Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (854. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
325
Favori
600.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çocuk için n95 maske ihtiyacım var arkadaşlar. Yetişkin Musk denedim, biraz büyük geldi. Bugün Ege taktı ama o da azıcık büyük. Bilinen markalardan n95 çocuk maskesine ihtiyacım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Easymask yazanı geçenlerde eczanede görüp aldım fena değil. Maske mavi ama ipleri beyaz tarafı kullanılacak şekilde yapılmış. Yüzü falan iyi sarıyor, yanlar açık kalmıyor. Fiyat uygunsa alınabilir.

• lasteagle kullanıcısına yanıt
    koku felan varmı hocam,içe gelen tarafımı beyaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Koku falan almadım açıkçası hocam. İçe gelen tarafı mavi benimkinde. Çakmak testini de geçiyor, meltblownu fena değil gördügüm kadarıyla sayende denemiş oldum:))

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: 01virüs01

Bugün evdeki a101 den alınma evony maskeyi kesim dedim ortadaki katmanda meltblown vardı. kutunun üstünde 3katında da meltblown yazıyor . Eskiden aldığımız evonyde kutusunda meltbownla ilgili birşey yazmıyordu ama firma 3 katta meltbown var diyordu. Artık evony de orta katmanda meltblownlu maske mi üretiyor acaba

https://forum.donanimhaber.com/a101-50-li-evony-maske-14-95tl--149030011-4#149058898

• Volksdeutsche kullanıcısına yanıt

Ben piyasadaki tüm markaları denedim çocuk ffp2 için. Fakat her birinde bi hata vardı. yüze tam uyum sağlamadı , kumaşı kalitesizdi , burun teli katlanık geldiği için kırılmış ve kalitesiz , ipleri koptu vs vs . En son kendim 3m kullanıyorum diye acaba çocuğa nasıl olur diye düşünüp 3m in daha minik ya da yüze göre şekil alan maskelerinden denedim. 3m 9320 ffp2 gayet güzel uydu yüzüne. Ben ventilli tercih ettim nefes alıp verme açısından. Hem çok daha güvenilir , hem de çocuk zırt pırt çıkartamıyor kafadan bantlı olduğu için. Fiyatı biraz fazla olsa da kuponla vs almanızı tavsiye ederim

• allprndnya A kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam.

• normalde evonyde her katmanda spunbond ve meltblown olduğunu biliyorum. a101 den aldığım evonyde dış ve iç katmanlar spunbond ortadaki meltblown şeklindeydi diğer maskelerdeki gibi

• salvador.deli kullanıcısına yanıt
    Hocam Era c200 serisi berbat. İpleri uzun, burun teli kötü açıkçası

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • c tip maskeler zaten bi yükseldi ama bence en kullanışsızı o. Yüze oturması cerrahiden de dkötü

• Murat_Cv M kullanıcısına yanıt

evet bende aynısını söyledim. ege ve musk iyidir.

Sizi desteklemek için yazdım hocam :)) Hatta ilk bol olayını ve firma ile iletişime geçip değiştirme talebinizi hatırlıyorum. Ben Kore tipi maskeleri seviyorum lakin onların da burun teli iyi değil. Şu burjn telini adam akıllı yapan yok

• Murat_Cv M kullanıcısına yanıt

saytekmed in o maskesini kullandım ben ipleri biraz bol (saytekmedin genel sıkıntısı) onun harici sıkıntı yok ama 10 adet 20 tl , adet başı 2 tl ve firmaya sordugumda n95 gibi dönüşümlü kullanmayın dediği için tek seferlik maskeeye göre pahalı geldi ve bıraktım almayı..

• allprndnya A kullanıcısına yanıt

Çocuklara ffp2 almayın, yazıktır. Küçücük ciğerleri var zaten, normal cerrahi kaliteli bir maskeyi düzgün kullansın yeterli gelir.

• Litrelik sıvı dezenfektan önerisi olan varmı. Konix iyi diyorlar.
    Küçük sprey şişesini doldurmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qklavye -- 18 Eylül 2021; 20:38:18 >
  • enseden gecirmeli kaliteli maske var mi? crs mi ne fiyati ucuz da degil oyle maske aldim hayal kirikligi oldu. n95 degil cerrahi ariyorum.
    bir de are maskeler konusunda aciklama vardi incelmesini/utulenmesini yazin konfor saglamasi icin yaptiklarina dair (burada gordum). kış geliyor umarim eski konforuna kavusur, lastikleri bile yari yariya incelmisti ureticiye kalsa hicbir seyi degismedi. gidip en sonunda belki onceki uretimden kalmadir diye pembe alacagim olan o olcak.
    su an era ve ege n95 var burun kismindan hava kaciyor teli tam ayarlamama ragmen ve gozluk bugu yapiyor. bu konuda rekor are'nin elindeydi ama yeni formu yuzu iyi sarmiyor.
    en sonunda paraya kiyip kore tipi denen maskelerden alacagim herhalde, c tipinin kalitesi iyi durmasina ragmen burun kismi sorun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    N95'in ne kadar sürede kullanılması gerekiyor?

• Era ege musk üçüde elimde mevcut doku olarak Musk daha yumuşak sonra ege sonra Era geliyor. Era laylon gibi kayıyor ama katmanları aynı bence. Üzerlerinde olan bilgiler aynı Era da dönüşüm işareti yok ve Musk ile birlikte üzerindeki yazılar Almanca İngilizce canım Egem bizi düşünmüş.. Tel konusuna gelirsek ben muskun telini beğenmediğim için ege almıştım ondanda çok memnun değildim eranin teli iyi dendigi için ona yöneldim. Eranin teli sert ama şekil almadan kasıt ne bugün üçünü de deneyerek anladım evet musk ve ege şekil almıyor ama burun yanlarından bastırınca havayı kesiyor işte diyordum ne yapsam erada olmadı nefes alıp verirken gözümde hava hissediyorum şuan aslında egenin telinin yumuşak olmasına karşın sekil almada daha iyi sonuç verdiğini farkettim muskunda dedigim gibi burun yanlarından bastırınca oluyor iste Ayrıca Eranin uç kısmı uzun kalmış görsel açıdan merakı olanlar varsa bilgisi olsun,ip boyaları benzer bir kaç görsel ekliyorum Bundan sonra benim tercihim ege den yana olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fhozbek -- 19 Eylül 2021; 11:5:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

Litrelik sıvı dezenfektan önerisi olan varmı. Konix iyi diyorlar.
    Küçük sprey şişesini doldurmak için

Biorad Derm kullanıyorum, kokusu güzel keskin değil, elde de yapış yapış hissi bırakmıyor.

• 
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.