Şimdi Ara

klozet kadar iğrenç kullanışsız bir şey yok(ciddi konu) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
233
Cevap
4
Favori
31.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
160 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bencede saglıksız ama onceden 1 mılyon lıradan hamdolsun 6 sıfırı atınca 1 tl oldu eyyyy vatandaslarım bide duble yol yaptık ama gemicikler malları tasıyor :D
  • Genelde klozet üzerine tuvalet kağıdı serilir öyle oturulur. Eğer hiç bişey yapmadan direkt oturuyorsan senden önceki oturan ile popo tokuşturmuş olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yüzyıl evvel bulunmuş olabilir ama hepsini uygulamak zorunda değiliz. Yanılmıyorsam taharette yok orjinal klozette. Vakti zamanında osmanlıya ziyarete gelen gayrimuslimler mutlaka banyo yaptırılırmış. Nedeni ise malum bölgeleri tam temzileyemediklerinden..

Kendimce seneler içinde bir çözüm buldum. Gayet pratik aslında. Japonların " özel züt yıkayan klozetleri " sahibi olmadıkça bu yönteme devam edeceğim.

- Umuma açık tuvalatte isem

* Mümkün olduğu kadar "büyüğü " dış mekanda yapmam. Yani pisliği bir yana, rahat edemiyorum. Ama illa da yapmak gerekirse ;

- mutlaka peçete sererim oturağa. 1 cm boş yer kalmaz

* Wc esnasında en büyük hobim; satranç oynamaktır. Bu oyunu oynarken nedense mıçmanın doruklarına ulaşıyorum.

* Tahareti malesef kullanamıyorum. Çoğu gittiğim umuma açık yerde taharet " moklu " oluyor. Birde onu malum bölgeye...anladınız siz, pek mantıklı gelmiyor. Riske atmıyorum, taharet yok. Bunun yerine bol peçete ve en son sonunda ıslak mendil.

* En nefret ettiğim konu, gülle düşerken suyun sıçraması. Sesi geçtim üzerimize geliyor. Bu durumda gene peçete + kolonyalı mendili kullanırım. Evdeysem hemen duş...Evde değilsem eve gidince hemen duş + çamaşır değişimi..

Uzun yolda benzinliklerde 2 tercihim var. 1. si shell. Çoğu yerde temassız kapı, temassız musluk ve sabunluklar... Yani wc den çıkarken hiçbiryere temas etmiyorsunuz..2. si bp.. ve zor durumdaysam 3. şık opet olabilir.

Neyse çok moktan bir yazı oldu. Kusura mokmayın

• HeLLForCE3434 H kullanıcısına yanıt
    Öyle yaparsan suya batmama ihtimali de var.. Koklamak zorunda kalırsın
  • Bir de kafasını klozete koyup kusanlar yok mu. Ah en tiksindiğim an o dur işte. Elleriyle klozete tutunuyorlar bir de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuvalet kağıdı yerine taş satılmalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

Bu yüzyıl evvel bulunmuş olabilir ama hepsini uygulamak zorunda değiliz. Yanılmıyorsam taharette yok orjinal klozette. Vakti zamanında osmanlıya ziyarete gelen gayrimuslimler mutlaka banyo yaptırılırmış. Nedeni ise malum bölgeleri tam temzileyemediklerinden..

Kendimce seneler içinde bir çözüm buldum. Gayet pratik aslında. Japonların " özel züt yıkayan klozetleri " sahibi olmadıkça bu yönteme devam edeceğim.

- Umuma açık tuvalatte isem

* Mümkün olduğu kadar "büyüğü " dış mekanda yapmam. Yani pisliği bir yana, rahat edemiyorum. Ama illa da yapmak gerekirse ;

- mutlaka peçete sererim oturağa. 1 cm boş yer kalmaz

* Wc esnasında en büyük hobim; satranç oynamaktır. Bu oyunu oynarken nedense mıçmanın doruklarına ulaşıyorum.

* Tahareti malesef kullanamıyorum. Çoğu gittiğim umuma açık yerde taharet " moklu " oluyor. Birde onu malum bölgeye...anladınız siz, pek mantıklı gelmiyor. Riske atmıyorum, taharet yok. Bunun yerine bol peçete ve en son sonunda ıslak mendil.

