Şimdi Ara

Knight Sevmeyenler Derneği (39 kişiyiz) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
3.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekle. Hayatımda böyle aptal oyun görmedim
  • benide ekle rahatladım.Netteki çoğunluk salak.Hep özenti tam özenti abi abi abi öldüm ! :D:DD:D salak gibi okuldan kaçardım.Aileme rezil oldum.Ama şimdi hiç devamsızlığım yok.Yav büyük ve akıllı olan o oyunu oynamaz 3 sene oldu.23 gün devamsızlığım vardı.

Hepsi çocukluk aklı şimdi gülüyorum...
  • Hepiniz eklendinizz
  • hakketen bağımlılık yapıyor.2 yıl fln oynadm çar yaptm sattm we şimdiye kadar kaç lira yaptığımı allah bilir.işin garip tarafı bazı arkadaşlarımın çarı sürekli banlanıyor yada çar ortak olduğunda soyuluyor we buna rağmen halen oynuyolar bu kadar mal olmayn dedm geçn gn küsüolardı az kalsn.bni de ekle bu arada
  • quote:

Orjinalden alıntı: yemre_2568

hakketen bağımlılık yapıyor.2 yıl fln oynadm çar yaptm sattm we şimdiye kadar kaç lira yaptığımı allah bilir.işin garip tarafı bazı arkadaşlarımın çarı sürekli banlanıyor yada çar ortak olduğunda soyuluyor we buna rağmen halen oynuyolar bu kadar mal olmayn dedm geçn gn küsüolardı az kalsn.bni de ekle bu arada

senin onlara küsmen lazım

eklendin

bu arada imzamızı ekleyin lütfen
  • Ekle lütfen. Silkroad oynuyorum ama bağımlı değilim. KO nun grafiklerine gıcığım.
  • K.E olsada oynasak eskisi gibi suan 0-6 yaş grubuna hitap ediyor :)

(7 aydır oynamıyorum )
  • quote:

Orjinalden alıntı: [eReN]

K.E olsada oynasak eskisi gibi suan 0-6 yaş grubuna hitap ediyor :)

(7 aydır oynamıyorum )

bağımlılıktan kurtuldum desene

EmReErDeM 07 eklendin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leidenschaft

quote:

(7 aydır oynamıyorum )

EmReErDeM 07 eklendin

İmzayı ekledim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EmReErDeM 07

quote:

quote:

(7 aydır oynamıyorum )

EmReErDeM 07 eklendin

İmzayı ekledim.

sevindim

• EKle
  • KO'ya 4 yılımı verdim, şimdi bilgisayarım da bile yok. Karakteri sattım fakat bugüne kadar verdiğim paranın %10'unu bile alamadım açıkçası fakat olsun zararın neresinden dönersek kârdır felsefesiyle hayatıma devam ediyorum.
  • Ben Daha ko Yu oturup oynamış degilim pek oyun meraklısı ' da Degilim

Zaten SAdece Arada Stres Atmak için Cs 1.5 oynarım Nettenn

benide YAzzz Knigt Saçma oyun zaten adam gibi oynuyosanız ilerlemeli korku oyunu oynucan
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: yemre_2568

hakketen bağımlılık yapıyor.2 yıl fln oynadm çar yaptm sattm we şimdiye kadar kaç lira yaptığımı allah bilir.işin garip tarafı bazı arkadaşlarımın çarı sürekli banlanıyor yada çar ortak olduğunda soyuluyor we buna rağmen halen oynuyolar bu kadar mal olmayn dedm geçn gn küsüolardı az kalsn.bni de ekle bu arada

senin onlara küsmen lazım

eklendin

bu arada imzamızı ekleyin lütfen

tmmdır

• way be ilk kez onur uyesi olduk :D
  • ekleyin ekleyin benide
    nefret ediyorum o oyundan
    iki knight oynayan arkadaşım konuşurken resmen yabancı dil konuşuyorlarmış gibi oluyordu hiç bir şey anlamıyordum

bu arada imzada "Anti Knight Fun Club" yerine sadece "Anti Knight" veya "Anti Knight Online" yazarsa daha iyi olur
  • Senin knight'ı sevmemen neyi değiştiriyor ?
  • Bir ara ben de oynardım. Artık nefret ediyorum ama sebebi bağımlılık yapması değil. Oyunu yapımcısı K2 Network hem oyunu batırdı hem de milletin parasını sömürmek için elinden geleni yapıyor. Oyunu adam akıllı oynamak için bayağı bir para yatırmak gerekiyor. Ayrıca para yatırsan da bir sürü bug var oyunda. Ticket attığında otomatik yanıt atıyorlar. Böyle bir oyuna para vereceğine WoW'a aylık 13€ ver çok daha ucuza gelir ve hiçbir sorunla da karşılaşmazsın.

Beni de ekle dememe gerek yoktur herhalde.
  • hepiniz eklendiniz beyler sağolunn

imzalarıda eklersen harika hatta muhteşem olur :)
  • kiz arkadasim oynuyordu

O kadar bagimli olmustuki birakmadi bütün gece uyumaz oyun oynardi bu yüzden cok tartistik
    simdi ayrildik insallah birakmistir

benide yaz babacan kahrolsun knight
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.