Şimdi Ara

Klon Vu+ Solo2( Yalnızca klon cihazlar ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.393
Cevap
25
Favori
90.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceffry

serkanhocam su cıhaz ıcın ne dusunursunuz alınasımı.dsmart modul kullandıgım ıcın cı slotu olmak zorunda androıd cıhazlarda goremedım cı slot.bununda hızı 300 mıps yazıyor.ıslemcı vasatmıdır.bazılarında sunplas var 667 mhz hangısı tercıh edılebılır.(vu solo2 fıyatı ve orj yazılımı desteklemesı onemlı oda takıpte beklıyorum)
    http://www.aliexpress.com/item/Openbox-S10-HD-PVR-FTA-Satellite-Receiver-Openbox-S9-new-mini-version-Free-shipping/489711657.html

Sevgili arkadaşım,

ALI işlemcili cihaz ile ilgili neden burada soru soruyorsunuz.

Bizim incelediğimiz cihazlarla alakası olmayan bir cihazdır.

Sorunuzu uygun başlık altından sorunuz lütfen. Ayrıca buradaki mesajınızı da düzenleyiniz.

Saygılar, sevgiler.

• serkangüzel arkadasıma katılıyorum ben 7405 ve 7413 ıslemcı kullanan orjıanl e2 cıhazları kullandım marka olarakta dm 800 se vu +uno et9000 bu cıhazlarda 400 mhz cpu oldugu heryerde yazıyor broadcom 7405 ve 7415 den solo 2 de ve quadda neden bu ıslemcı serısı 73:: serısı olarak cıkıyor duo2 gıbı 74;; serısı olması gerekmıyomu ayrı yetten 1300 mhz cıft cekırdek ıslemcılı quadın zaten ıslemcı olarak solo2 ıle aynı quad . quadın ıslemcısı 1300 mhz ıse 7405 7413 ıslemcılı cıhazlardan 3.5 kat daha hızlı olması gerekır ama 400 mhz 7405 ıslemcılı cıhazdan okadarda hızlı degıldı aradakı fark. quad cıhazın hızı vu+uno dm 800 se et 9000 bu cıhazlardan sadece 100 de 10 daha hızlıydı nerede ozaman 1300 mhz cıft cekırdeklı guclu donanımlı daha hızlısı olamayan solo2 ve gıgablue quad hersey tamamen kandırmaca ve aldatma pazarlama ıcın bırde yazmıslar 1300 mhz daha hızlısı yok dıye 100de 10 hızıda ıslemcıden degıl ramden alıyo bu tur cıhazlar.. ıslemcılerın yanında ramların katkısınıda unutmayalım gercektende 1300 mhz ıslemcı hızı yazılan cıhazların gerecek mhz degerı yazılmıyor

• Sizin dediğiniz örneği farklı forumda bir arkadaş daha yazmış. 'Bu cihaz gerçekten 1300 mhz ise ise uçması lazım' demiş, 'ama maalesef anlatıldığı kadar hızlı değil' diye yazmış. Sözde uzman kullanıcının yorumu ise 'cihaz hızlı, enigma 2 yavaş çalışıyor, cihazın suçu yok, yazılımın kendisi yavaş'

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,

Cihazın gerçek hızının 541 Mhz. olduğunu açıkladım ya !

Boşverin 1300 Mhz. safsatalarını !

MIPS birimi ile gerçek hız birimi birbirinden farklıdır.

İş ahlakına sahip olan firmalar gerçek hızını açıklayıp, tüketiciye karşı sorumlu olduklarının bilinci ile hareket ediyorlar. Yani olayın özü, iş ahlakında gizlidir.

Bu arada müjdeyi vereyim !

Aliexpress'te 167 Dolar'a satan var;http://www.aliexpress.com/item/Low-for-Xmas2013-Vu-solo2-twin-tuner-decoder-vu-solo-2-vusolo2-Linux-reciever-1300-MHz/1522566049.html

Alibaba 'da ise, 180 dolar ila 196 dolar aralığında satılmaya başlanmış ;http://www.alibaba.com/product-gs/1069776905/Vu_Solo_2_Twin_Tuner_DVB.html

Biraz daha sabır... Yılbaşını geçtikten sonra, fiyatlar gerçekçi seviyesi olan 150 dolar seviyelerine gelecektir.

Saygılar, sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 9 Aralık 2013; 9:14:07 >

• Geçen gün baktım, kargo dahil 240 dolardan aşağı yoktu, git gide düşüyor fiyatlar....
  • Serkanbey 10 dolar için bekleme değmez hemen alınabilir,bide bunun yazılımı orjinalmi yazılım olacak,yoksa ayrı bir yazılım mı var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umdt

Serkanbey 10 dolar için bekleme değmez hemen alınabilir,bide bunun yazılımı orjinalmi yazılım olacak,yoksa ayrı bir yazılım mı var?

Yazılım Black Hole 'dir.

Orijinal yazılımlar yüklenebilecek mi? Yüklenemeyecek mi? Henüz net bir bilgi yok.

Siz kendi sorumluluğunuzla sipariş verip, cihazı getirtebilirsiniz. Orijinal yazılım yüklenip yüklenmediğini de bizlere açıklarsınız.

Ben yılbaşı sonrasında Ocak ayı sonunu bekleyeceğim.

Bu arada;

Arkadaşlar cihazı gözünüzde büyütmeyiniz !

Cihazın iç görünümü şudur ! Yani gördüğünüz gibi oldukça sade bir donanım...

Bu kadar basit ve sade donanım için uzun süre yüksek fiyat çekemezler...

