Şimdi Ara

Kocaman: 'Kesinlikle bir golcü alacağız' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Borges in youtube videolarına baktım bu adam bizde iş yapmaz gibi geldi. Ceza sahası içinde son vuruşları yapan bir adam,hızlıda değil. Guiza ve bienvenü gibi rakip defansa karşı tek kalıp varlık gösteremez.Bize niang gibi dribbler lazım, Valla bobo ya felanda kalmamalıyız ama borges ve bienvenüden iyi olduğuda kesin
  • Fenerbahce adamin siyasi gorusunu degistirir hem de pkk yonunde vay canina.ha sahi imralidaki de gsliydi degil mi...
  • borgs youtube daki videolarına göre kendini savunmaya çok unutturuyor
  • wagner love gelsin
  • ilk sayfada türk statüsü falan denilmiş ama bobo türk statüsünde değil. benmi yanlış biliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

bobo hiç bir şey yapmasa, senede 10 dan fazla gol atıyor, son vuruşları iyi ve birebir de iyi
    ama hızlı değil, çalım yeteneği yok, genelde iyi şut çekmiyor ama bazen çok uzaktan çok iyi suçlar çekiyor, kafa toplarında çok iyi değil
    kısaca bobo iyi bir forvet ama çok iyi bir forvet değil
    Fenerbahçe alırsa, bence yararlı olur.
    Bir de kılıbık, başına ne geldiyse kılıbıklığı yüzünden geldi.

o zaman tek forvet oynayamaz çünkü bizim takım geriden gelirken çalımlarla değil uzun paslarla geliyor zaten görmüşsündür bienvenu yu adam tek başına ama topu tutamıyor bize niang tarzı bi adam lazım çat çat cçalımı basacak adam eksiltecek falan
  • İstemez Bobo mobo.Beşiktaş'la son senesini biliyoruz bu sezonda da 1 golü var sadece.Borges iyidir.Borges'i alamazsak düşünebiliriz ancak çünkü Borges'in peşinde Atletico Madrid de varmış.
  • Gelecekse El-Arabi gelsin.
  • Tabiki Emre'yi affedecek. Emre'yi kesse bu takım ilk 10 a giremez.
  • beyler Drogba totemi başlatın ve geleceğine inanın
  • sezonluk en az 10 golü vardır bobonun. açıkçası fenere gelmesini istemem. beşiktaş'lı bobodur çünkü o. biz onu figer ve yabancı kontenjanı yüzünden gönderdik. açıkçası yabancı kontenjanı sınırsız olacağı o zaman belli olsaydı ne eduya filan ihtiyacımız olmazdı bob ile imzalardır.

bu arada şu anki takımıyla 1 sezonluk anlaşmış 6 ay sonra serbest kalıyor yani. bakarsınız beşiktaşa geri döner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Bobo inşallah fenerbahçeye gelir

Kendisine 2. sınıf demiyorum 3. sınıf topçu

4. sınıftır o 4üncü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duke LaBeouf

Bobo tehlikeli adam inşallah alamazsınız.

benimde fbde görmek istedğim forvet sizdeki baros tam sevdiim forvet tarzı var adamda
  • Çok üst düzey bir forvet alınamıyorsa Bobo kesinlikle en iyi seçim olur. Fenerbahçede çok iyi işlere imza atar.
  • Bobo yu şahsen istemem.BJK daykende begenmiyrodum FB de de begenecegimi sanmıyorum.
    BJK daki ilk senesine lafımız yok ama ondan sonraki senelerde pek verimli olmadı olmadığı gibide kendinide geliştirmedi.
    Öte yandan Alex çoşturur Alex çoşturur diyoruzda Alex kaç yılda ha çoş turur bence bu sene son senesi her zaman sölüyor
    futbolu brezilyada bırakacak bence seneye ülkesine döner 1 yıl da orda oynar ve emekliye ayrılır gibime geliyo.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.