* En nefret ettiğim konu, gülle düşerken suyun sıçraması. Sesi geçtim üzerimize geliyor. Bu durumda gene peçete + kolonyalı mendili kullanırım. Evdeysem hemen duş...Evde değilsem eve gidince hemen duş + çamaşır değişimi..

Uzun yolda benzinliklerde 2 tercihim var. 1. si shell. Çoğu yerde temassız kapı, temassız musluk ve sabunluklar... Yani wc den çıkarken hiçbiryere temas etmiyorsunuz..2. si bp.. ve zor durumdaysam 3. şık opet olabilir.

Neyse çok moktan bir yazı oldu. Kusura mokmayın

Opet'i 3. sıraya koyan az kişiden birisisin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 9 Eylül 2017; 15:36:7 >

• Fakirler bilmez, 20 000₺ cik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BRIDGIT MENDLER kullanıcısına yanıt
    Hocam yapma fişlettireceksin milleti.

• Alaturka bana göre yobaz işidir.. dikkat edin ne kadar yobaz geçinen varsa alayı alaturka kullanır.. alafranga da modern insanın tuvaletidir :) nokta.

Ayrıca alaturka tuvalette eğer eviniz zemin katta ise fare çıkma riski de var.

• aboooo milletin yarısı boka elliyomuş...

ne kadar yıkarsan yıka elin bok kokar ellersen...

pissss ıyyyyyy... zevk mi alıyosunuz olum boka tutmaktan..
  • Neden kimseyle tokalaşmıyorum

Bu konu özetidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRUEHAUF

Bir de kafasını klozete koyup kusanlar yok mu. Ah en tiksindiğim an o dur işte. Elleriyle klozete tutunuyorlar bir de.

Aynen kafamızı klozetin içine sokuyoruz hatta içiyoruz

Kafanız mı güzel sizin lan ?

Nerde yetiştiniz inanılmaz

Klozet kapağına sıçmıyorsun dimi ?
  • Taharet musluğunu açınca su benim yumurtalara çarpıyor ayriyeten benim ç.kümde sığmıyor elimle boynunu bükmek zorunda kalıyorum ve taharet musluğu tam temizlemez manüel temizlik şart inanmayan taharetlendikten sonra makatını peçeteyle silsin görsün domates kabuklarını mısırları vs

• Bakıyorum da anasından babasından tiksinen ergenler nasıl tuvalete girilmesi gerektiği hakkında yorum yapmış, sıçtığınız b.k herkeste var, çokta temiz değilsiniz yani, adam gibi taharetinizi alın ve ellerinizi temiz bir şekilde yıkayın, dış görünüşüne önem veripte b.klu külotla gezen tipler genelde alafranga tuvalet kullananlar, alaturkanın temizlik ve sağlık açısından daha iyi olduğu savunuyorum. İyi s.çmalar

• Alafranga hem hijyenik olmuyor hem de boşaltım açısından sağlıklı değil. Tam boşaltım yapılamıyor ve bu bağırsaklar için ciddi sorun. O yüzden tavsiyem her zaman alaturka kullanmaya çalışın ve sol bacağınızın üzerine yüklenin. Heladan çıktıktan sonra ne kadar rahatladığınızı hissedeceksiniz. Bilimsel araştırmalarla sabit.

• Tuvaleti bilmeyen, işini evdeki kap kacağa yapmak suretiyle halleden adamların icat ettiği tuvalet ancak bu kadar olur işte. Adamlar için pis, temiz önemli değil ki.

• Taharet musluğunu açıp elinle niye popona değmeye çalışıyorsun.O zaten elini popona değme diye yapılmış.Kabasını alıp tuvalet kağıdıyla temizleyeceksin.Ortak kullanılan alanlarda eyvallah ama aile içinde o kadar sorun değil.Bu kadar hijyenik olmayın.Birazcık mikrop olması iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 9 Eylül 2017; 16:50:25 >
  • Ahahahah bu forumda bir tek bunu görmemiştim herkes birbirine nasıl popo temizlenir dersi veriyor çok iyi

• Suprémacy kullanıcısına yanıt
    Nolmus masrafa sesini duyuyolarsa ? Onlar seni sicmiyo mu biliyodu ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.