Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam sitelerindeki telefonu arayın ilgileniyorlar. Ben teslimat adresi olarak eski adresimi vermişim yanlışlıkla. Alıcı kargo şubesine mail atarak teslimat adresini dahi değiştirdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evony mentollu aldim marketten 10 lusu 8.90 tl idi hosuma gitti nefes alip verirken mentol kokusu gun icinde azalarakta olsa devam etti... baska mentollu yapan firma varmi kaliteli?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çocuk maskesi arayanlar için ;

evony kids ve bgood kids aldım

evony genişliği 1 cm ve yüksekliği 2 cm daha fazla bgood dan ; yüzü daha iyi kavrıyor

evony şerit lastikli bgood yuvarlak lastikli ; evony lastikleri daha konforlu

burun telleri sertliği aynı

ikinde de orta katman ateşte yanmıyor, eriyor

ikisinde de mum üfleyince sönmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Pore

Ben de geçen ay Hayat Kimya’nın kendisinden 240’lı aldım ne yazık ki eski göndermişler. Yapacak bir şey yok :)

trendyol hayat kimyadan .. 2 kez 240 li aldim

eski yeni diye sizden okudum... maskenin eskisi yenisi nasil anlasiliyor... ve onemi nedir ... sonucta maske

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt

Gün içinde azalması çok normal ki gün boyu aynı maskeyi mi takıyorsunuz? 3 Saatte bir değiştirilmesi gerekiyor.

• catik kullanıcısına yanıt

Ürünlerin üstünde üretim tarihi yazıyor oradan anlayabilirsiniz. Benim bildiğim kadarıyla yeni üretimlerin üstünde evony yazıyor. Test ettiğim kadarıyla da üstünde evony yazanlar yüzü daha iyi kavrıyor gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pore

Ürünlerin üstünde üretim tarihi yazıyor oradan anlayabilirsiniz. Benim bildiğim kadarıyla yeni üretimlerin üstünde evony yazıyor. Test ettiğim kadarıyla da üstünde evony yazanlar yüzü daha iyi kavrıyor gibi geldi.

bana gelen 240 paketler 10 paket ıcınde evony yazıyor

en son 50 lı 2 paket aldıö evony yazmıyor

carsıda marketlerde kı 50 lı paketlerde de evony yazmıyor nedense

ama kalıte anlamıda aynı gıbı sankı 1 tık evony yazmyanlar dusuk kalıtede ama 1 tık yada psikolojik olarak ınsana oyle gelıyor 😀

• ilk defa N11 üzerinden ARE maske siparişi verdim. Maske kısa sürede elime ulaştı. Maskenin kalitesini kontrol ederken gözüme bir delik takıldı başta pek önemsemedim ama kutunun içerisinde bulunan üstteki maskeye baktığımda aynı delik o maskede de olunca geriye kalan maskelerin hepsine baktım ve bütün maskelerde bu delikten vardı. Hemen satıcıyla iletişime geçtim, Aramızda geçen konuşmalar aşağıda (resimde) Satıcı sorunun amblem ile ilgili olabileceğini sabah geri dönüş yapılacağını söyledi gün içerisinde kendilerine mesaj atmama rağmen hala geri dönüş yapılmadı. Sorunun gerçekten amblemden kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için maskenin üç katmanını da tek tek yırtıp iyice inceledikten sonra bunun kesinlikle bir yırtık olduğuna emin oldum. Maskede bulunan Are yazısı üç katmana da yapıştırılmış ve bu katmanı birbirinden ayıramıyorsunuz delik olduğunu belirttiğim yerde ise tam tersi bir durum söz konusu üç katmanı da birbirinden ayırıp deliği her katman da görebiliyorsunuz. Ayrıca her katman da kumaşa zarar vermeyecek bir şey ile deliğin bulunduğu kısma bir şey soktum ve hiç zorlanmadan deliğin diğer tarafından çıktı. Burada bulunan resimlere baktım onlarda da o delik mevcut. N11 de satış yaptıkları sayfada paylaştıkları resimlerde de bu delik açıkça görünüyor. Tuhafıma gitti paylaşmak istedim.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Yiğit -- 18 Kasım 2020; 23:4:16 >

• Tuhaf gerçekten o delik. Burun telinin olduğu kısımda Are yazısının üstüne denk gelen yerde daha büyük iki delik var onların bir anlamı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az_tek -- 18 Kasım 2020; 23:18:9 >
  • Özgür Yiğit Ö kullanıcısına yanıt
    Bu delik benim de yeni elime geçen siyah maskelerde var. Büyük sıkıntı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zcanmor Z kullanıcısına yanıt
    Mavi ve yeşil maskelerde de var. Beyazlarda yok benim.

o deliği nasıl gördün mübarek:)

Hocam siz söyleyince bende inceledim. Siyah maskelerde bu delik bende de var. Ancak beyazlarda yok. çok ilginç. Firma ile görüşmenizin sonucunu yazarsanız sevinirim.

Bu delik maskeyi ürettikleri günden beri var N11 de satışını yaptıkları sayfaya attıkları resim bunun kanıtı. Şimdiye kadar fark eden olmamış. Konu içerisinde paylaşılan resimlere bakarsanız hemen hepsinde bu deliğin olduğunu göreceksiniz. Bu delik ARE yazısında yazılan yerdeki gibi üç katmana da yapışık olsaydı sorun olmayacaktı ama bu haliyle kesinlikle sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Yiğit -- 18 Kasım 2020; 23:33:44 >
  • LeHospitall L kullanıcısına yanıt

Böyle numune istiyorum dediğinde 1 kutu gönderiyorlar mı! Bütün firmalardan isteyelim numune göndersinler bari.. Ne de olsa konuya baka baka artık uzmanlaştık. Hemen notunu verir önlerine koyarız Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] 

Sorma, hiç maskesiz çıkmayan biriyim ama şu an hastayım. Bu delikten kaptıysam bu hastalığı vah halime :)

• abrooke139 kullanıcısına yanıt
    İste tabi çok mantıklıymış.

corona pozitif misiniz?

• Negatif çıktı ama sırt ağrım var. 5 gündür de geçmiyor. Halsizlik de var, kendimi kapadım eve.

• 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.