Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
327
Favori
600.340
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgi icin teşekkürler hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @RANCH SOS hocama öncelikle beni kırmayıp buluşmaya geldiği ve yeni üretim Are maskeleri getirdiği için çok teşekkür ederim. Keşke pandemi olmasaydı da oturup çay, kahve içip biraz sohbet edebilseydik.

Yeni maskelerde cidden tel ve lastik konusunda büyük ilerleme sağlamış Are. Tel eskisine göre çok daha sert ve daha uzun süreli formunu koruyabiliyor. B-good 6. ay üretimi maske elimde olmadığı için kıyaslama yapamadım maalesef.

Lastikleri de eskiye nazaran neredeyse 2 katı kalınlıkta ve bence optimum uzunlukta ve esneme kabiliyetine kavuşmuş. Kesinlikle en ufak rahatsızlık veya acıtma gibi bir durum söz konusu değil. Bu haliyle bana göre en iyi maske budur diyebilirim rahatlıkla 👍👏

Üfleme testini de rahatlıkla geçti. Kötü koku yok. Yüzü kapatması güzel ve çeneye kayma durumu yok. Nefes almak da eskisiyle aynı seviyede yani gayet iyi.

10 lu paketi sevdim. Bu şekilde çok daha güven verici olmuş. 5 li paketlerde satılsa daha iyi tabi. Kısacası Are bu haliyle bence tüm ufak kusurlarını kapatmış mükemmel bir maske yapmış. Üretim bu seviyede olduğu sürece Are ilk tercihim olur derim.

Resimleri de paylaşarak noktalayayım.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bliss32 -- 30 Ekim 2020; 0:1:25 >

• maligezgin kullanıcısına yanıt

Numaralandırmayı hızlı gösteriyor ama evony 12 goodcare 13 numara. Evony'nin partikül filtrelemesini %34, goodcare'in %37 gösteriyor. Videonun başında da masada kendi üretimleri hariç yalnız bir meltbrown filtreli olduğunu; evony ve goodcare'in meltbrownsuz olduğunu söylüyor dolaylı olarak. Ayrıca maskeleri tek kat olarak mı teste tabi tuttu anlayamadım. Numaralandırılmış kısımda evony ince görünüyor mesela. Video bana güven vermedi ama şüphelerin giderilmesi için hayat kimya da benzeri bir video çekse iyi olur.

• Deneyip güncelleyeceğim tabii ki 👍

• Önelikle ben Goodcare kullanmadım bu yüzden iki markayı kıyaslayamam fakat aklımda yanlış kalmadıysa eğer Evony ile Goodcare malzeme bakımından aynı sadece lastikleri farklı diye biliyorum yani ikiside ya %37 yada %34 olması gerekir diye düşünüyorum farklı çıkmaması gerek bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumdan kale -- 30 Ekim 2020; 0:33:9 >
  • Firma ile bir ilgim yok, gördüm paylaştım.

Diyeceğim o ki madem diğer firmalar kendine güveniyor , yayınlasınlar laboratuvar test sonuçlarını.

İyi olan kazansın, biz de faydalanalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos_ -- 30 Ekim 2020; 6:24:17 >
  • Are'nin Yeni tel ve lastikli ürünleri pazartesi satışa çıkacakmış. Oysa bir mesajda cuma gününden itibaren yeni ürünler gönderilecek deniliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronos_

Yeni gördüm paylaşmak istedim. İzlemekte fayda var.

Demek ki spunbonda iki gram melblown karıştırmakla olmuyormuş bu işler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci kez voin aldım. 100 tane almıştım. Şimdi 200 tane aldım. Bakalım kalite ne olmuş. Gelince haber ederim.

• İlginiz için teşekkürler. Demek ki arada bir iletişimsizlik var, o yüzden farklı yanıtlar geliyor. Kargo gelsin bakalım. :)

• SwordsMan kullanıcısına yanıt

Bugün bir video izledim. Adam uçan balon vs satan seyyar satıcı, mart ayı gibi bu iş patlayınca çinden getirilen maske üretim

makinelerinden alıp bu işe girmiş. Diyor ki makineleri sattım 2 gün çalışıp 3 gün bozuk yatıyorlardı.

Benim gibi bir dünya insan bu işe girdi kimi iyi kazandı kimi zarar etti, anlatıyor böyle.

Gözünüzde bir canlandırın şimdi memlekette satılan maskelerin kimlerin elinden çıktığını.

• quote:

Orijinalden alıntı: SwordsMan

Demek ki spunbonda iki gram melblown karıştırmakla olmuyormuş bu işler.

Alıntıları Göster

Video tatmin edici de Hepsiburada'da 6 puanları var. Nasıl becermişler bu memnuniyetsizliği. Siteleri de güven vermiyor. Alan var mı acaba?

• Dyatlov-Legasov kullanıcısına yanıt

ben de bugün sipariş verdim kargoya verilmiş ama dh den olduğumu belirtmedim acaba yeni ürün gelir mi yine de?

mesajı yeni gördüm :)

• Benim aldığım roro maskelerde bugün geldi. 10 lu paketler halinde,maskenin rengi de çok güzel.Yalnız önceki mesajlarda belirtildiği gibi burun telini hiç beğenmedim.Sanırım bu yüzden bir dahakine farklı bir maske alacam...

• Casfort kullanıcısına yanıt

Ben 2 gün önce verdim siparişi, mesaj attım eğer yeni ürün yollanacaksa bugün verin yoksa pazartesi yeni ürünlerden kargoya verin diye. Henüz kargoya verilmedi, sipariş alındı aşamasında. Mesajıma yanıt da gelmedi. Bilemiyorum artık trendyoldan cevap yazan arkadaş yeni ürünler pazartesi satışa çıkacak diyor ısrarla. Firma yetkilisi de bugün çıkacak tüm ürünlerin yeni ürün olacağını yazmıştı zaten. Fikrim yok ikisi de olabilir Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] 

• Çok bir fark var mı yeni ürünle eski ürün arasında? iade etmeye gerek var mı ? 3 paket aldım ben. bir de nasıl anlarız eski mi yeni mi olduğunu bilginiz var mı?

• Ben deneyimlemedim nasıl olduklarını, test için aldım. Iadeyle uğraşmaya değer mi bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.