Şimdi Ara

KNİGHT ONLİNE'DA 1-2 GÜN ÖNCEKİ SAVAŞI GÖREN VAR MI?(0RCS-HUMAN)!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
4
Favori
5.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu savaş xigenon 1 server ında saat 4-5'te townda nerden geldiği belli olmayan birçok ateştopu düşmeye başlamıştı çok manyaktı o görüntü herkes ne olduğunu anlamadan,millet(warriorlar,büyücüler,rogue,vs..)towndan bir an önce ayrılmaya çalışırken,town'un çıkış kapısına o nerden geldiği belli olmayan ateştopları bir anda yöneldiğinde herkes ölmeye ex'lerini kaybetmeye başladı(ex kaybedenlerden biri de benim tam 32800 ex kaybettim)!!millet bir anda townda yeniden doğduğunda orclar zombilerin bulunduğu yerlerden,ağaçların aralarından xigenon 1'de oyun oynayan kullanıcılara saldırmaya başladı daha sonra akıllanan kullanıcılar özellikle(büyücüler)uzaktan ateş ettikleri için büyü göndermeye başlamışken warriorların çoğu(30 level üstü genellikle)orclara saldırırken bazı orclar karşılarındaki 200-300 kişilik xigenon 1'deki kullanıcı ordusunu karşısını görünce kaçmaya başladı hatta arkadaşlarla parti kurarak,1-2 tanesini eslant gate'ye giden yolda geberttik...(bağırsakları dışarıda sallanıyordu)!!eğer o saatlerde xigenon 1'de oyuna giren arkadaşlar varsa bunu yenileyebilirler...ÇOK GÜZEL BİR GÖRÜNTÜ İDİ...!!

İLGİNİZ iÇİN TEŞŞEKKÜRLER!!!

• Ben de oradaydım. Üzerimde görev eşyaları vardı ve ne olduğunu anlamaya çalışıyordum. Herkes kapıya doğru ilerliyordu ben ise arkadaydım. Ve bir anda o ateş topları yağmaya başladı. Herkes geri kaçıyordu. O hengamede yere düştüm ve kafamı taşa çarptım. Kalktığımda onu gördüm, @sipidik'in dedesi. Elindeki Raptoru çıkarıp Chitin Shield'ını takmış mageleri korumaya çalışıyordu. Bana doğru baktı ve "Run Forrest! Run" diye bağırdı. Acı çektiği belliydi ve ayakta duramıyordu. Kopmuş bacağı hemen önümdeydi. Korkmuştum. Dex'imin yettiğince koştum. Yolda can çekişen birkaç Karus dışında kimse yoktu. Teleport kapısına yaklaştığımda bir gariplik sezdim. Yerde El Morad cesetleri duruyordu. Ne olduğunu anlamaya çalışırken kafamın arkasında bir şey hissettim. Bu kafama inen bir Dark Vane idi. Göz kapaklarım kapanmaya başlıyordu. Kalktığımda EMC'de idim. Yanımda bir Priest ve Mage vardı. Belli ki beni kurtarmışlardı. Çok güçsüzdüm. Yavaşca @sipidik'in dedesinin bacağını gösterdim ve sadece "O bir kahramandı" diyebildim.
    Sene 2007 falan. Arkadaşlarla pathos'da kasıyoruz ama ne kasma. 1 saat masa açtırıyoruz 30 dk oyuna girmeye çalışıyoruz. Neyse o zamanlar oyunu bildiğim yok. Asas açmışım, 20-25 level falan yaptim zar zor. 20 levele kadar kekon falan kestim haritanin ilerisi bilmiyorum. Arkadas ilk defa lycan'lara götürdü. Nasıl seviniyorum anlatamam. Expler uçarak geliyor sanki :) velhasıl +8 destoyer düştü. İlk defa +8 düşünce insan takmak istiyor. Başladım str vermeye :D o silahı elime takinca nasıl sevindim anlatamam. Asas bile olsam elimde parlayan +8im vardi
  • kadirates kullanıcısına yanıt
    Dedem o savaşta tek bacağını kaybetmiş. Şu an diğer ayağında +7 shell bot var ama sadece 6 dex Bonus veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam o kadar etkilenmiş ki savaştan öyle bi anlatmış ki ben şu an tekrardan yaşadım savaşı beynimde

