Şimdi Ara

Konsol Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Konsol alacağım. 600TL param var. PS3 düşünüyorum. PS3 modelleri hakkında tavsiyede bulunursanız sevinirim.

• Evet, cevap açık..
  • pm
  • Paran varsa kesinlikle PS3 al. Yoksa biraz daha bekle. Onu beklerken sıkılmamak içinde bir tane Xbox360 kapabilirsin.
  • cok saolun foruma alısmaya baslıorum iyi bi yer burası
  • Para boksa ps3 al yoksa xbox al doya doya backup oyna ama ps3 sağlamdır xbox a fazla guvenılmez yınede xbox da daha çok eğlenıyorum
  • malesef para yok o kadar
  • o zaman xbox al 3k flan olursada bır ps3 oyununa tamır ettır...Fan lık yapmıyorum gerçeklerı söyluyorum 13 aydır xbox ım var 31 oyunum var fazla bıle olabılr 4 ps3 oyunum var kıllzone 2 almak ıcın 2 oyun artı 10 ytl verıp takas edeceğim.. Düşün artık ps3 yı ılk çıktığı zaman almıştım bu arada
  • o zaman tavsiyeni dinleyip xbox360 a yoneliyorum
  • Ne alacağını yada nerden daha uyguna bulacağını flan bilmiyorsan yardımcı olurum..Birda forumun xbox konusuna girip nasıl çatır çatır oyun oynandığına bak...3 sene boyunca kendımı parçalamıştım xbox için aldım tuh be bumuydu lan! demedım.. FW işlemi 70 tl cıvarında tahtakelde yapılıyor gerçekten almayı düşünüyorsan ıyıce araştr alındıktan sonra yapacağın işlemleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: ewQ

o zaman tavsiyeni dinleyip xbox360 a yoneliyorum

2 sene sonra daha oyun çıkmaz
  • 2 sene boyunca doya doya oyun oynar hiç değilse zaten konsol pahalı değil o kadar zarar etmez bence... Ama arkadaşa oyun alımında destek olacaksan ( maddı) buyur ps3 aldır...
  • bende ondan tırsıyorum oyun fiyatları 70-90 tl arası biraz zor oyun alırım o fiyatlarla
  • 70-90 tl oyunlar hangi konsola ?
  • ps3
  • ps3 al bence bede kopya yüzünden x360 almıştım ama şimdi ps3e döndüm ayda 1oyun alabilirsin sanırım 75tl bence ps3
  • Onlar eski oyunlar... Yeni oyunlar 160 a kadar çıkıyor Teknosa gıbı yerlerde ama tahtakaleden alacaksan yıne bır 130 tl oluyor.. Yınede takas yapabılrsın ama boku çıktı onunda eskıden eskı oyunu verıyorsun 15 tl verıyordun alıyordun ıstedını .. Baktılar ıyı para uçuyor hemen başladılar kazıklamaya
  • iyi de ayda 1 oyun az gelir bana yani basına bi defa oturunca kalkamam
  • Hocam ps3 alırsan en azından kafan rahat oynarsın ve bedava online ında hiçbir sıkıntı çekmezsin Xbox'ta bir banlanırsan bir daha yeni konsol almadan online oynayamıyorsun. ps3 alacak kadar parası olan bir insanın en kötü ihtimalle ayda 1 oyun alabileceğini düşünüyorum. Birkaç aydan sonra da oyunları takas yoluna gidersin. Ayrıca ps3 ün exclusiveleri var bir de oraya hiç girmiyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Disasterpiece_123

Onlar eski oyunlar... Yeni oyunlar 160 a kadar çıkıyor Teknosa gıbı yerlerde ama tahtakaleden alacaksan yıne bır 130 tl oluyor.. Yınede takas yapabılrsın ama boku çıktı onunda eskıden eskı oyunu verıyorsun 15 tl verıyordun alıyordun ıstedını .. Baktılar ıyı para uçuyor hemen başladılar kazıklamaya

Kim 160 tl ye oyun alıyor? Ben shopto'dan killzone 2 - collectors edition ı yani metal kutulu olanını 83 tl ye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 25 Şubat 2009; 21:36:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Disasterpiece_123

Onlar eski oyunlar... Yeni oyunlar 160 a kadar çıkıyor Teknosa gıbı yerlerde ama tahtakaleden alacaksan yıne bır 130 tl oluyor.. Yınede takas yapabılrsın ama boku çıktı onunda eskıden eskı oyunu verıyorsun 15 tl verıyordun alıyordun ıstedını .. Baktılar ıyı para uçuyor hemen başladılar kazıklamaya

eski oyunmu neden ben ozaman street fighter 4ü 78tlye aldım shoptodan kargo dahil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.