Şimdi Ara

Km si Düşürülmüş Araç Alınır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar. Arkadaşım bir arabaya baktı her şeyini sorgulattı. Ancak alacağı kişi km sinin düşürüldüğünü söylemiş. Muayeneler de zaten belli bir ara düşüyor. Araç normalde 195 bindeymiş gözüken 145 bin. Arkadaş da pek anlamaz uygun fiyatlı buldum diye yola koyuldu. Şimdi bu arkadaş bilerek alsa sıkıntı olur mu satarken veya başka bir durumda?

• Araba 195 bin km oluşu göz önüne alınarak bakıldığında sizin için bir sıkıntı yoksa alınır, satarken sıkıntı yaşamamak için km sayacını olması gereken değere değiştirtirsiniz. Aracın durumu legal hale gelir.
  • Hatta km artırımı yetkili serviste yapılarak bu durum gerekçeli bir tutanak altına alınırsa geriye dönük sorumluluktan da tamamen kurtulmuş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyyyyy

Hatta km artırımı yetkili serviste yapılarak bu durum gerekçeli bir tutanak altına alınırsa geriye dönük sorumluluktan da tamamen kurtulmuş olur.

Arkadaş yoldan döndü. Şimdi keşke daha önce sana sorsaydım diyor.
  • Yav arkadaş neden yaparsınız ki böyle bir şerefsizliği? Ben bile bakıyorum ara sıra 2000 model araçlar 150.000, 200.000 arası anca. Hiç 500.000 falan da görmedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.