Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba Saytekmed maskeyi deneme imkanın oldu mu? Ben aldım denedim ama senden yorum almak daha iyi olurdu...

• Arkadaşlar Ffp3, N95 maskelerin tekrar kullanımında atladığınız çok önemli bir şey var. Odada günlerce bekletmek virüsün ölmesine, sizin zarar görmeyeceğiniz ve tekrar kullanılabileceğiniz anlamına gelmiyor. Maskenin bir şekilde tene temas ettiğini ve cildinizden dökülen virüslü parçacıkların maskeye yapışıp burada günlerce yaşayabildiğini de unutmamak lazım.

Maskeyi ozon makinesiyle kapalı bir kutuda veya odada dezenfekte etmek daha doğru bir çözüm olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bliss32 -- 28 Ekim 2020; 18:12:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Saytekmed 1-2 lastik kopma sorunu dışında çok başarılı bir maske. Ben halen 8. Ay bgood a küçük birer düğüm atıp kullanıyorum kesinlikle bgood dan aşağı kalır yanı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oozgurel kullanıcısına yanıt

Yorum için teşekkürler.. Bence de kalitesi iyi görünüyor ama Mardenim maske ağzımdan hiç kaymazken, Saytekmed nedense kayıyor. Aşağı kayması neyse derim de göze doğru hafifçe çıkması rahatsız ediyor bazen. Beyaz renk bu şekilde. Yeşil de aldım ama onu henüz denemedim. Tel konusunda iyi.. En azından elimdeki Evony maskenin telinden çok daha sert. Lastik olarak bir yarım santim kısa olabilirmiş. Mardenim maske de tam tersi..

• Are'nin telini Sunay Akın'a da sorabilirsiniz. Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] 

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]
  • Çocuk için tek kullanımlık tavsiyeniz varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bir soru soracağım.
    B-good maske kullanıyorum. Bir tarafı beyaz bir tarafı mavi. Şimdi ipin dikiş yerine göre bakarsam beyaz kısmı dışarıya bakıyor maskenin. Ve b-good yazısı ters bir şekilde duruyor. Hangisi doğru kullanım b-good maskede acaba. Mavi kısım mi beyaz kısım mi dışarıda? Yoksa yazıya göre falan mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: qmustiq

Arkadaşlar merhaba bir soru soracağım.
    B-good maske kullanıyorum. Bir tarafı beyaz bir tarafı mavi. Şimdi ipin dikiş yerine göre bakarsam beyaz kısmı dışarıya bakıyor maskenin. Ve b-good yazısı ters bir şekilde duruyor. Hangisi doğru kullanım b-good maskede acaba. Mavi kısım mi beyaz kısım mi dışarıda? Yoksa yazıya göre falan mı ?

Mavi renk dışarı tarafa bakacak şekilde kullanılıyor.

• Elinize sağlık, oldukça doyurucu bir inceleme olmuş.. Firmanın geri bildirimlere böylesine önem vermesi, atılan bir maille olayın buralara kadar gelmesi çok hoş.. Murat bey attığı adımların ne anlama geldiğinin, yüzlerce insanın gelişmeleri takip ettiğinin farkındadır umarım:) maskeler istediğimiz hale geldikten sonra, satışa çıktı dendiği an herkes denemek isteyecek.. Özellikle siyah olanı merakla bekliyorum, lastiklerin en en kötü ihtimalle şuanki b-good 9. aydan bir tık iyi olması lazım, ondan daha esnek hali maalesef kimseye yaramaz..
    Gelişmeleri bekliyoruz üstad, aldığınız haberleri bize de iletin lütfen

• Elinize sağlık , güzel inceleme. Size yolladıkları 10'lu paketli ve yeni lastiklere sahip, yeni tellere sahip maskeler ne zaman satışta olacakmış bilgi verdiler mi acaba ? Maske stoğum azaldı , ona göre bekleyelim.

• 8 ve 9. aylara ait evony maske var elimde. 9 ayda biraz daha lastikler kısa ama yine açıklık kalıyor. 10. ay üretimli evony deneyen oldu mu ?

bir de saytek maskelerde sanırım satıcı çeşit çeşit renkli olanları yolluyor ama hepsinin kalitesi aynı değil gibi. önceki incemelerden öyle birşey hatırlıyorum

• Tiftiklenme sorununu ben de yaşadım. Maske, telden kaynaklı aşağıya kayıyor, düzelttikçe tiftikleniyor. Tel düzelmişse bu sorun da ortadan kalkar sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SARIMSAKLI MAYONEZ

Bu mesaj silindi.

Şu an yeni üretim Are maskeleri alıp deneyebileceğimiz güvenilir alışveriş noktası neresi?

• visceroid V kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/medikal-maske/3-kutu-are-meltblown-filtreli-ultrasonik-burun-telli-cerrahi-3-P449045059

• https://www.hepsiburada.com/enmed-tip2r-3-katli-ultrasonik-cerrahi-maske-10-lu-kutu-10-adet-p-hbv00000y6ewo

bu maskeyi deneyen var mı ?

Enmed marka tip2r.

Tip2r cerrahi maske standartı için en önemli özellik aslında meltblownun yanında.

• Arkadaşlar Ankarada are maske satışı yapan eczane var mıdır?

Papara card kampanyasıyla almak istiyorum bu ay bitmeden

• Arkadaşlar 2-3 sayfa okuyabildims ancak. Direk link paylaşırsanız almak istiyorum markadan modelden anlamıyorum önerdiğiniz modelin n11 veya gg linkini paylaşırsanız çok iyi olacak.

• Bugün baya okudum buradaki mesajları. ARE,B-good, Goodcare ve evony en çok memnun kalınan maskeler anladığım kadarıyla. Bundan sonraki maske alımlarımı bu doğrultuda yapacağım bende. Ancak bir sorum olacak. Roll Maske hakkındaki düşünceleriniz nedir? Maske kumaşı standartlara uygun ve koruyuculuğu iyi diye biliyorum. Yani alınır mı?

• Arkadaşlar Ankara da B-good 6.ay maske satan eczane kaldı mi?

• 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.