Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.561
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Are için link atılmış. Yalnız N11'den AreMedikal'den sipariş ederseniz ürün özelikleri altında beyazın yanında mavi ve yeşil renklerini de seçebilirsiniz.

B-good için link atayım.
    https://www.hepsiburada.com/b-good-filtreli-3-katli-lastikli-cerrahi-maske-50-li-2-kutu-5-erli-paketlenmis-p-HBV00000XKGND?magaza=Rams Sağlık Ürünleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bliss32 -- 29 Ekim 2020; 20:28:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tornado34 kullanıcısına yanıt
    bliss32 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler Dostlar.

@bliss32

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
  • trendyolda veya hb da arenin yenilenen telli maskesini alabileceğim bir link var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Dostlar kaliteli bir maske arıyorum. Konudan anladığım en iyisi are veya bgood sanırım başka bir tavsiyeniz veya bu maskeler icin güvenilir bir link var mi ?

B good

(Her alis veris sitesi satiyor)

Roll

(https://www.ellanutrition.com/urun/roll-maske-3-katli-lastikli-yuz-maskesi-2-adet-5-lik-zarf-roll-antiseptik-solusyon-el-ve-cilt-sprey-100ml. Alabilirsin piyasada tek tek paketli 5. Ay üretimleri var sakin onlardan alma 5 li paketli olsun

Biraz pahalı olsun dersen

TT Med

https://www.ttmedicalgroup.com//

Sitede son zamanlarda övülen Are maske var fakat kullanmadigim için yorum yapamayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronos_

Yeni gördüm paylaşmak istedim. İzlemekte fayda var.

Ne kadar doğru acaba ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3p3 -- 28 Kasım 2020; 17:53:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spektaküler

geçen carrefour'dan aldım, b good'a benziyor, kumaşı kaliteli ve meltblownlu. genel olarak kötü değil kesinlikle ama burun teli çok yumuşak ve kalıcı şekil almıyor. tek kusuru bu. belki düzeltmişlerdir burun teli hususunu yeni partilerde.

Cevap için teşekkürler.

• HepsiBurada'ya baktım ancak satıcı olarak Are Medikal'i bulamadım. Bulan varsa link atabilir mi?

• Trendyol da gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turev77 -- 29 Ekim 2020; 21:33:7 >
  • Gelişigüzel söylemiş demekki :D

Gerçi sitesinden alma imkanı varken başka platformdan almaya pek gerek yok gibi.

• Gratiste cuma sabah 10:00'a kadar;

Zigavus Isolde Limon Kolonyası 1 lt 15 TL

GVN Meltblown 3 Katlı Telli Maske 50’li 25 TL

GVN nasıl maskedir bilen duyan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronos_

Yeni gördüm paylaşmak istedim. İzlemekte fayda var.

Evony kaç aldı gorebilildiniz mi?

Bir de buaskeyi hiç duymadım daha önce

Kullanana var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maligezgin -- 29 Ekim 2020; 23:7:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

videonun tamamını izledim ve çok popüler olan 2 markanın testte çok düşük gözükmesi bende açıkçası şüphe uyandırdı çünkü o markaların kendileri ürün tanıtım sayfalarında tip2r sertifikalı olduğu görünüyor fakat videoda yüzde 30-40 aralığında gösterilmiş. iki taraftan biri hatalı veri belirtiyor ama hangisi.

Birisi evony de diğeri hangisi onu kaçırmışım

• Saytek maskelerim geldi, teli güzel, lastikleri iyi. Kumaşın hissiyatı iyi gelmedi naylon gibi hissettirdi ama kesip baktım B-Good gibi. Fena değil başarılı buldum ben.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maligezgin kullanıcısına yanıt

EVONY maskenin paketinin hemen yanında hayat kimyanın diğer ürünü olan goodcare maske

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.