Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.518
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O deliğin virüs geçirme riski bence sipersiz gezmekten daha düşük. Yüzümüze, gözümüzde bulaştığı söyleniyor. Maske tek çare değil gibi. Tabi en çok burun yoluyla bulaştığıda tespit edilmiş sanırım. Maske orda devreye giriyor.

Bende are kullanıyorum ama takılmadım ona. Ama hata tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zcanmor Z kullanıcısına yanıt
    eğer virüsü kaptığınızı düşünüyorsanız, o kadar çok yolu var ki. dışarda bir şey yiyip içmediniz mi? dışarıdan sipariş verip, dezenfekte etmeden dokunup elinizi ağız-burun-göz -lerinize değdirdiniz mi? vb. maskede delik dediğiniz yerin 1 cm üstünde iki sıra ve onlarca delik mi var bu arada? fotoğrafta öyle görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özgür Yiğit Ö kullanıcısına yanıt

O kısım delik değil gibi sanki. Are yazısındaki dokuya benziyor

• Ben maske işini bilerek söyledim. Ama dışarı dahi çıkmayan, dışarıdan yemek hiç söylemeyen biriyim. Dediğim gibi negatif ama gel gör ki sırt ağrım ben pozitifim diye bağırıyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aredeki delik yazısını okuyunca hemen kutudaki maskelere baktım hepsinde o nokta var.bayaa bir sinirlendim ama sivri kürdanla o noktaya dokununca orda are yazısındaki dokunun olduğunu anladım.orası benim gördüğüm kadarıyla delik değil.o bölümdede yazıdaki ve diğer sıra sıra karelerdeki gibi ince bir zar var.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• zcanmor Z kullanıcısına yanıt
    yanlış yönlendirmek istemem ama reflü bile sırt ağrısı yapabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

Keşke dediğiniz gibi olsaydı ama maalesef öyle değil. Are yazısı üç katmana da yapışık ve bu katmanlar birbirinden ayrılmıyor ama deliğin olduğu yerde katmanların üçü de birbirinden ayrılıyor ve her katmanda bunun delik olduğu görülüyor eğer yazısındaki gibi olsaydı katmanları birbirinden ayrılmazdı yapışık halde olurdu. Ayrıca o deliğin içerisine maskeyi delmeyecek bir şey soktum anında deliğin içine girip diğer tarafından çıktı. Elinde olan kontrol etsin. Bende yanılıyor olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Yiğit -- 19 Kasım 2020; 0:20:21 >
  • Ne alalım şimdi lafa karıştı. Are mi alvent mi evony mi goodcere mi.

• Biliyorum ama hem bel hem sırt öyle değişik bir ağrı ki umarım hiç deneyimlemezsiniz. Çok rahatsız edici.

• sharpie kullanıcısına yanıt
    Konu kapanmıştır o zaman, ARE sen çok yaşa devam ediyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zcanmor

Konu kapanmıştır o zaman, ARE sen çok yaşa devam ediyoruz :)

Sırf benim dememle konu kapanmaz.elinde olanlar dikkatlice incelesin denesin bakalım durum neymiş.

Ben de bir delmeye çalışayım bakalım o halde her renginden var.

Ben de bu fikirdeyim inceledim ve sanki saydam bir tabaka var gibi geldi bana.

• Bende tekrar inceledim. Toplu iğneyle deliğe bastırdığımda delik olmadığını anladım. Kendim iğneyi çok bastırınca delindi. İçim rahatladı biraz olsun.

• tb_fb T kullanıcısına yanıt

Hepsi de gayet kaliteli maskeler. Hangisinde daha rahat ettiğiniz önemli bence

Ben Evony kullanıyorum. Kulakları çok rahat. 10'lu paket olması avantaj her yerde kolayca bulunabiliyor olması da.

• catik kullanıcısına yanıt

Evet bana da öyle geldi

• Konuyla ilgili geri dönüş yapıldı.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]
  • Özgür Yiğit Ö kullanıcısına yanıt

Ben iğneyle test ettim, Murat Beyin dediği gibi gerçekten. Ama bir de dediği gbi su testi yapmak lazım .

• Bu arada ARE Siyah maske ile ilgili görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Merak eden arkadaşlar vardır. Öncelikle renginden bahsetmiştim ama tekrar edeyim: Rengi antrasit gibi. Full simsiyah değil. Bence hiç sırıtmıyor.

Maskenin kumaşı tıpkı beyazlarda olduğu gibi kaliteli.

İpi gayet iyi. 3-4 saat kesintisiz takmak durumunda kaldım ve kulağımı hiç acıtmadı. Acıtmayı geçtim yok gibiydi. O yönden gayet beğendim.

Tel konusuna gelirsek, açıkçası ben arada bir müdahale etme gereği hissettim ama benim burun yapımdan kaynaklı da oldu biraz. Zira eşim de taktı ve hiçbir şekilde oynama olmadı. Yüz ve burun yapısı ile alakalı bir durum ama benim konforumu etkilemedi açıkçası. Hani öyle rahatsız olmadım. Teli bence gayet yeterli şu an ama dediğim gibi, yüz ve burun yapısı bunda çok büyük etken.

Ben memnum kaldım şimdilik. Kullanmaya devam edeceğim. Bir aksilik olursa tekrar paylaşırım.

• Murat Bey'in bahsettiği sus testini uyguladım herhangi bir sızıntı yok. Şimdi kendisine mesaj atıp hem özür dileyeceğim hem helallik isteyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.