Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (852. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
325
Favori
600.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir süredir görünmüyordu, yakında geri eklerler

• fhozbek F kullanıcısına yanıt

3D, 4D ve N95

3D ve 4D maskelerini satın aldım N95 maskelerinden numune hediye verdiler 3-5 adet.

3D maskeler 25 TL 50'lik kutuda.

4D maskeleri 3 adeti promosyon vardı fiyatını hatırlamıyorum. 3 kutu alana uygun bir fiyattaydı.

Ben gayet memnunum. ARE'den sonra kulaklarım rahatladı valla. Tavsiye ederim

• turev77 T kullanıcısına yanıt

25 TL verdim 50'lik kutuya

• Sir.Eko kullanıcısına yanıt
    Saytek maskelerde bir sıkıntı var sanırım gerçekten.
    Burada teslimat,gecikme ile ilgili çok yorum var.
    Hepsiburada'da sadece bir tane yeşil renk çıkıyor maskeleri bile gözükmüyor satışta

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rosmann da gördüm bu maskeler nasıl acaba
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam memnuniyet önemli çok iyi oldu bende iletişime geçip temin edeyim bu hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saytek maske bugün ulaştı. Kendi sitesinden sipariş vermiştim.

Sipariş tarihi: 7 Eylül 2021 Kargolama tarihi 11 Eylül (MNG Kargo ile geliyor)

Teslim tarihi 13 Eylül

Ürün bana teslim edildi mng yeni mesaj atıyor. Şubeye geldi 2 iş günü içerinde teslim edilecektir diye.

• Siyah cerrahi maske arıyorum ama hangisini alsam karar veremedim. Yardımcı olurmusunuz?

• Arkadaşlar konuda RANCH SOS isimli arkadaşın yaptığı testler vardı. Mesaj silinmiş. Acaba sonuçlarını hatırlayanlar paylaşabilir mi?

• mila12 M kullanıcısına yanıt
    2 eylülde verdiğim sipariş bugün kargoya verilmiş,onun da bir kısmı hepsi değil. Ben hepsiburada üzerinden almıştım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İlkerA. İ kullanıcısına yanıt
    Enaktif.com üzerinden Are sipariş verdim. 50’li paket 28 lira ama kaç günde gelir bilemiyorum. Are çocuk maskesi de vardı orada denemek için iki paket aldım bakalım.

• Hepsiburada 10 tl verince mutlu maske diye markanın maskesini aldım. Kullanan oldumu hiç?

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]
  • Euthyphron kullanıcısına yanıt
    O sonuçlar çok güvenilir değildi. TT Medical’in maskesini çok düşük göstermişti, firma yasal işlem başlatacaktı galiba o yüzden silinmiş olabilir. Şahsen ben de o kadar düşük olacağına ihtimal vermemiştim kötü bir maske değil. Fark olsa bile o kadar afaki bir fark olması çok mümkün değil.

• Saytek'in kendi sitesinden 10 eylülde sipariş verdim bende halen bekliyorum kargolama ile alakalı gerçekten sıkıntılı bir firma umarım çözerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir.Eko

Enaktif.com üzerinden Are sipariş verdim. 50’li paket 28 lira ama kaç günde gelir bilemiyorum. Are çocuk maskesi de vardı orada denemek için iki paket aldım bakalım.

Orijinallik konusunda nasıl emin olabiliz acaba?

• mexalon M kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce hep Are kullandım. Gelince kontrol edeceğim ama sorun olacağını sanmıyorum. Are diye çakma maske de yapmazlar herhalde Nike t-shirt gibi🤣

• quote:

Ben daha önce hep Are kullandım. Gelince kontrol edeceğim ama sorun olacağını sanmıyorum. Are diye çakma maske de yapmazlar herhalde Nike t-shirt gibi🤣

Areden bende aşırı memnunum fakat zamanında evony için de aynı mevzuu oldu ve sahtesi dolaştı piyasada. Hatta firmayı aradım bizzat evet var ama biz de ayıramıyoruz dedi 😁

• mexalon M kullanıcısına yanıt
    Hadi ya😂 Are için duymadım ürünler bir gelsin,firmayı ararım. Kargoya verdiler bugün.

• quote:

Hadi ya😂 Are için duymadım ürünler bir gelsin,firmayı ararım. Kargoya verdiler bugün.

Aynen öyle çok tuttu diye çakması yapılmıştı. Şimdi de are çok tutuldu ondan sordum.

• 
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.