Şimdi Ara

Konu siliinsin (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.503
Cevap
123
Favori
133.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    takip ettiğim hisseler zaten bu konuda devamlı güncellediğim listede var.
    1-2 ay beklemek kaydıyla pegasus ve avod cazip.
  • por favor kullanıcısına yanıt
    23.62 den pgsus almıştım hocam :D Avodada bakayım teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pegasus ne kazandırmış öyle yav ileriye dönük ne kadar kazandırır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judoo

23.62 den pgsus almıştım hocam :D Avodada bakayım teşekkür ederim.
    Süper maliyet. Çok iyi yerden yakalamışsınız. Mayıs sonu 70 liraya kadar dayanır diye düşünüyorum. Hele bir uçuşların başlayacağı tarih belli olsun. Bilet ön satışlar başlasın. Kasası dolu bir girma. Yakıt fiyatı avantajı da olacak. Alıp bekleyene güzel kazandıracak.

Ben sattım hocam hisseyi şu an pegasusta hissem kalmadı halkbank geçtik umarım buda 2x 3x yapar.Konunuzu 20 mart gibi görmüştüm deras yazdığınızı görünce onuda takibe almıştım oda güzel kar bıraktı içimde ukte kaldı nedense.Konunuz umarım devam eder başarılı tahminleriniz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judoo -- 21 Nisan 2020; 21:12:8 >
    Kent gıda ve alkim hakkındaki düşünceleriniz nedir hocam yoksa adesedeki payı yükseltmek daha mı mantıklı

• takistaskop T kullanıcısına yanıt
    O hisseler hakkında bilgim yok. Vaktim olduğunda grafiklerine bakarım. Ancak gıda sektörü için doğal olarak güzel bilançolar gelecek. Zaten onların fiyatlaması da neredeyse bir haftadır yapılıyor. Özellikle virüs sürecinin pozitife dönmesinden sonra da gıda ve sağlık sektörü fiyatlamalarında sert aşağılar olursa şaşırmam. Bir süre daha gıda iyi olacak. Adese için halen olması gereken fiyatın epey altında diyebilirim. Hatta defter değerinin bile yarısında. Ancak hisse sayısı, halka açıklık oranı çok fazla. O nedenle sert hareket etmiyor. Yine de eğer tahtada balinalar yüzmeye başlarsa o zaman arkasından baktırır.
    Sağolun hocam

hocam sizin yorumunuz ve kendimce araştırmam sonucunda 1.20 den adesa aldım. günlük değerine bakıyorum anlık 1.30-1.29 a fırlamalar oluyor. bu değerlerde satış gerçekleştirmek mümkün mü, mümkün ise takibini kim aracılığı ile yapmayı tabsiye ederseniz yada emir vermek mi mantıklı olur.
    Teşekkür ediyorum şimdiden yardımlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEARTR

hocam sizin yorumunuz ve kendimce araştırmam sonucunda 1.20 den adesa aldım. günlük değerine bakıyorum anlık 1.30-1.29 a fırlamalar oluyor. bu değerlerde satış gerçekleştirmek mümkün mü, mümkün ise takibini kim aracılığı ile yapmayı tabsiye ederseniz yada emir vermek mi mantıklı olur.
    Teşekkür ediyorum şimdiden yardımlarınız için.
    Hedef koyduğunuz fiyat için İnternetden satış girersiniz. O rakam için alış seviyesine gelirse satılmış olur. İnternetden emir veremiyorsanız hangi kurumla işlem yapıyorsanız telefon ile ararsınız ve işlemi o şekilde istersiniz. Sonuçta hissede brüt yok. İstediğiniz kadar alım satımı anında işinize gelen fiyatlar gerçekleşirse yaparsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Hedef koyduğunuz fiyat için İnternetden satış girersiniz. O rakam için alış seviyesine gelirse satılmış olur. İnternetden emir veremiyorsanız hangi kurumla işlem yapıyorsanız telefon ile ararsınız ve işlemi o şekilde istersiniz. Sonuçta hissede brüt yok. İstediğiniz kadar alım satımı anında işinize gelen fiyatlar gerçekleşirse yaparsınız.

Alıntıları Göster
    Güncel portföynüz nedir, hocam ?
  • Selamlar, hisse senedi alım satım konusunda yeniyim. Tavsiyeleriniz nelerdir ve hisse önerileriniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Purenite

Güncel portföynüz nedir, hocam ?

Alıntıları Göster
    Bu konuda devamlı güncellediğim portföydeki tüm hisseler zaten sepetimde var.
    Onların yanında sasa, pegasus ve avod da sepetimde var.
  • RTALB ile ilgili görüşleriniz nedir, corona teşhis kiti üretiyor ve çok hızlı bir yükşelişe girdi.
  • Rtalb bende merak ediyorum hissedeyim ama tecrübeli değilim aşağı yukarı ne zaman kacmaliyim vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xql1 -- 25 Nisan 2020; 0:48:55 >
  • Bende yeniyim hocam sizi ilgiyle takip ediyorum şu an coca cola ve Trakya camda hisselerim var bunlarda kalmak mantıklı mı yoksa zaman kaybı mı ? Ne önerirsiniz

• Arkadaslar kimse yazılım teknoloji sektörü sormuyor. Ama şahsi fikrim yazılım sektörü açık ara öne geçecek.
    Hocam size sorum hangi yazılım yada teknoloji firmasını öneriyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: halilumit

RTALB ile ilgili görüşleriniz nedir, corona teşhis kiti üretiyor ve çok hızlı bir yükşelişe girdi.
    Rtalb alım fırsatı vermiyor. Haklı olarak tavan tavan gidiyor. Ama elbette bir yerde aşağılardan maliyetlenenler son vagonlara binenlere malı yıkıp paraları sayacaklar. Sert çıkışın düzeltmesi de sert olur. Bu veya bundan sonraki seviyelerden alanlar da belki kazanır ama ben şahsen bu riski almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: gumus2929

Arkadaslar kimse yazılım teknoloji sektörü sormuyor. Ama şahsi fikrim yazılım sektörü açık ara öne geçecek.
    Hocam size sorum hangi yazılım yada teknoloji firmasını öneriyorsunuz?
    Smart diyorum.
    Yazılım, enerji ve güvenlik benim için yükselecek sektörler.
    Şu anda sağlık ve gıda normal olarak önde ama bu günler geride kalacak. Yazdığım sektörler sabredene iyi kazandıracak.

Enerji sektörü için önerin var mı hocam? İpeke bakıyırum uzun zamandır ama fazla mı prim yaptı acaba? Birde hektaş için ne söyleyebilirsin hocam? Saygılarımla.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.