Şimdi Ara

Konu silinebilir.. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
11
Favori
19.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: etihadb

Haftada kaç gün ilişki oluyor?

Hep aynı yemek yenmez bance, sıkıldığın oluyor mu?

Ben evli olsam aldatırdım. Bu kötü bişey değil bence

screenshot aldım evlendiğinde eşine atacağım
    karşılıklı aldatırsınız artık birbirinizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 7 Aralık 2016; 10:17:27 >
  • Arkadaşlar şöyle bir gerçek var ki; Evlilik kadınlar için bir başlangıç, erkekler için bir sondur..
  • sadistica kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlama kardeşim donunu topluyor musun diye sorunca garip geldi toplarım tabi ki sonuçta ortak yaşam alanını kullanıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pinangul kullanıcısına yanıt
    Benim sonum ne zaman gelecek acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: gevur_hoca

Yanlış anlama kardeşim donunu topluyor musun diye sorunca garip geldi toplarım tabi ki sonuçta ortak yaşam alanını kullanıyoruz

o evlilikte ya da aile arasında klasik laftır o yüzden o şekilde sordum. dondan kastım kıyafet ütü çamaşır vs
  • Bi şey söyliyimmi. Zamane kızları kendilerine kul köle olacak koca arayışındalar. İşimiz zor valla. Yukarıda arkadaş yazmış. Aptal arıyorlarlar diye. Hakkaten öyle. Onlar kendilerini değiştirmeliler bizim onlara uyum sağlamamızdan çok.

Benim düşüncem şu ki; Kimse bana tahakküm etmeye kalkışamaz...Alayı tahakküm etme derdinde, yani baskı ve zorbalık. Çok kişi bu düşüncelerime onay verecektir.

Selamlar. Herkes mutlu bir hayat sürsün kimseye kul köle olmadan :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada aynı anda "İKİ" kişi idare edenlede çok tanıştım. Aynı anda iki tane alanlardan da uzak durun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 7 Aralık 2016; 10:23:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı kadınla 6 yıl geçirmekten en ufak bir sıkıntı hissetmedin mi hiç?

Evlenmeyi düşünmüyorum da, beni evlilikten soğutan şeylerden biri bu düşünce. (Yaş 26.)
  • geç evlilik mi? erken evlilik mi?

hep düşünmüşümdür 23-25de evlenmek daha mı iyi olurdu diye sen nedersin? bende evliyim 36 yaşındayım. ben 34de evlendim ve 30dan sonrası gerçekten çok sıkıcı oldu. her gün aynı her gün aynı istediğin kadar gez sıkılıyorsun yinede. evlenince hayatıma renk geldi. 28 yaşında aslında niyetlendim bir nişanlandım ayrıldım. hareketliliğide çok severim yani hiç boş durmadım anlıyacağın ama hep demişimdir erken evlenseydim daha iyidi diye. Allah böyle kısmet etti çok şükür Allahıma hala etrafımda bekar kalanlar var benim gibi gezip tozanlardan. bir türlü evlenemiyorlar.
  • ''güvenim kalmadı'' nedir ? Önce delikanlı gibi aldatılmaktan boynuzlanmaktan korkuyorum deyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Aynı kadınla 6 yıl geçirmekten en ufak bir sıkıntı hissetmedin mi hiç?

Evlenmeyi düşünmüyorum da, beni evlilikten soğutan şeylerden biri bu düşünce. (Yaş 26.)

eşin senin bir parçan gibi oluyor, sağ kolun oluyor sol kolun oluyor, sen görmediğini görüyor 3. gözün oluyor. annen oluyor çoğu zaman. sana bakan bir kadın oluyor. bu yönden bakarak düşün. evlilik kız arkadaşlık değildir. cinsellik yönünden ise emin ol erkek doyumsuzdur. sarı olsa siyah ister siyah olsa sarı olsaydı der. o yüzden nefsine hakim olacan. düşün adam o kadar zengin ferrari porş alıyor biniyor sonra dönüyor "adı klasik olmuş" 1950 model ossuruk bir arabaya biniyor. erkek bu iş işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gevur_hoca

Ben görüşümü söylüyorum katılıp katılmamak size kalmış

Peki neden hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

10 yıllık evliyim soru soranın kafasını kırarım..

Köprüden önceki son çıkışı kaçırmayın der iyi geceler dilerim..

eşinden boşanan biri vardı, 60 küsür yaşlarda saçları boyatmış spora başlamış dans kursuna gidiyor, 20-25lik kızlarla dans etmeye geliyordu hiçbir aktiviteyi kaçırmıyordu. ilk başlarda 1950lerden çuvallar giyiyordu sonra dar pantolonlar, desenli gömlekler falan kılık kıyafetide uydurdu 20liklere. dedim dans kafeterya 3saat 5 saat geri kalan zamanda yalnız yalnız ne yapıyor bu adam? yaşlanınca şimdiki gibi arkadaşların kardeşlerin etrafında olacak zannetme. herkes dağılıyor gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLoser1

Çocuğun adını Mert koyun

Çevremde gördüğüm Mert lerin hepsi fırlama. Adam gibi isim koysun bence.

• Yaş 33 maaşım iyi, birikim var,

Belirli yaştan sonra evlilik zor derlerdi gerçekten öyleymiş,

Evlilik monoton bi hayata sürüklemiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Bi şey söyliyimmi. Zamane kızları kendilerine kul köle olacak koca arayışındalar. İşimiz zor valla. Yukarıda arkadaş yazmış. Aptal arıyorlarlar diye. Hakkaten öyle. Onlar kendilerini değiştirmeliler bizim onlara uyum sağlamamızdan çok.

Benim düşüncem şu ki; Kimse bana tahakküm etmeye kalkışamaz...Alayı tahakküm etme derdinde, yani baskı ve zorbalık. Çok kişi bu düşüncelerime onay verecektir.

Selamlar. Herkes mutlu bir hayat sürsün kimseye kul köle olmadan :)

Ne güzel de özetlemişsiniz verin elinizi öpeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandanalı Adam

quote:

Çocuğun adını Mert koyun

Benim tanıdığım mertlerde fırlamaydı hep :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bandanalı Adam

quote:

Çocuğun adını Mert koyun

Benimle tanış çok mülayim biriyimdir

• Bende 10 yıllık evliyim, mantık evliliği yaptım 8 yaşında kızım var. Allah bozmasın çok mutluyuz, iyikide bugünlere kalmadık, şimdiki kızlar örf adet, hatta yemek yapmasını bile bilmiyor. Allah bekar gençlere yardım etsin, işleri çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: General.

Bende 10 yıllık evliyim, mantık evliliği yaptım 8 yaşında kızım var. Allah bozmasın çok mutluyuz, iyikide bugünlere kalmadık, şimdiki kızlar örf adet, hatta yemek yapmasını bile bilmiyor. Allah bekar gençlere yardım etsin, işleri çok zor.

Niye yardım etsin ki ? Evlenmek sanki zorunluluk gibi görülüyor bu ülkede. 24 yaşına geliyorum yaşın geliyor, yok mu daha nişan vs diyenler var. Sıkıyor bu mahalle baskısı.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.