Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evony denemek isteyenler Migros'ta 10'lu paket 8.5TL'ye düşmüş.

• elfelendil kullanıcısına yanıt

Hangi marka hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam fabrikanın yeri nerde?

• Eğer Are Paparadan dolayı eczanelerde satılmaya başlarsa bence satışları patlar..

• Yeni gördüm paylaşmak istedim. İzlemekte fayda var.

• Teşekkürler hocam

• videonun tamamını izledim ve çok popüler olan 2 markanın testte çok düşük gözükmesi bende açıkçası şüphe uyandırdı çünkü o markaların kendileri ürün tanıtım sayfalarında tip2r sertifikalı olduğu görünüyor fakat videoda yüzde 30-40 aralığında gösterilmiş. iki taraftan biri hatalı veri belirtiyor ama hangisi.

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt

Diğerini bilemem fakat bu maskenin (alvent) üreticisi Altınkaya elektronik.

Hakkında biraz araştırma yapınca benim güvenimi fazlasıyla kazandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos_ -- 29 Ekim 2020; 19:2:18 >
  • Roro maske kullanan var mı? sipariş verdim ama henüz elime ulaşmadı.

Youtube daki videoda 0,1 mikrona kadar filtreleme yaptığı söyleniyor.

Sanırım korona virüste 0,14 mikron.

• Dostlar kaliteli bir maske arıyorum. Konudan anladığım en iyisi are veya bgood sanırım başka bir tavsiyeniz veya bu maskeler icin güvenilir bir link var mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pembe renk seçeneği eklemişler.

Yeni siparişlerde yeni tel-lastikle mi gelir ki?

• Bana Are'den gelen bilgi şu şekilde: "Yeni tel ve ip ile yaptığımız üretim Pazartesiden itibaren başlayacak. Şu anda deneme amaçlı üretim yaptığımız ve hazırda bulunan renk mavi olarak mevcut."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videonun test aşaması veri okunma kısmı kesilmiş direkt sonuçlara gidilmiş. Güvenemedim kusura bakmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • replaa R kullanıcısına yanıt

geçen carrefour'dan aldım, b good'a benziyor, kumaşı kaliteli ve meltblownlu. genel olarak kötü değil kesinlikle ama burun teli çok yumuşak ve kalıcı şekil almıyor. tek kusuru bu. belki düzeltmişlerdir burun teli hususunu yeni partilerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Dostlar kaliteli bir maske arıyorum. Konudan anladığım en iyisi are veya bgood sanırım başka bir tavsiyeniz veya bu maskeler icin güvenilir bir link var mi ?

https://www.trendyol.com/are/3-kutu-meltblown-filtreli-ultrasonik-burun-telli-cerrahi-3-katli-maske-p-49474820?boutiqueId=534380&merchantId=142581

Ben yukarıdaki satıcıdan aldım orijinal ve beyaz renk geldi. 10.ay üretimi ARE marka. Hızlı kargo yapıyor satıcı maskeden memnunum. Tosla kartla alırsanız 25 tl iade var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 29 Ekim 2020; 20:17:2 >

• incelemede meltblown filtreli maskeler içinde çocuk boyundan sonra en iyi değer ma-356 ya ait olduğu halde sitesinde ürünle ilgili herhangi bir açıklama yok fiyatı da ma-250 den daha uygun, 30 tl gözüküyor. ancak sitede satışı yapılan ürünler içinde de gözükmüyor. sepete ma-250 ekleyince aşağıda ma-356 yı sepete ekle seçeneği çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyerdem -- 29 Ekim 2020; 20:19:38 >
  • 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.