Şimdi Ara

.:: KME Sıralı Otogaz Sistemleri Hakkında.:: (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
813
Cevap
4
Favori
157.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sönmez usta-yıldız otogaz kullanıcısına yanıt
    Ustam cvbin icin saol birde saglikli calisan bi isi sensoru hararet 90 da iken kac okumasi lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Ustam cvbin icin saol birde saglikli calisan bi isi sensoru hararet 90 da iken kac okumasi lazim

65- 85 arası birdeğer okur fakat %10 aşşağı ve yukarı sapma olabilir
  • aracım 1999 model siena 1.6 16v. 2008 de kme marka lpg sistemi taktırdım ve bugümne kadar yani 2015 nisan ayındayız en ufak bir problem yaşamadım. hatta lpg taktırdığım yere ve başka hiçbiryere herhangi bir problemden dolayı gitmedim. usta lpg yi taktı ve o dükkandan çıkış o çıkış. saat gibi çalışıyor. maşallah. sadece bir kere filitre değiştim başka bişey yok.
  • Herkese selamlar. Öncelikle aracımı tanıtayım. 2008 Opel astra Easytronic 1.6 115 hp. Aracımda geçen sene takılan bir kme sıralı sistem var tankı atiker. Aracın lpg den gayet memnunduk. Yalnız araçta 20 gün öncesinde bi sıkıntı oldu .Araç benzine atmaya başladı. Bakıma götürdüm Map sensörünün arızalı olduğunu söyleyip değistiler ama bilgisayara bağlanamadılar. 3 farklı yere götürdüm yine bağlanamadılar. Map sensörü değistikten sonra araba 1 hafta sorunsuz gitti ama bir hafta sonunda ani fren sırasında tekrar benzine atmalar başladı fakat bunu nadir yapıyordu. Örneğin 50 km yol gdiyorum sıkıntı yok ma bi bakyosunuz benzine atıyor. Sonra 200 km yolu sıkıntısız geliyo sonra yine bi benzine atıyo. Araç bi defasındada arka teker çukura düşünce benzine attı . Ustalar beyin diyor ama arızalı beyinle araç 240 km yol yapar mı o kafa karıştrıcı. . Aracın tüpünü takan yer çağırıyor beyne bağlanacagını söylüyor. ama ben adanada kamu görevlisiyim g.antep e boş umutlarla gitmek istemiyorum.

Adanaki Ustalar yeni lpg sistemi takalım diyolar .Sizce arıza bu kadar büyük müdür ?Yardımlarınız için teşekkürlerr..

• S.A arkadaşlar benimde kme LPG den dolayı bi sıkıntım var.Aracim 2005 nissan almera tekna 1.5 98 bg aracı 2012 yılında aldım şimdiye kadar hiçbir sıkıntı olmadan biniyordum.Araç LPG den benzine Kendisi geçiyor.erzurumdayim servise goturdun büyük ihtimalle map sensoru dediler erzurumda map sensoru yokmus deneyemediler fakat bilgisayara bagladıklarında yakit tankında gaz yok yazıyor.sizce sıkıntı nedir.yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin 2015 i20 aracima uzunkoprudeki bir usta KME marka onerdi. Siz ne onerirsiniz ?

• realistic437 R kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de uzunköprü de yaşıyorum.
    Lpg dönüşümü için başka bir yer düşünmenizi öneririm.corlu l.Burgaz tekirdağ edirne olabilir.

Daha çok montaj yapan yeni nesil araçları daha iyi tanıyan bayileri tercih etmeye çalışın bence.
    Bu arada benim aracımda brc var.

• quote:

Orijinalden alıntı: soner76

Hocam ben de uzunköprü de yaşıyorum.
    Lpg dönüşümü için başka bir yer düşünmenizi öneririm.corlu l.Burgaz tekirdağ edirne olabilir.

Daha çok montaj yapan yeni nesil araçları daha iyi tanıyan bayileri tercih etmeye çalışın bence.
    Bu arada benim aracımda brc var.

uzunköprüde ki nihat ustayı övüyorlar ama??? bende 2000 model corolla var 1.6 enjeksiyonlu ..açıkçası lpg dönüşümüne 2000 lira vermek mantıklı gelmiyor en fazla 1300-1400 verebilirim...o fiyatlara da KME - atiker bir de AKL seçenekleri var..edirne merkezdekiler güven vermedi..
  • ghostiki kullanıcısına yanıt
    Evet uzunköprü de nihat otogaz i öven 1 2 kişiyle ben de tanıştım.
    Eskiden daha iyiymiş ya da meşhurmus.

Benim kastettiğim hergün 3 ve üzeri montaj yapan büyük bayiler var tabii ki daha tecrübeli oluyorlar.
    Bu tip bayiler öneririm.
    Ama sizin arac için de haklısınız, ekonomi amaç çok pahalı bir kit mantıklı değil.toyota sanırım lpg uyumu için biçilmiş kaftan.

• Brc marka LPG sistemi aracımda benzin LPG anahtarı zırıltı neden yapar bilgisi olan varmı arkadaşlar

• Kme marka otogaz sistemleri artık hizmet vermiyor mu?

• KME lpg sistemi var aracımda, Diego marka beyin var.

1 haftadır. otomatik olarak lpg ye dönmüyor ve devamlı çalan bir sinyal sesi çalıyor. 2-3 kere kapatıp açınca arabanın sanki motoru ısınınca lpg ye geçiyor. gün içinde de bir daha yapmıyor

sebebi nedir?
  • Şirketin distribütörü İstanbula ford 1.5 ecoboost a montaj yapıyorlar 5500 peşin 6000 vadeli fiyat veriyorlar isteyen arayabilir +905330506128
    Araç alınca düşünebilirim

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.