• Uzaktan ateş ediyorlarmış

• ALLAHU EKBER ULAN
  • Gökten ateştopları düşüyordu diyor, mageler novaladı herhalde

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fujikoki1 -- 6 Mart 2017; 16:52:5 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fujikoki1 -- 6 Mart 2017; 16:52:18 >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fujikoki1 -- 6 Mart 2017; 16:51:49 >
  • Ne günlerdi
  • Ben de oradaydım. Üzerimde görev eşyaları vardı ve ne olduğunu anlamaya çalışıyordum. Herkes kapıya doğru ilerliyordu ben ise arkadaydım. Ve bir anda o ateş topları yağmaya başladı. Herkes geri kaçıyordu. O hengamede yere düştüm ve kafamı taşa çarptım. Kalktığımda onu gördüm, @sipidik'in dedesi. Elindeki Raptoru çıkarıp Chitin Shield'ını takmış mageleri korumaya çalışıyordu. Bana doğru baktı ve "Run Forrest! Run" diye bağırdı. Acı çektiği belliydi ve ayakta duramıyordu. Kopmuş bacağı hemen önümdeydi. Korkmuştum. Dex'imin yettiğince koştum. Yolda can çekişen birkaç Karus dışında kimse yoktu. Teleport kapısına yaklaştığımda bir gariplik sezdim. Yerde El Morad cesetleri duruyordu. Ne olduğunu anlamaya çalışırken kafamın arkasında bir şey hissettim. Bu kafama inen bir Dark Vane idi. Göz kapaklarım kapanmaya başlıyordu. Kalktığımda EMC'de idim. Yanımda bir Priest ve Mage vardı. Belli ki beni kurtarmışlardı. Çok güçsüzdüm. Yavaşca @sipidik'in dedesinin bacağını gösterdim ve sadece "O bir kahramandı" diyebildim.

• Ulan bu oyunu oynayıpda hayal kurmayan,rüyasında görmeyen varmıdır.Sanıyorum yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Téquila

Ulan bu oyunu oynayıpda hayal kurmayan,rüyasında görmeyen varmıdır.Sanıyorum yoktur

Daha geçende gördüm pianada takılıyodum

• Hatırlıyorum

• Yüzümde bir gülümseme olustu, cok güzel bir konu. 😊

• Olum nasil is yaa evlendim bebem var ta 10 sene onceye yakin oynardim 50 level cyperda assassinim vardi elinde claver bir de kukry mi ne vardi yanlis da olabilir kacgundur nasil bir daha baslarim die baktimda yok oyun bitmis bana o internet cafe koselerinde bu oyuna sadecw ve sadece baglanabilmek bile guzelmis megersem:)ilginc

• Yav ps3 te her oyunu oynadim ps4 ilk ciktigi gun aldim . Arkadaslarla hala konusuruz knight pvp sinden aldigimiz zevki hic bir oyundan alamadik , unutulmuyor gercekten .

• Oyuna 10 sene önce başlamıştım, ilkokula gidiyordum şimdi üniversite bitti vay be. Kurnazlığı, insanlara güvenmemeyi, ticareti bu oyun sayesinde öğrenmiştim bir nevi beni hayata hazırladı.
  • 5-6 sene önce oynardım gecesi gündüzü ile ve şimdi askere gittim geldim düzenli bir işim var geldiğimden beri çalışıyorum ama bir kere bile o oyundan aldığım zevki o zamandan bu zamana hiçbirşey den almadım. Düşündükçe beni kahrediyor. Geri dönüşü de yok

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.