Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tiggo3

Bu A101, Bim, Migros a kolonya geliyor yazıyor bazı arkadaşlar. Konya'da bu marketlerin mağazalarında çalışan birkaç tanıdığa sordum, hiçbiri geldi,geliyor demedi. Konya'da nerede var bilen varsa yeşillendirirse sevinirim.
    Büyük ihtimal sevkiyat oluyor, saklayabilirler.

Pazar günü buradaki bimlere gelmiş, hemde 1litrelik halinde 3 koli ve farklı farklı marka.

Bende şuanda 1litreye yakın var, ileriye dönük 2 litre bulabilirsem alacağım, hastalık durumuna göre ileride belki alırım.

Maske zaten öncelerde almıştım tanesi 50 kuruşmu öyle birşey olacaktı, onlardan 20-25 tane var, zaten çok fazla kalabalığa girmiyorum onlarda yeter.

Kendinize göre alım yapın ki ihtiyaç sahiplerine kalsın ve piyasa yükselmesin.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Maske ve eldiveni erkenden öngörüp almıştım ama kolonyanın bu denli patlayacağını düşünmemiştim.
    Biraz var, bir süre yeter, o zamana kadar da gelecektir bakalım marketlere.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kolonya alan arkadaslara nacizane uyarim var.
    piyasada ismi un yapmamis bir suru kolonya koronavirus sebebiyle hizli sekilde satin aliniyor.
    satin aldiginiz kolonyanin etil alkol icerdiginden emin olun. kimi etiketlerde sadece alkol yaziyor, ucuza kacip metil alkole yuklendilerse sakata gelme durumu olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce maske üretmeyip bu dönemde başlayan bir çok yer var. Bunlar sertifikaya sahip olmayan herhangi bir kontrolden geçmeyen ürünler üretiyor. Her yerden maske almayın dikkat edin.

• antique kullanıcısına yanıt
    kargo da bedava olsun mu hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nacila

Piyasada kaliteli cerrahı maske kalmadi. Satilanlarin çoğu dandik sterilsiz ortamda üretilen maskeler . Kaliteli bı Ffp1 maske 10 TL iken cerrahi maskeye 3 4 lira vermek saçmalık
    Haklısınız. P1 maskeler en ideali aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

bir, müptela kim? alkol içmek kanunen yasak mı? siz bu kafaları neyle yapıyorsunuz? şeker fabrikalarını satıp, etil alokün piyasadan kalkmasını sağlayıp, bir de hangi yüzle bunları yazıyorsunuz?
    Bir.. Müptela birşeyin düşkünü veya bağımlısı anlamında kullanılır, biliyorsanız hatırlatayım. Çok tepki gösterilecek bir laf değil
    Müptelayım sana.. Zarar versen de bana ... Gibi

İki.. Şeker fabrikalarını ben satmadım. Ama satanlar bunun vebali altında ezilip giderler inşallah. Bu vatanın menfaati meselesi sonuçta, siyasi görüş meselesi değil

Üç.. Ben asken Trakya 'lıyım hocam. Kendim içmesem de ağzıyla içene, etrafa zarar vermeyene her zaman saygım var

Dört.. Bu karar alıngan ve önyargılı olmayın herkes hakkındq

• dün akşam bir profesör söylüyordu.
    virüslerden korunmak için
    kolonya, el dezenfektanı ellere ciddi çekilde zarar veriyormuş, egzama hastalığı çoğalacak toplum olarak.
    antibakteriyel sabunlar hiç bir işe yaramıyormuş,

Tek kullanılması gereken antiseptik solüsyonlarmış, bunda da günde en fazla 5 kez kullanmamız gerekiyormuş.
  • www.gratis.com/nfb-3-katli-medikal-lastikli-yuz-maskesi-50li/urun/10280844?sku=10280844 bu ürünü kullanan var mı kalitesi nasıl. N11 deki maskelerin hiç biri güvenilir değil. Bu ürünü Gratis sattığı için belli bir kalitededir diye düşünüyorum, yanılıyor muyum?

• tiggo3 T kullanıcısına yanıt
    söylediğiniz marketlerin sevkiyat günlerini öğrenin. mahallemdeki migros'a pazartesi günü, bim'e ise dün kolonya sevkiyatı geldi. a101'in de sevkiyat günü yarın. lokasyonum antalya.

• RoadRunner34 kullanıcısına yanıt
    Zaten buna takılıp alamıyorum,önceden bulduğum kaliteli iki marka var,tek bir tane kalmamış.

• ptif P kullanıcısına yanıt
    Bu maske bana makul geldi sanırım alacağım bir tane,teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ptif

www.gratis.com/nfb-3-katli-medikal-lastikli-yuz-maskesi-50li/urun/10280844?sku=10280844 bu ürünü kullanan var mı kalitesi nasıl. N11 deki maskelerin hiç biri güvenilir değil. Bu ürünü Gratis sattığı için belli bir kalitededir diye düşünüyorum, yanılıyor muyum?
    Alayım dedim gratis çöktü...
  • maske alacagım bende en uygun nerede buluruz..birde eski maskeleri nasıl dezenfekte ederim..sirleki su buharı işe yararmı..malum ort birmaske 5tl..
  • iskender86 kullanıcısına yanıt
    dsö, normal sabunun bile işe yaradığını (20 saniye en az ) söylüyor. antibakteriyel de işe yarar. (20 saniye en az)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ptif P kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı mantıkla satın aldım, teşekkürler.

• Sabah Ataşehir A101'den Duru 400 Ml kolonyayı 18,45 TL'ye aldım.
  • Cerrahi maskeleri tekrar kullanmak önerilmiyor. Bunlar tek kullanımlık

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.