Şimdi Ara

Knight Sevmeyenler Derneği (39 kişiyiz) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
3.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: knightsever

quote:

Orjinalden alıntı: Leidenschaft

quote:

Orjinalden alıntı: knightsever

Kişinin iradesi yoksa herhangi bir başka oyuna da bağımlı olabilirdi gereksiz fun clublardan biri daha

Dostum sen bu oyunun etkisindesin nick'ine bakıldığı gibi sende bi bağımlısın

Fun yerine Fan kullanıcam değiştirildi

eklendiniz bu arada

Daha önce dediğim gibi ko'yu öğrenmeyipte başka bir oyun öğrenseydin misal Silkroad gene bağımlı olurdun iradeyle alakalı
    Nick'im seni alakadar etmiyor
    Bağımlı olduğumu sanma benim oynadığım zaman da sen oynasaydın oyunu benden kat kat bağımlı olurdun
    ama tabi zamanla oyuna bir Türk istilası olunca bunun sonunda veletlerin dolmasıyla beraber oyunda başarı elde edemeyen kişiler 1-2 sene oynadıktan sonra forum sitelerine gelip böyle dandik dandik konu açıyorlar eminim senin oyuna başladığın zamanlarda da böyle konular mevcuttu onları okuyupta neden başladın oyuna ?
    yada şöyle anlatayım madem o kadar oynadın şimdi ne diye kötülüyorsun ?
    sen sanıyor musun ki veletlerin daha 3'e 5'e gidenlerin forum sitelerinde dolanıpta bu konuları okuduğunu ?
    istediğiniz kadar konu açın
    bu oyuna devamlı olarak yeni veletler başlayacak sürekli birbirlerine küfürler edip ks yapıp bug kullanıp oyunun içine etmeye devam edecekler ve birsüre sonra elbet gelip forum sitelerine böyle konular açacaklar bu bir kısır döngü
    knight'ın yararlarını sayayım mı ?
    klavye'de hızlı ve düzgün yazma alışkanlığı
    hertürlü illegal programı kullanma ve bu programlara merak salıp program yazma merakı sonucunda doğan programlama dili öğrenme
    hertürlü küfrü vb. şeyleri öğrenme hatta şundan da eminim yeni nesil bu geliştirdikleri fantastik küfürlerle hayalgüçleri gelişiyor
    bir grup oluşturup grupça savaşma güdüsü geliştirme
    hatta güvendiğiniz birinin sizi kazıklaması sonucu hayatın önemli bir dersini öğrenme "Babana bile güvenmeyeceksin"
    knight sayesinde bilgisayarla alâkalı bilgilerimi geliştirdim
    Sanal ortamda yeteri kadar geniş bir arkadaş topluluğu edindim
    Ben Knight oynarken zevk alarak oynadım iyi - kötü günlerim oldu arkadaşlığı dostluğu alçaklığı herşeyi öğrendim tattım ve bunun sonucunda herhangi bir kaybım olmadı ama sizi bilemem para, hırs, level kasayım falan filan derken kendinizi kaptırıyorsunuz
    çocuğun içinde ders çalışma yoksa zaten çalışmaz zaten iradesi zayıfsa başka bir oyun bulur gene ona bağlanırdı
    gereksiz klüplerinizle sizleri başbaşa bırakıyorum

Klavyede hızlı yazma olayının KO'yla pek alakası yok, hele düzgün yazmanın hiç yok, genelde KO çok oynandığı için ve Online olduğu için dolayısıyla chat yapma ihtiyacı duyulduğu için klavye yazma hızınız gelişiyor tabii. Ben de 5 seneden beri oynuyorum bakmadan Q yazıyorum ve çok yanlış yapıyorum. Oyuna başlayalı 5 sene olduğunu belirtmiştim ve en fazla 52 lvl'a kadar kasabildim ve çok kötü bir durum daha başlayalı 1.5 yıl olanlar kendi emekleriyle kastıkları için benden daha çok biliyorlar. 52lvl'a kasma olayı da oyunu sürekli bırakıp oynamamdan kaynaklanan bir durum ne biliym Non-Pre çıkıyo başka bişey oluyo kızıp bırakıyordum hatta bırakıcağıma birçok kez yemin edip bozduğum oldu. Şu an Private Serverlar'da takılıyorum. İllegal programları çok az kullandım ve programcılığa da merak salmadım, ha merakım var o ayrı ama öğrenmeye çalışmadım, öğrenmek isteyen kendi başına araştırarak da öğrenir internet denen bir araç var. Grupça savaşma gücü gelişebilir fakat KO öyle bi hal aldı ki kimse party'de senin oyuncuları davet edip toparlamanı beklemiyor direk çıkıyor(Private Serverlarda bu böyle). Hayat dersi alma kısmı doğru. Sanal ortamda pek arkadaşım yoktur, kişiye göre değişir. KO'da ben de herşeyi öğrendim sırf KO değil forumlarda takıl yorumlardan da birşeyler öğrenebilirsin. Ayrıca KO ile İngilizcemi biraz olsun geliştirdim, oyundaki kavramları öğrenerek bilgimi geliştirdim ve en önemlisi de Türkiye'de en çok oynanan oyun hakkında sohbet edecek bilgiye sahibim.

• hepiniz eklendiniz beyler bide imzaları ekliyim lütfen
  • Knight Out
    Silkroad İn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MuRDeRouS_ -- 1 Mart 2009; 9:39:41 >
  • ben de
  • ekle
  • benide ekle hiç sevmem
    silkroad forever
  • O imzayı ekleyecek kimseyi bulamazsın. Kötü bir paint çalışması olmuş.
  • btrlp92
    sinan681
    inuyasha_
    eklendinizz

barman kardeşim bide seni görelim resim zaten alıntı
  • benide ekleyin nEFRET EDIYORUM KNIGHT 'tan
  • quote:

Orjinalden alıntı: _conscript_

benide ekleyin nEFRET EDIYORUM KNIGHT 'tan

dostum eklendin
  • Ben de eski bağımlılardanım.Ders başarı oranım %65 düştü.Neyse ki bilincine vardım ve sizin aranıza katılmak istiyorum:)
  • Beni de ekle. Nefret ediyorum artık bu oyundan.

Artık cafe lerde gördükçe midem bulanıyor. Her ekranda knight....

• Ekle ve lütfen Onur Üyesi yaparmısın arkadaşım? Nefret ediyorum. Ne grafik var ne gerçeklik. Oyun diye vakit geçirdikleri şeye bak
  • Ekleyiniz..
    Her gördüğümde cinnet geçiriyorum ne kadar saçma salak bir oyun...
  • ekle bende bıraktım 2 senemi yedi bu oyun benim
  • Ekle hocam...
  • Ekle. Knight değil de Cabal oynuyorum. Ayrıca bağımlılık yapıyor demişsiniz, oynamayı bilmeyene.. Her gün sadece 15 dk. açıyorum
  • Onur Üyeliğine Yükselmişim Çok Teşekkürler
  • bende nefret ediyorum hayatımda o oyun kadar salakça bi oyun görmedim ne ses var ne grafik var ne oynanabilirlik var
  • arkadaşım benide ekle hatta onur üyesi yapabilirsin nefret ediyorum bu saçma oyundan etrafımdaki herkez oynuyor ama ben oynamıyorum nefret ediyorum bu oyundan
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.