Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (551. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10. ay üretimi B-good maskelerim geldi. Maske eni 9. aya göre 2 mm kadar dar, lastik serbest boyları aynı gibi ama esnetince 9. aya göre çok daha fazla uzuyor. Kumaş kalınlığı ve renklerde bir değişiklik yok.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

Lastik kalınlığı aynı olmasına rağmen elastikiyeti arttırılmış. Burun teli bir tık daha iyi ve sert gibi geldi bana. Yüzü kapaması ve rahatlığını beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bliss32 -- 28 Ekim 2020; 12:26:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Koton'da kasaların yanında kutu içindd 30 liraya yıkanabilir maske satıyorlar. Kaç kere yıkanabilir bilmiyorum. L, M, S ve çocuklar için S, M gibi boyları var.

Üzerinde Type IIR yazıyor. Bilgin grup tarafından WellCore Textiles (sanırım procare) lisansıyla üretiliyormuş.

Deneyen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 28 Ekim 2020; 12:48:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

Metro'da Ece Maske 50 TL üzerine 20 TL'ye düşecekmiş. Normal fiyatı da 30 liraymış. Migros 50'ye satıyor. Ayrıca Hakmar'da da 30 lira.

https://www.hakmarexpress.com.tr/urun/kirtasiye-ece-meltblown-3-katli-tibbi-maske-50-li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o-raiser -- 28 Ekim 2020; 14:0:36 >

• o-raiser kullanıcısına yanıt

bu hangi marketin insert'ü hocam ?

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Metro hocam. Belirtmemişim mesaja ekleyeyim hemen.

• o-raiser kullanıcısına yanıt

teşekkürler, ece maske'yi migrostan almıştım memnun kaldım yanında maske aparatı da çıkmıştı kutunun içinden.

• Forum çıtayı arşa çıkardı firmalara ARGE hizmeti vermeye başladı 👏🏻👏🏻👏🏻

• B- good 6. Ayı kullanan biri olarak eger are ona yakın maske yapmışsa ona gecerim. Malum artık piyasada b- good 6. Ay bulanamıyor.

• İncelemeniz, emeğiniz ve katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim 🙏👏

Murat bey yeni 10lu paketlerin ne zaman satışa sunulacağı hakkında bir tarih verdi mi acaba?

• Elinize sağlık çok iyi ve kapsamlı inceleme olmuş. Teşekkürler.

• firmanın konuyla ilgilenmesi ve geri dönüşleri ciddiye alması ne kadar ileriyi düşündüğünü gösterir, keşke evony markası da bu şekilde geri dönüşleri alsa ve burun telini düzeltse.

• quote:

Orijinalden alıntı: SARIMSAKLI MAYONEZ

Bu mesaj silindi.

Hocam öncelikle çok teşekkürler bilgilendirme için. Gerçekten çok faydalı ve çok iyi bir iş çıkarmışsınız. Emeğinize sağlık.

Aslında ben bu konuda araştırıp, bilgisini paylaşan tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkürü borç biliyorum. 2 saattir konuyu okuyorum. 490. sayfadan başladım buralara kadar geldim ve baya fikir sahibi oldum. Özellikle de benim gibi maskenin kalitelisini arayıp da bilgisi olmayanlar için sağlam bir kaynak burası.

Herkesin eline, emeğine sağlık. Değerli paylaşımlar için de herkese teşekkürler.

• Bravo, uzun zamandır tüketici ihtiyaç ve taleplerine bu denli ilgi gösteren ve hayata geçiren bir firma görmemiştim (tüm sektörlerde!). Eşim için S boyutunu sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 28 Ekim 2020; 17:26:58 >
  • radiohead_yorke kullanıcısına yanıt

Yok hayır. Total kullanım süresi 8 saati geçmesin yeterli. Bu arada diğer cevaplarda bir şey gördüm. Maskenin üzerindeki virüsün inaktive olmasını beklemek vs. anlamsız. Zaten maske filtreleme görevi görüyor. Dış yüzeydeki virüsün nasıl bir etkisi var da bekleterek kullanıyorsunuz anlam veremedim?

• 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.