Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (872. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
327
Favori
600.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadirkul20 kullanıcısına yanıt

normal are mi n95 mi ?

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Normal

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • CarrefourSA'da DNA Kore Tipi Maske (10 Adet) 16.90TL. BanaBak kuponu ve Papara ile birlikte 39 küsur liraya 30 tane maske aldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pentagramet kullanıcısına yanıt

daha önce are ffp2 kullanıyordum ama üretimi durdurdu. bgood ffp2 aldım öncesinde cerrahi bgood kullanıyordum, guvendigimden ondan aldım ama koku var. sonra musk denedim ,ben memnunum. burun teli kalın olduğu için takmadan önce burun kısmını büküyorum,tam oturuyor.

• Selamlar gözlük kullanmıyorum ama göz kuruluğum var ve maske taktığımda nefes verince hava yukarıdan çıkıyor bu da hem gözümü daha da kurutuyor hem de oldukça rahatsız ediyor. Bunu yaşamayacağım maske önerisi arıyorum n95/ffp2 falan da olur maske başına 4 TL ye kadar çıkabilirim.

Evony'de bu sorunu yaşıyorum. Musk marka n95 kullandım onda daha da fazla havayı yukarı üflüyor ne önerirsiniz ?

• denile kullanıcısına yanıt

Fiyat uygun ama maske nasıl

• Usta-74 kullanıcısına yanıt
    Yüzüm biraz küçük ve rahat edebiliyorum. Gözlük kullanıyorum ve genellikle buğulanma olmuyor. FFP2 olarak geçiyor, çakmak testinden de geçiyor.

Yüzü daha büyük insanlarda da maskeyi gördüm. Onlara daha iyi oturmuş.

• kmesne kullanıcısına yanıt
    Kore tipi maskelere bakabilirsiniz. Nefes bu alanda adı bilinen bir marka. Ama biraz pahalı. Ben, Kore tipi olarak DNA kullanıyorum. Daha önceki mesajlarda da belirtmiştim.

Ege N95'in teli de çok iyiydi bence.

Bir de Nefes N99 kullanıyorum bazı durumlarda. Açıkçası o da az hava kaçırıyor. Ama tabii özel durumunuzdan ve yüz genişliğinizi bilmememden dolayı net bir şey söylemem güç.

Bence siz yine de söylediğim markaları bir deneyin, siz karar verin. Geçmiş olsun.

Hocam Nefes için yüzü büyük olanlara kısa kalıyor yorumları var. Senin yorumun nasıl ? Ayrıca DNA nasıl yüzü büyük olanlar için ?

Son sorum N95 maskeler birşeyler yemek içmek için geçici olarak çene altına indirilmesi cerrahi maskeler kadar kolay oluyor mu ?

Teşekkürler

• Arkadaşlar Are ın 5 erli ya da 10 arlı adetli paketleri var mı acaba? B-good kullanıyorum 5erli paketler şeklinde olandan almıştım, rahat oluyor. B good devam mı etsem yoksa Are daha mı iyi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • geçen hafta saytekmed kore ve normal cerrahi maske aldım. yüzüm büyük ama çift tur döndürdüp taktığım halde cerrahinin lastikleri çok bol duruyor. kore tipi tam felaket burun teli çok yumuşak lastikler bol emaneten duruyor yüzümde. hiç beğenmedim eski üretim are den 1 kutu kaldı bitince ne alacağım hiç bilmiyorum.

• vodafone herşey yanımda uygulamasında MASKE10TL kodu ile maskelerde 10tl indirim var kargo bedava

ayrıca HSY25 kodu ile 75e 25 indirim de var

• Hepsiburada da bazı maskelerle kargo bedava. Musk n95 de var mesala.

Ben de bu maskeyi denemek istiyorum ama ürünleri incelediğimde Carrefour'un sitesindeki DNA ambalajıyla, DNA medikal sitesindeki ambalaj farklı gözüküyor. Carrefour'a farklı bir ürün imal etme durumu yoktur değil mi? Fiyat uygun olunca insanın aklında soru işareti kalıyor doğal olarak. Siz daha önce kullandıysanız herhangi bir fark gördünüz mü?

• Piyasada sayısız cerrahi maske denedim. Şu ana kadar ARE'den iyisini tam anlamıyla buldum diyemem. Son dönemde ARE dışında denediğim ve başarılı (özellikle tellerini) bulduğum maskeler; Brava (tekli paket), Alvent ve Hunt's Guardo(tekli-elastik kulak). Alternatif arayanlar için önermiş olayım.

• Selamlar gözlük kullanmıyorum ama göz kuruluğum var ve maske taktığımda nefes verince hava yukarıdan çıkıyor bu da hem gözümü daha da kurutuyor hem de oldukça rahatsız ediyor. Bunu yaşamayacağım maske önerisi arıyorum n95/ffp2 falan da olur maske başına 4 TL ye kadar çıkabilirim.

Evony'de bu sorunu yaşıyorum. Musk marka n95 kullandım onda daha da fazla havayı yukarı üflüyor ne önerirsiniz ?

• annebendelioldum kullanıcısına yanıt

bende saytekmed kore tipini alacaktım nesini beğenmemiştiniz acaba ?

• 
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.