Şimdi Ara

KMPSpico'dan ACİL KURTULMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımı aldığım zaman verdiğim kişi kmpsico kurmuş fakat şuan windowsu etkinleştir kısmı gözüküyor üstüne sistemimi altta atacağım bu sistemde Valorantı 40 50 fps oynatıyor kafayı yiyeceğim. Ne yapmalıyım arkadaşlar lütfen yardım edin, internette format atıp OEM kodu satın alıp yap diyorlar böyle mi yapmalıyım eğer böyle yapacaksam da nasıl yapıcam bunu lütfen yol gösterin sağ olun şimdiden.

KMPSpico'dan ACİL KURTULMA

• Kerem Bozkurt 02 kullanıcısına yanıt
    Kms den en iyi kurtulma yöntemi formattır. Format amayı bilmiyorsanız youtube da videoları izleyip rahatça format atabilirsiniz
  • bertan1907 B kullanıcısına yanıt

Format ile kurtulmuyor format atınca tekrar aktiflesiyor. Yapmasi gereken format atıp fotmat sırasında alsigi keyi girmesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kms formattan sonra aktifleşmez. Hwidgen ile karıştırıyorsunuz
  • bertan1907 B kullanıcısına yanıt

Aynısını benim arkadaşım kurmuş format atmama rağmen kurtulamadim. Çok şey denedim olmadı sonunda maile kayıtlı keyim ile aktiflestirdim sorunsuz çalışıyor. Aktiflesiyor kms nin Windows 10 aktiflestirme aracı direk biosa gömüyor keyi biosa gömdüğü içinde format atınca o keyi Windows taniyamiyor ve siyah ekran a düşüyor çok uğraştim ama Key malesef kalkmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dedigim gibi anakarta gömme olayını Kms degil Hwidgen yapıyor. Kms formatla silinecek bir sey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bertan1907 -- 27 Nisan 2021; 9:38:44 >
  • Format ile kurtulabilirsin. Kmspico lisans süresi doldukça lisans tazeleme ve arka planda bir ton işlem yapıyor işlemciyi aşırı yoruyor. Kesinlikle bir daha bulaşma dostum.
  • Formata gerek yok hocam. Ben windows key aldım ve değiştirdim. Sonra derin temizlik yapan programla sildim. Ardından trojan bulan programlarla tespit edip tümünü sildim. 20 dk lık olay. Format sonrası gelmesi doğal çünkü win 10 un içine gömülü bir crack o. Sitesinden win 10 indirmen gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oblako -- 29 Nisan 2021; 9:41:13 >
  • format , yedekle ve sıfırdan kur aksi kurtulamazsın

• Hocam kmspico virüsün ta kendisidir. Ben kurtuldum Allaha şükür. lisansart.com dan aldım bir lisans ilik gibi kurdum pcyi

• Hitmanpro ile kmspico isimli programı kaldırmalısın. Kaldırdıktan sonra geri kalan dosyalarıda tespit ettirip onlarıda sildir. Daha sonra bleepingcomputer.com buradaki trajan programları ile tamamen yok edersin. Combofix i kullanma sadece. Zaten çalışmazda, yinede söyleyim. Kolay gelsin

• Arkadalar formatı attım düzgünce kurdum OEM kodu alıp girdim ama hala Valorant oyununda kasıyor bilgisayarım kafayı yemek üzereyim gerçekten bu kadar parayı boşuna mı verdim bu bilgisayara ya

bilgisayarının modeli ne?

nvidia optimus mu grafikleri?
    (yani çift grafikli mi?)

windows 10'da bir bug var. nvidia optimusta full screende 60 fps limiti koyuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Vsync özelliği aktif etme ilk dostum. Olmadı bu diyelim Nvidia denetim masası ayarlarında kalite performans ayarını performans yap. Bunlarda olmadı unlost FPS arttırma videolarını izle aynı ayarları yap. Vsyn kaldırınca 100 FPS geçersen başka ayara dokunnma performans yapabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • format atmadan gitmez birde kmpnin iki türü var setuplu olanı çok kasıyor ve devamlı virüs uyarısı veriyor portable olanda sıkıntı yok sorunsuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.