Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: doken

Arkadaşlar kolonya nereden temin edebilirim bi kaç instagram sayfası buldum ama güvenilir değil gibi
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 10 Nisan 2020; 17:2:15 >
  • PEREJA' nın web sitesi tekrar sipariş alımına başlamış.
  • Şu an en büyük sorun maske,
    50 tanesi 15 liraya sarılırken şimdi 50 tanesi en uygun 110 lira, onun da ne olduğu belli değil
    İstegelsin üzerinden alsak ne geleceği belli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virüsten önce bunlardan almıştım eşim için şimdi altın değerinde :)
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• Metro marketlerinde var hocam eğer yakınlarında uğra Boğaziçi 400 ml 14 TL baya stok var..

• Az önce tv haberlerinde vardı ASİMED marka merdiven altı kaçak maske. Görseli bu. Belki gerçekte vardır iyi bir markadır bilemem. Belkide çakmasıdır bu

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

Unikuni şeklinde kod geçersiz diyor. Son halini paylasirmisiniz

Alıntıları Göster
    appstore veya google playden uygulamyı indirip üye oluyorsun ve istegelsinden alışveriş için kod alıyorsun. Olay bu ama üniversiteli olmak şart mı onu bilmiyorum...
  • nicomedian kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf için teşekkürler. Sizden görüp bende sipariş geçtim az önce. Çok fazla ürün inceledim ama hiçbirinin güvenilir üretim olduğundan emin olamadım. Bunun en azından sertifikasının doğruluğu anlamında gratis satışlı olması inandırıcı geldi. Bu maskeyi gratisten alan arkadaşlar kargo kaç günde ulaştı bilgi verirlerse sevinirim.
  • Merhaba arkadaşlar,

2 gündür maske arıyorum internette.

Düzgün bir satıcı, düzgün bir ürün bulamadım bir türlü.

Öncelikle amacım 50'li adetlerde satılan cerrahi maskelerden almaktı, 50'li adedi için 120-150-170 lira civarlarında baktım hep ama içime sinen hiç bir maske olmadı. Hepsinin yorumları olumsuz ağırlıkta ve hepsi burun kısmında telsiz idi. Bunlardan bulamayınca da ffp1 olduğu iddia edilen şu maskeden aldım, umarım düzgün bir şeydir, kod ile beraber 13 liraya geldi:

Bu maskeden daha önce alıp kullanan oldu mu? Güven vermeyen bir maske ise siparişi iptal ederim.

Ayrıca, şu aşağı görseldeki gibi düzgün görünen, burun kısmında telli olan ve uygun fiyatlı cerrahi maske var mıdır bildiğiniz:

• Ptt avm ücretsiz maske dağıtıyor

https://maske.epttavm.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmdy -- 5 Nisan 2020; 18:47:29 >
  • Arkadaslar... maske.epttavm.com adresinden birey basina 5er tane ücretsiz maske yollayackmis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar forumda bu fırsatcı ve sahte maske satan dolandırıcılara karşı toplu şikayet konusu açtım.

gördüğünüz ilanları alta linkini verdiğim konuda paylaşarak toplu şikayetlerde bulunabiliriz.

bu satıcılar bu şikayetler üzerine 100 bin liranın üzerinde ceza yemektedirler.

Covid19 - Her Türlü Ekipman, Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatcıları Toplu Şikayet Konusu
    https://forum.donanimhaber.com/covid19-her-turlu-ekipman-kolonya-maske-ve-dezenfektan-firsatcilari-toplu-sikayet-konusu--142728755
  • rmdy kullanıcısına yanıt
    Bu gerçek mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmdy

Ptt avm ücretsiz maske dağıtıyor

Nerden buldunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meslek liseleri maske ve dezenfektan üretimi yapıyor evet ama biz gitsek bize de maske ve dezenfektan satışı yapıyorlar mı acaba?
  • İlçe merkez secilemiyor nasıl alacağız bu epttavmden ücretsiz maskeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkrock17

Arkadaslar... maske.epttavm.com adresinden birey basina 5er tane ücretsiz maske yollayackmis
    İlçe olarak merkez secemiyoruz nasıl alacagiz

• Durun hemen almayin fake mi site belli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmdy

Ptt avm ücretsiz maske dağıtıyor

Aile üyeleri içinde alabilirsiniz diyor. Ailedekileride ekleyince kişi başı 5er adetmi gönderiyorlar yoksa kaç kişi eklersen ekle tek gönderide 5 adetmi?
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    telegram grubunun birinde denkgeldi

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.