Şimdi Ara

Koç/boğaziçi işletme iş olanakları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Bölüm #İşletme
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşit ağırlıktan sınava giricem ve hedefim derece yapmak. Olası bir durumda koç veya boğaziçi işletmeye puanım tutarsa tercih edicem önümüzdeki sene. Şu anki durumu nedir ikisinin ve gelecek odaklı düşünürsek maaş ya da iş olanakları iyi midir? Özel sektördeki durumları şu an ve önümüzdeki yıllarda nasıl olur ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Sadece Türkiyede faaliyet gösteren onlarca hatta yüzlerce firma var, hepsinin faaliyet alanları farklı farklı, seç beğen al. Medya dan sağlık ürünlerine, teknolojiden bilişim sektörüne, gıda üretimden hijyene daha sayılamayacak kadar üst kategoride iş alanı olan şirket var, hangisine ilgi duyarsan ona gir.

Sektörü seçtikten sonra da işletmenin kendi alt sınıfları var, finans, bütçe raporlama, muhasebe, konsolidasyon, satış/pazarlama, satınalım, envanter yönetimi, YBS, insan kaynakları....

Reel sektör istemedin diyelim, dilersen Bağımsız denetim, yönetim ve finansal danışmanlık, bankacılık, sigortacılık gibi üretim olmayan onlarca şirket var.

Hele bir de Türkiyenin en iyi ilk 10 ünisinden mezun olduysan, aç kalmazsın.

• Scourgeofgod28 S kullanıcısına yanıt
    Aslında kafamı kurcalayan koç veya boğaziçi mezunu olunca iş bulma konusunda ne gibi avantajlarımız olur ve başlangıç maaşı gibi faktörleri nasıl etkiler?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hugobig4 H kullanıcısına yanıt

Büyük firmaların aday sisteminin filtresinde olursun. Asgari ücret almazsın. Artısı bunlar. Bir de yurt dışı imkanın daha yüksek olur.

• İktisat tavsiye ederim işletme yerine.
    Artılar:
    Yabancı dil hatta 2.sini öğrenirsin
    Yurt dışı imkanı daha iyi olabilir Erasmus falan
    Okulun ortamı seni motive eder
    Okulun adı kesinlikle ilk işinde bonus olur. Direkt kurumsal yerde başlarsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.