Şimdi Ara

Kocaman: 'Kesinlikle bir golcü alacağız'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adaylardan birisi Borges

Transfer hakkında çarpıcı açıklamalar yapan tecrübeli teknik adam, "Hücum hattına takviye yapmak istiyoruz. Borges de adaylarımızdan birisi. Ancak listede sadece Borges yok. Forvete takviye yapacağız. Yüzde 99 olacak, yönetimin iradesi yüksek. Büyük ihtimal de yabancı olacak. Önceliğimiz forvet. Stoper arayışımız ise yok. Bugüne kadarki oyunlarımız gösterdi ki, eskisi kadar rakip kalede oynayabiliyoruz ama skor yapacak oyuncuya ihtiyacımız var. Bobo ve Nobre konusunda bir görüşmemiz olmadı. Ancak bu ihtimalleri de göz önünde bulundurmak gerekir" şeklinde konuştu.

Emre kararını ben verdim

Emre Belözoğlu'nun affedilmesinin sadece kendisi tarafından verilmiş bir karar olduğunu belirten Kocaman, "Etrafımda fikir aldığım, görüştüğüm insanlar var ama son kararı ben verdim. Aziz Yıldırım'ın da bu konuda bir isteği asla olmadı. Emre ile ilgili kararım netti. Sınırlar aşılmıştı çünkü. Kendimle ilgili sınır aşımı da vardı. O akşam ve ertesi güne kadar ulaşan süreçte olumsuz taraf daha fazlaydı. Sonra oturup, günün ayrışma değil, birleşme zamanı olduğunu düşündüm. Kimsenin kişisel sorunları, durumu, problem haline gelmemeli. Emre de olumlu adımlar atınca, onu kazanmanın daha doğru olacağına karar verdim. Hiçbir otoritenin bu karar sürecinde bana müdahalesi olmadı. Bizi hala diri tutan sahayı zayıflatmamamız lazım. Emre'nin de bence gerçek düşüncesi buraya geldi. Ayrıca, Cristian'la aralarında yumruklaşma yok. Ben ikisini iterek içeriye soktum. Sanırım o arada Emre'nin kafasına bir şey geldi ve o da kendisine vurulduğunu düşündü" diye konuşu.

Haberin tamamı:http://goo.gl/uHUUJ

• Bobo gelsin yeter

Kocaman: 'Kesinlikle bir golcü alacağız'

• Eğer çok sağlam bir forvet alınamıyorsa kesinlikle Bobo alınsın. Alex ile çok iyi anlaşabileceğini söylemişti bir demecinde. İlaç olur.
  • Şurada haberin videosu var, Loran Vayloyan anlatıyor:http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=103893&cstwit=1
  • Fener ciddi anlamda boboyla görüşüyormuş hatta iş bitti bile deniyo ama umarım bobo yu almazsınız başka bi takımda oynamasını istemem heleki türkiyede heleki fenerbahcede
  • Bobo tehlikeli adam inşallah alamazsınız.
  • Cidden Bobo formunu yakalarsa daha yaşı da genç, çok iyi bi son vuruş becerisi var çok hantal da değil baya iş yapar. 2. kez yazıyorum ama içimde bi Bobo aşkı doğdu. Bizim hiçbir derbiyi boş geçtiğini hatırlamıyorum
  • Bobo mu ?

Besiktasta oynayan tek sevidigim futbolcu .

Alllaaaah cok mutlu oldum bir anda
  • alex coşturur inşallah takıma katarız bobo yu
  • Alex ve bobo 10 numara anlaşırlar bobonun yaşıda daha iyi hem 26 olması lazım
  • boboyu duyunca ben de sevindim, sonra bobonun transfer haberine sevindiğimi düşününce üzüldüm :) kötü durumdayız cidden ama hiç önemli değil
  • Bu arada harbi boboyu beşiktaş niye yolladı? Bence baya yararlı bir oyuncuydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiCkBuLaMaDıM!!

alex coşturur inşallah takıma katarız bobo yu

Zaten Alex kaptana sorup bitirmişlerdir işi, Alexde hayır demez ya
  • İkisininde türk statüsünde oynayabilmeleri en büyük avantajları, ya ikisinide alsınlar yada birinin yanında kaliteli bir sağlam bir oyuncu kiralasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

Bu arada harbi boboyu beşiktaş niye yolladı? Bence baya yararlı bir oyuncuydu

Edu gibi bir adam almak için tabi

Şaka bir yana bir röportajı vardı "demirören olduğu sürece" başlığıyla..başlık herşeyi anlattığı için içeriğini okumamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: el dyablo

Bobo mu ?

Besiktasta oynayan tek sevidigim futbolcu .

Alllaaaah cok mutlu oldum bir anda

edit : Besiktasin boboyu sattigini bilmyordum , 2. takimda oynuyor diye duymustum

evet magaram sicak

• quote:

Orijinalden alıntı: Böck

Bu arada harbi boboyu beşiktaş niye yolladı? Bence baya yararlı bir oyuncuydu
    Türkiye kupası finalinde bize attığı o golü hala unutamıyorum.
  • Bobooo
  • Bize gol atan adamlari almaya devam :) ama bu sefer yararli olacagindan herkes hem fikir.
  • Bobo'dan hayır gelmez.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.