Şimdi Ara

Komşumuz Olacak İnsanın Terbiyesizliği (Fotoğraf Ekli) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
3
Favori
28.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
197 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olur böyle şeyler her insan bir değil , megane 2 sahibiyim eşim fren yerine gaza basınca park haalindeki bi brodweye vurmuştu 150tl verdim raporda tutabilirdim ama sonrasında sigortam yüksek çıkacağını bildiğim için yani fazlasıyla çıkacağını bildiğimden hiç işletmedim aramızda anlaştık pek bişey yoktu hafif göçük vs benim arabam ilginçtir sadece tampon çıktı :D brodwayın cant kapağı marşbiyelde hafif ezik zaten çürükler vardı bu gibi ufak kazarlada tavsiyem 3-5 e bakmayınsuç kimdeyse boya parası zaten okadar bişey tutar ki sonrasından bu para sizden çıkacaktır onedenle elden yaptırmanızda fayda var tabi max 200-250tl yi geçmemek kaydı ile.
  • türkiyedede 100 200 euroluk dandik arabalara binenler bişey sanıyo kendini ülkenin saçma arabası olan zengindir politikası yüzünden bu çünkü vergiler yüzünden kimseye araba aldırmıyo alanında g0tunu kaldırıyo malesef
  • Kalbinde zerre miktar kibir bulunan kimse asla cennete girmeyecektir! Resulullah (S.A.V.)
  • Sonradan görene, Almanyadan dönene, askerden yeni gelene yanaşma derlerdi eskiden :)
  • Arabamı yaptırana kadar arabasının her gün bir yerini parçalarım affetmem her gün lastiğinin altın bir çivi diker bırakırım
  • ÇiGinin önemi yok insanın değer verdiği malına zarar gelmesi sinir bozucu benimde aracımı okulda çizenler oluyordu tertemiz arabanın içine ettiler siz yine şanslısınız yapanı biliyorsunuz. Geçmiş olsun cahille laf dalaşına girmeyin anlatamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre aracın markası pahası hiç önemli değil, hatta araç dahi olmasa herhangi bir eşya dahi olsa küçümsemek hor görmek olmaz, sonuçta sahibi onun için bir emek sarfetmiştir ve emeği aşağılamak küçük görmek en affedilemez insan davranışıdır. Geçmiş olsun Allah beterinden muhafaza etsin.

• Bu olay da sana ders olur, bu tiplerle bir daha yüzgöz olmazsın. Yüz verirsin ayıya, gelir sı.ar halıya.

• " Sor bakayım o haldeki dükkani taksitle ona kim verdirmiş ? Belediyeye olan borçlarını kim taksitlendirmiş ?. Şimdi adam olmuş demekki" dedi

burayi anlamadim ?

adam kayirmak mi ? bu simdi ?

• Maalesef kardeşim o kadar hayvan insanlar var ki. Benim 2016 model sıfırdan aldığım aracı geçen gün aynı şekilde otoparkta bir araba çizip geçiyor ve kaçıyor. Senin yine muhatap olacağın bir hırbo varken bende o da yok. Millet olarak ilginçleşmeye başladık
  • Okurken sinirlendim. Hocam iyi dayanmışsın anlattığına göre. Arabasının bagajına atıp uçurumdan aşağı bırakmak lazım bunları. Bunları diyorum zira insanı nitelendirmiyorum.

• Olusan duruma gore biraz fazla abartmis olabilirim ama siz benim anlattigim yolu yasayacaginiz duruma gore kendi vicdaniniz kanaatiniz olusursa yapin derim

• cliom varken de değerliydi şimdi a180 nim var yine benim için değerli
    modelle pek alakası yok
  • edi_büdü E kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunuzun bende babama sordum cevabı aynen aktarıyorum. " Hal belediye tarafından yeni yapılmıştı. Dükkanlar hazırda parası olmayanlara esnaf kefaletten ve o zaman projenin kredi finansmanını sağlayan banka tarafından verilen kredi ile satılıyordu. Esnaf kefalet herkese kredi vermiyordu, bankada teminat istiyordu. Boş kalan dükkanlar için belediye meclisinde taksitle satış kararı alındı. Ancak, teminat olmadığında insiyatif kullanarak taksitle satış yapılabiliyordu bende mecbur olmadığım halde bu adam için bu hakkı kullanmıştım. Borcu taksitlendirme olayı da birkaç senede bir maliye bakanlığı tarafından yapilandirilmaya gidilir ya borç taksitlendirmesi yapılır yada anapara hariç faiz silinir o senede faizler sifirlanmisti, taksit yapılabiliyordu bu da zamanını geçirmişti. Bende ona rağmen yetkisi olan arkadaşa yapılandırma üzerinden taksit yaptirmistim."

Bilginize.

• Yazık ya millet mal mülkle adam oldum sanıyor

• zaqwear Z kullanıcısına yanıt
    tamamda bunu o zaman ben gelsem bana da yapar miydin ? hayir. zaten kayirma isi boyle olmuyor mu ?

• Valla sakin kalmışsın...Paran olmuş ama adam olamamışsın diyecektin....Sonradan görme nasıl olur merak ederdim, sayende merakım gitti diyede eklerdin. Sonra isterse gelsin, iki tane çakardın rahatlardın.

Bak boş yere sinir stres yapıyorsun böyle
  • Memleketin ahlaklı insanlara ihtiyacı var. Kendinizi bozmayın, moralinizi de. O tip ahlaksızlardan çok sayıda var. Geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun. Görmemiş derler ya o sıfata tam layık birisiymiş.
  • Adam seni küçümsemiş eyvallah orada haklısında aynı şeyi sende yapmışsın karısıyla çoluğuyla çocuğuyla dalga geçip aşağılamışsın ondan ne farkın kaldı şimdi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.