Şimdi Ara

Komşumuz Olacak İnsanın Terbiyesizliği (Fotoğraf Ekli) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
3
Favori
28.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
197 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten böyle insanlardan nefret ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkma canını kardeş bu tiplere sonradan görme deniyor.En azından nasıl bir karakterli olduğunu gördün.

• hiçbir şeyden korkmam, cahilden ve sonradan görmeden korktuğum kadar. geçmiş olsun buarada.
  • Bu tarz olmasada başka şekilde birçok olaya şahit oldum. Bu görmemişler acayip çoğaldı oksijen israfı şerefsizler.
  • BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE, BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİYE

Geçmiş olsun.
  • Pazarcı, dolmuşcu, taksici, otobüscü bunlardan bi beklentiniz olmasın. Genelleme yapmak istemezdim ama tecrübelerim bu yönde. Zaten bir de sonradan görme demişsiniz ondan hele hiç insanlık beklemeyin.

Geçmiş olsun inşallah tekrar böyle tiplerle karşılaşmazsınız.

• kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Niye öyle bir şey dediniz ki.Neden insanlarda böyle bir algı var anlayamıyorum

• Etme eşşek ile muhabbet küstürürsün...

• eskiler bir sözü vardı; bilene bir bilmeye ha wil wil.
  • gece arabasını patlat yada egsozuna kum doldur oda olmadı yağlı boya dök oda olmadı molotof at oda olmadı adamı vur daha nediyelim şerefsiz görgüsüz pislik mikrop beyinsiz adi sinir oldum adresi ver adamı dövelim beraber.. kolay gelsin
  • kardeşim kendine hiç sıkıntı etme , bulur belasını başkasından. bu tip görgüsüzler her yerde. hepsinin sonu batak ve çöküş. helalinle kazanarak aldığın değerli arabanın çizilmesine üzüldüm. illaki ondan da çıkar ileride.
  • "Kusura bakma, özür dilerim telafi edelim" diyebilmek bu kadar zor geliyor şu insan oğluna.
  • dinsizin hakkından imansız gelir. çiz arabasını kamera çekmeyen biyerde. bu gibi insanlara acımayın arkadaşlar çok daha beter yaklaşın.
  • Ev alma komşu al diye boşa dememişler o sonradan görme şahsiyetsizlik kişilerden piyasa da çok var. Fakat örnek bir davranış sergilemişsiniz tebrik ederim. Ben sizin yerinize koydum kendimi bu kadar sakin ve sabırlı davranmazdım ve herhalde o komşu dediğiniz şahıs a bir çizikte ben atardım :D
  • Böyle ''insanlar'' gerçi bu kelimeyi de kullanmak istemiyorum onlara da forum kuralları var kendilerini üstün görüyorlar ya sadece gülüyorum aciz sonradan görme ukala ve açlar :)

• kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bence her insani aynı tutmamalısın bende pazarcılık yapıyorum ama daha allahaşükür hiç öyle terbiyesizlikler yapmadım ve tanıdığım çok düzgün pazarcıda var.

• Araba çok yerde statü gösterisi olarak algılanabilir ama insanın komşusuna yıllardır tanıdığı birine bu şekilde davranmasını sağlayacak bir araba statü değil rezillik göstergesidir
  • benzin dök arabasını yak
  • Sizin 1994 model eski püskü arabanız orada olmasaydı. o adamın arabası çizilmeyecekti. Suç sizin arabada.

Şaka şaka. Geçmiş olsun.

Şimdi de şaka olmayan bir şey söyleyeceğim. O komşunuza deyin ki:

-Eşşeğe altın semer vurmuşlar. Yine eşşek. Yine eşşek.
  • Bed-asla necâbet mi verir hiç üniforma
    Zer-dûz palan vursan eşek yine eşektir.

Anlamı : Kötü asıllı (soysuz ) birine üniforma soyluluk mu verir;
    Eşeğe altın işlemeli semer vursan yine eşektir.// Ziya Paşa
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.