Şimdi Ara

Komşum perdeyi kapatmazsam beni mermi manyağı yapacağını söyledi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
6
Favori
31.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
277 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi tipleri bir yerde toplayıp yakmak lazım. Bunların sonu gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Bunun konumla alakası yok her ülkede var.

• quote:

Orijinalden alıntı: GwynBleidd48

Al bir silah, çatışın

artık konu açar abilere selam çalışmalara devam  

• bağcılara taşın. daha nezih yer...

• quote:

Orijinalden alıntı: 3rdem

Bana denk gelmiyor ki böyle adamlar! O silahın sürgüsünü içinde çekerdim

kesin yaparsın

• Seni vurur birde bilmemneyin bilmemnesi ceza indirimi alır

• sakın sinirlenme
    alttan al
    senin kaybedecek seyin cok
    saygilar abi de gec
    sakın kavga kufur vb yapma
    sonunda sen karli cikacaksin.
    alttan al baska yolu yok.

• Polisi arama birader belediyeyi ara bi barınağa götürsünler. Ya da kendin zehirle. Aga de ben balık yapmak istiyorum ama evin içi çok kokuyor müsade buyurursan balkonda pişirebilir miyim diye sor. Pişir dese de demese de komşu hakkıdır balık dedim canınız çeker belki diye bi koca tabak götür zehirle p*zevengi.

Ya da üstünü başını çıkar yüzünü gözünü boya evin içinde çıplak gezmeye başla ama seni hiç göremesin. Tam sana doğru bakacakken yere eğil. böyle göz ucuyla azıcık görsün bilinçaltı hissetsin ama asla tam göremesin bilinçli bi şekilde emin olamasın böyle bir iki saat çıldırttıktan sonra dald*şşak camda belirip şşşşt diye bağır, elindeki siyah boruyu şehvetle sıvazlayıp ağzına götür eleman tam sinir patlaması yaşamanın eşiğindeyken boruya üfle zehirli tüftüfle vur i*neyi

Çok uzakta değilse bina directional hoparlör var kendin de yapabilirsin satın da alabilirsin onu göremeyeceği bir yere monte edip delirtebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperHans -- 12 Ağustos 2020; 13:19:57 >

• Al bi göz yaşartıcı gaz, tenhada yakala sık gözune.

Sonra alabildigine döv lavugu ki bi anlasın el yumrugu demir oldugunu, arasın dursun kim dövdu beni diye :)

• Kardeş en başta kafada o adamı alttan almayacaktın kalbinde iyi niyetle alttan aldığına eminim ama bu bir hata şimdi ota b*ka sana saracak çünkü o zavallı artık senin ondan korktuğunu düşünüyor üstünlük taslıyor. Polis konusuna gelince kesinlikle karakola gidip şikayet etme en yakın adliyeye git sadece 15 dk nı alacak bir dilekçe yaz nöbetçi savcıya ver o okuyup karakolu ya bizzat kendisi arayacak ya sana bir evrak yazıp verecek sen o evrağı karakola götüreceksin bak ozaman neler neler oluyor senin gitmen başka savcının göndermesi başka burası muz cumhuriyeti değil devlet o silahı alır ... anladın sen onu :) ama savcılığa mutlaka git.

• quote:

Orijinalden alıntı: lSunTzu

O vurma olayı sadece yatak odasına girerse geçerli

O hırsız için değil miydi yaa.. Bu olay içinde geçerli oluyormu. Sonuçta direkt baskın var burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 12 Ağustos 2020; 13:53:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-94210CBD5

Bunun gibileri bulup gece avlayacak ekip kurmak lazım cok var bunlardan, adaletin olmadığının kanıtı bu olay
    Ekip kurmana gerek yok bunun daha beteri barzolara 1k ver hastanelik ederler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tutarsın 2 tane cingen eline verirsin 2 paket sigara bak bakalım böylelerine nasıl musallat oluyorlar

• Daha önce farklısını yapıp ceza altmışlığım var

• quote:

Daha önce farklısını yapıp ceza altmışlığım var

helal sana badboy

• Eyvallah emine 😂😂👌

• Ya bu olayı sadece TR'ye bağlamak saçma aynı şey ABD'de de olabilirdi, lakin orada silahlanma daha çok. Yani öküz her yerde öküzdür.

Muhtemelen bomboş işi gücü olmayan hıyarın teki, kaybedecek hiç bir şeyide yoksa tabiki tehlikeli bu adam.

Bu noktada bulaşmak değermi değmezmi diye düşünmek lazım. Yani değmez gibi gözüksede böyle tiplerin yanına kar kalıyorya ona gıcık oluyorum.

• kugutex kullanıcısına yanıt
    Hocam ben evde kendini savunma adına sadece yatak odasında müdaheleye müsade var diye biliyordum. Hırsız veya baskın gibi durumların ayrımında ne değişiyor bilmiyorum. Zaten birisi cevap verdi orada yazmış nefsi müdafanın düzenlendiğini amerikadaki gibi olduğunu kapının eşiğinden itibaren geçerli olduğunu yazdı.

• Ben emniyette çalışıyorum yatak odası diye ayrı bir kavram yok, evinin giriş kapısından adım atması yeterli! Silah kullanma yetkisi zaten belli! Evin içerisinde öldürmeye yönelik bir atış yaparsan sıkıntı yaşarsın! Zaten silahın ruhsatlı da olsa öldürme maksadıyla (bazı durumlar hariç) bir atış yapamazsın! Adamın elinde silah var ise hayati risk yaşıyorsan silahı sadece ev içerisinde değil dilediğin yerde dilediğin gibi kullanabilirsin!

• quote:

Ben emniyette çalışıyorum yatak odası diye ayrı bir kavram yok, evinin giriş kapısından adım atması yeterli! Silah kullanma yetkisi zaten belli! Evin içerisinde öldürmeye yönelik bir atış yaparsan sıkıntı yaşarsın! Zaten silahın ruhsatlı da olsa öldürme maksadıyla (bazı durumlar hariç) bir atış yapamazsın! Adamın elinde silah var ise hayati risk yaşıyorsan silahı sadece ev içerisinde değil dilediğin yerde dilediğin gibi kullanabilirsin!

Adam saldırırken elinde kesici yada delici alet olsa o da silah olarak sayılır mı

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.