Şimdi Ara

Konu siliinsin (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.503
Cevap
123
Favori
133.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bir de kfein ve kront yazılım için neler söylersiniz. Herkes siber güvenlik vs var kap haberleri gelecek bu hisseler yükselecek diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşalı

Bende yeniyim hocam sizi ilgiyle takip ediyorum şu an coca cola ve Trakya camda hisselerim var bunlarda kalmak mantıklı mı yoksa zaman kaybı mı ? Ne önerirsiniz
    Bu hisselere dair fikrim yok. Hiç almadım, incelemedim. Cola mevsim veya genel gıda yükselişi itibariyle hareketlenebilir mi bilemiyorum. Virüsün ilk vurduğu sert düşüşten sonra mesela pınar su katlayarak giderken Coca-Cola o çizgide olamamış. Hem mevsim hem de zorunlu içecek olmaması nedeniyle sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek kredisi ile borsaya girdim 5k ile , ısc (iş bankası) yatirdm 5.06 dan 2 hafta hep 4.90 larda dolaştı sattın 4800 e

Gıda sektörü sahlanir diye bizim toptan a girdim o da kurudu 14.65 girdim 14 lerde . 1 2 hafta da öyle beklerim şuanda hisse toplamlarım 4500 TL ediyor

Güzel zarar ediyorum :) hisseyi satıp Pegasus + THY ye bölmeyi ve Mayıs Haziran a kadar beklemeyi düşünüyorum :)

• por favor kullanıcısına yanıt
    Öncelikle iyi günler

Ben 1 aylık dönemde hisse yatırımı yapmak istiyorum adese iyice yükseldi bu zamandan sonra yatırım yapayım mı adese ye

Thy ve pegasus tan hangisi daha mantıklı olur sizce

Ek olarak fiyatı aşşağıda kalan ve 1 aylık dönemde en fazla kar bırakacak hisse sizce nedir
    borsaya ilk girişimi yeni türkcell hissesi alarak başladım

tavsiyelerinizi bekliyorum

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ibrahim Sevencan FYANH -- 25 Nisan 2020; 18:31:10 >
  • Arkadaşlar en az kaç lira ücretle yatırım işlerine girmek mantıklı olur sizce?
  • Tasyaka T kullanıcısına yanıt
    Kredi ile yatırım yapmak çok mantıksız bro gözden çıkardığın bir pra olması gerek.

• arkadaşlar perşembe altın fonu aldım bugün oldu hala fonlarımda aldığım fon gözükmüyor bunun sebebi ne olabilir, bilen bir arkadas varsa cevaplarsa sevinirim
  • NadirŞah kullanıcısına yanıt
    Evet hocam gözden çıkardığım bir paraydi zaten :)

• Hocam durum değerlendirmesi ve son durum paylaşma sansınız var mı? 😊

• deras (maliyetimiz) - 4,024 tl x 17971 lot : 72324 tl ( şu an fiyatı 3,69 tl, zarar - 6.011 tl)

ostim (maliyetimiz) - 8537 lot x 2,59 tl : 22111 tl ( şu an fiyatı 1,95 tl, zarar - 4.464 tl)

adese (maliyetimiz) - 1,08 tl x 29883 lot : 32273 tl ( şu an fiyatı 1,28 tl, kazanç - 5.977 tl )

Naten (maliyetimiz) - 18,71 tl x 1269 lot : 23.743 tl ( şu an fiyatı 19,02 tl, kazanç - 393 tl)

26/11/2019 - başlangıç toplam : 99872 tl

28/04/2020 - güncel toplam : 145,346 tl

kazanç : 45,474 tl

covid krizindeki dibe vuruşdan sonra toplamaya başladık. naten ve deras maşallah çok iyi tepkiler verdiler.
    salgın öncesi kazandıklarımızla halen çok iyi primdeyiz. 5 ayda yaklaşık % 45 primliyiz. salgın olmasa belki de ikiye katlayacaktık.

deras hisselerimizin yaklaşık yarısını satıp avod alıyoruz. 9000 adet deras hissemiz kalıyor.

deras satış : 8971 lot x 3,69 = 33103 tl
    avod alış : 13241 lot x 2,50 = 33102 tl

• adese çıldırdı, tavana gidiyorrrrrrrr !!!

• veeee adese tavan. sana hep inanmıştım. gıdalardan primlenmeyen sen kalmıştın.
  • Adese ve naten i kaçtan bozmaliyiz hocam hedef kaç, teşekkürler

• Üstadım saygı ile tskip ediyorum şuan ne alabiliriz kağıt olarak

• MERKO gıda da bu süreçte primlenmeyen hisselerden. Sırası gelecek midir sizce🙂

Reis yazdıklarını inceledim deras ve avod mantıklı geldi. Şu an öğrenme sürecindeyim 1000 Tl gibi bi parayla kendimi deniyorum. 2.000 yaparsam 15-20 binle bismillah diyeceğim sonrası başarıya göre değişecek. Siz ne tavsiye edersiniz nasıl daha derinlemesine öğrenebilirim? Neleri öğrenmeliyim ilk olarak mesela?
    Hocam avod ve adese iki haftadır elimdeydi hareketlenmeye başladık sonunda sağolun, adesede ve natende öngörünüz nedir portföyü genişletmeye imkan verir mi biraz daha?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takistaskop -- 28 Nisan 2020; 19:6:54 >
  • adese yine tavannnnnn

deras eksiden artıya geçti
    naten coşmaya devam ediyor 20 tl üzerine çıktı.
    dün aldığımız avod tavan

ben hayvanım, insan filan değilim.

yakında kar realizasyonuna geçebiliriz. yani satıp gevşedikten sonra yine girmek gibi. sert çöküşün tepkisi sert çıkış oldu. endeksde 100500 çok kritik destek aşağı gelirse düzeltme sürecine girilir. sonuçta zaten bozuk olan ekonomimiz birden düzelmeyecek. bu pandemi sürecinin verdiği hasar belki de yıllar sürecek. ama şu an satmıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 29 Nisan 2020; 12:5:15 >

Teşekkürler, yorumlarının devam etmesini isterim.
    Avod’a girdik bakalım :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.