Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.561
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cerrahi maskelerde grafen mi varmış öyle birşey duyan ve deneyen oldu mu acaba

• _Wyatt_ _ kullanıcısına yanıt
    Biraz geciktim, özür dilerim.

Nefes'in sadece N99'unu kullandım. Kore tipi ve N95 için bir şey diyemem.

DNA'yı dışarıda yüzü daha büyük bir insanda görmüştüm. Yüze daha güzel oturuyor.

N95 maskeleri çeneye indirmek kullanışlı değil ve çirkin gözüküyor. Ben direkt maskeyi çıkarıyorum bu durumlarda.

Rica ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • radiohead_yorke kullanıcısına yanıt
    Ben DNA'yı daha önceden Migros'tan almıştım. CarrefourSA'da satılan ile aynı. Dış kutu ve beden aynı.

Edit: Yani aynı üretim ama benim aldığım zamana bağlı olarak farklı tarih.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denile -- 16 Ocak 2022; 20:35:38 >
  • denile kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkürler

• saytekmeein 2 tipinin de lastikleri Çok gevşek allaha emanet duruyor maske. hiç memnun değilim altina are ceraahi takip öyle kullanmaya çalişıyorum. işin ilginç tarafi üretim tarihi lot numarasi yazmiyor.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimdeki maske nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 18 Ocak 2022; 21:0:21 >
  • Renkli maskeler ile ilgili görüşleriniz nedir, saytekmed var mesela lacivert ,siyah vb .. ne boyası olduğu belli değil , direk kimyasalı soluyoruz gibi geliyor

• landmoon L kullanıcısına yanıt

Kar beyaz olan maskelerde de boya vardır.

• Bu konu eskisi gibi canlı değil. Neden acaba?
    Uzun zamandır kullandığım Saytekmed'i bırakasım geliyor. B-Good almayı düşünüyorum, ne dersiniz?

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt

Konunun amacı bitti gibi, maske takan neredeyse yok, koronadan korkanda pek kalmadı. Fiyatlar eskiye nazaran çoğu markada aynı, kaliteli markalarda az çok netleşti milletin gözünde.

Tartışılacak pek konu kalmadı.Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 26 Ocak 2022; 9:12:49 >
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt

Halbuki birçok yere girmek için halen maske takmak gerekiyor. Ben de, çevremdekiler de maske takmaya devam ediyoruz halen. Fiyatlar aşağı yukarı aynı ama maske konusunda iyi olduğu düşünülen bazı markaların kalitelerinde düşüş olmaya başladı. Yine konuşulsa fena olmazdı. Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] 

İşte azınlık olduğumuz için ise verilen onem azalıyor. Ureticiler kar etmek için kaliteden odun veriyor. Maliyetler yükseldi bir de satislar azalınca sürümden kar edemiyorlar sanirim.

• runo40 R kullanıcısına yanıt

Burada azalan aktiflik, satış sitelerinde de azalmış. Ürünlerin yorumlarına bakıyorum, çoğu geçen aylara ait. Hal böyle olunca da şu an hangi maskenin daha iyi olduğunu bilemiyorum.

bgood almayın

esnek değil. ve küçük. bir saat sonra kulakları kesmeye başlıyor.

geçen sene aldığım are süperdi

bu sene incelmiş olsa bile are almayı düşünüyorum. ya da kulak bantlı alvent

hiçbir maskede öyle rahat etmedim

stoklarım bitmek üzere bir iki haftalık maskem kaldı

• evony'nin siyah maskeleri içerisinde koruyucu olan meltblown'u kaldırdığını fark ettim. Normal evonylerde var ancak bu, siyah olanın koruması daha düşük, bilginize.

• Nthows kullanıcısına yanıt
    B good da aynı durum var, bazı siyahlarda varken, bazılarında yok. Kutu üstüne iyi bakın.

• Yüzü geniş olanlar medizer ffp2 tercih edebilir, diğer maskelere göre daha geniş. Kötü yanı tek tek paketli değil 10lu tek pakette.

• Nthows kullanıcısına yanıt
    Hocam meltblown nedir, nasıl olup olmadığını anlayabiliriz? Belki biz denk geliriz meltblowna sahip olana ve alırız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt

Hocam şu aralar maske takmayan ayağına sıkıyor resmen. Ülkede de çevremde de vaka patlaması var. Çıkan vakanın kat kat fazlası ortada dolaşan var, omicronu çoğunluk ayakta geçiriyor.

İki arkadaşın yurt dışı görevi vardı, gidip test verdiler ikisi de pozitif, adamlarda en küçük semptom bile yok. Teste gitmeseler haberleri yok.

İki yıldır bu konunun başından beri hatırlayanlar vardır çok maske peşinde koştuk, meltblown olanlar çıktı piyasaya onları kullandık, ffp2ler çıktı ona geçtik, şükür ne aşı oldum ne de corona. Maske, el temizliği biraz dikkat ile devam ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 26 Ocak 2022; 20:38:27 >
  • 
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.