozmak,para harcamak gibi eylemlere daha meyilli.Ama tabi evde oturup senden para beklemez o ayrı konu.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.