Şimdi Ara

Kocaeli'de 18 yaşındaki genç intihar etti: Bir araba, bir ev uğruna yıllarımı harcamak istemiyorum (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
4
Favori
18.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
376 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yok mu ordan bir Ermenistan, Rojova yahut Libya meselesi. Dahil olalım da kendi ülkemizin %60'ının yuvarlandığı durumu unutalım.

• Az kaldı bu gidişle benim de sonum aynı olacak. :( Bugüne kadar iyi sabrettim aslında ama umudum tükeniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ULQiQ U kullanıcısına yanıt
    Yazı bekle, yürüyerek te olsa yurtdışına gidebilirsin, millet, afganlardan, pakilerden gelip, kapağı dışarı atıyor, ölüm acı, teslim olmayın. Yurtdışında part time ofis, otel, temizlik işi yapsan, burdaki memurdan çok kazanırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Ülkede Ailesi zengin olmayımpta hayata yeni atılan gençlere gerçekten çok üzülüyorum.Yani hayata kabusdan öte başlıyorlar Haftanın 6 günü günde 12 saat çalış ve karşılığında hiçbirşey elde edemeden çalış.Aldıkları maaş hiçbirşeye yetmiyor birtane bilgisayar bile alamıyorlar.Hayatları boyunca sadece karın tokluğuna çalış ve herzman şükret biat et. gerçekten üzülmekle kalıyoruz yapcak birşey yok bundan sonra böyle hayat bu Ülke daha bu saatten sonra Dünyanın en iyi Ekonomistlerinede getirseler asla düzeleceğini düşünmüyorum.Tahribat çok ağır bu ağırlığı kaldırmak için hiçbirşey yapılamaz.Artık kısır döngüye girdik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bizim ülkede Araba ev gibi parametreler statü göstergesi olduğu için almak her zaman zor olacak maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesbaba0641 -- 14 Ocak 2024; 10:50:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enesbaba0641 E kullanıcısına yanıt
    Bahçelievler gibi kalburüstü ilçede sıfır 3+1 daire 5 milyon TL, 1 milyona da güzel arabalar var. Aslında biraz imkanı olan alabilir. Aynı boyutta daireler NewYork'ta 30 milyon TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3AFEC952F -- 14 Ocak 2024; 10:49:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu genel seçimi kaybetmenin sonucudur bu intiharlar.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.