Klon Vu+ Solo2( Yalnızca klon cihazlar )

Resimde de görüldüğü gibi tuner 'ler silikondur.

Sonra haberim yoktu demeyiniz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 9 Aralık 2013; 12:46:18 >

• bugün veya yarın sipariş ettiğim klon solo 2 elime ulaşacak hayırlısıyla. burdan görüşlerimi sizlerle paylaşırım. Fakat şunu söylemek isterim ki, aliexpress üzerinden ems vb gibi kargo firmaları tercih ederek yapılan siparişlerde Solo 2 klon fiyatının 200usd'nin altına ineceğini pek sanmıyorum. Ancak klon Solo 3 çıkar eldeki klon solo 2 leri temizlemek için böyle bir fiyat politikası uygularlar. Alibaba üzerinden hiç sipariş etmedim pekde tavsiye etmem. Çine gidip ordanda hiç satınalmadım. Belki direkt çinden satın alsanız 200usd altını görebilirsiniz. Yukarda aliexpress satıcısı 166usd demiş inanılmaz bir fiyat. klon solo fiyatına klon solo 2 ??? bu arada satıcı yeni bir satıcı daha evvelki satışlarından bir yorum göremedim. umarım bu fiyata satın alan arkadaşlar cihazlar ellerine geçince klon solo ile karşılaşmazlar:) Yada klon solo 2 lerde teknik bir problem çıktı ve bu cihazları temizlemeye çalışıyorlar:) her neyse 1-2 güne burdan cihaz hakkında görüşlerimi paylaşırım. saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora2004 -- 9 Aralık 2013; 12:51:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bora2004

bugün veya yarın sipariş ettiğim klon solo 2 elime ulaşacak hayırlısıyla. burdan görüşlerimi sizlerle paylaşırım. Fakat şunu söylemek isterim ki, aliexpress üzerinden ems vb gibi kargo firmaları tercih ederek yapılan siparişlerde Solo 2 klon fiyatının 200usd'nin altına ineceğini pek sanmıyorum. Ancak klon Solo 3 çıkar eldeki klon solo 2 leri temizlemek için böyle bir fiyat politaksı uygularlar. Alibaba üzerinden hiç sipariş etmedim pekde tavsiye etmem. Çine gidip ordanda hiç satınalmadım. Belki direkt çinden satın alsanız 200usd altını görebilirsiniz. Yukarda aliexpress satıcısı 166usd demiş inanılmaz bir fiyat. klon solo fiyatına klon solo 2 ??? bu arada satıcı yeni bir satıcı daha evvelki satışlarından bir yorum göremedim. umarım bu fiyata satın alan arkadaşlar cihazlar ellerine geçince klon solo ile karşılaşmazlar:) Yada j-klon solo 2 lerde teknik bir problem çıktı ve bu cihazları temizlemeye çalışıyorlar:) her neyse 1-2 güne burdan cihaz hakkında görüşlerimi paylaşırım. saygılarımla.

Zaten bende kullanıcı arkadaşlara yılbaşı sonrası ocak sonunu tavsiye ediyorum.

Bende tam tersi bugüne kadar hiç bir zaman aliexpress'ten mal sipariş vermedim. Her zaman alibaba'dan ve direk fabrika temsilcisinden aldım bugüne kadar... Mallarım her zaman elime zamanında ve sorunsuz ulaştı...

GreatDVB 'nin satış temsilcisi ile görüştüm biraz önce ! Yılbaşı yoğunluğu nedeniyle fiyatların şimdilik bu seviyede devam ettiğini belirtti.

İsteyen 184 dolar 'dan sipariş verebilir ; sales1@greatdvb.com

Bu firmayı ağustos başında şahsen ziyaret ettim.

Alacak arkadaşlara biraz sabır diyorum.

Saygılar, sevgiler.

• Msjm bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

quote:

Orijinalden alıntı: umdt

Serkanbey 10 dolar için bekleme değmez hemen alınabilir,bide bunun yazılımı orjinalmi yazılım olacak,yoksa ayrı bir yazılım mı var?

Yazılım Black Hole 'dir.

Orijinal yazılımlar yüklenebilecek mi? Yüklenemeyecek mi? Henüz net bir bilgi yok.

Siz kendi sorumluluğunuzla sipariş verip, cihazı getirtebilirsiniz. Orijinal yazılım yüklenip yüklenmediğini de bizlere açıklarsınız.

Ben yılbaşı sonrasında Ocak ayı sonunu bekleyeceğim.

Bu arada;

Arkadaşlar cihazı gözünüzde büyütmeyiniz !

Cihazın iç görünümü şudur ! Yani gördüğünüz gibi oldukça sade bir donanım...

Bu kadar basit ve sade donanım için uzun süre yüksek fiyat çekemezler...

Resimde de görüldüğü gibi tuner 'ler silikondur.

Sonra haberim yoktu demeyiniz !

Alıntıları Göster
    Bunun içine 3,5" hdd bağlanır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Bunun içine 3,5" hdd bağlanır mı?

Solo2 cihaza 2.5" harddisk takılabilir ancak !
  • Ilk sayfada belirtilen sitelerden cihaz alacak kadar ecnebicemiz yok. Netcez:) ?
  • quote:

bugün veya yarın sipariş ettiğim klon solo 2 elime ulaşacak hayırlısıyla. burdan görüşlerimi sizlerle paylaşırım. Fakat şunu söylemek isterim ki, aliexpress üzerinden ems vb gibi kargo firmaları tercih ederek yapılan siparişlerde Solo 2 klon fiyatının 200usd'nin altına ineceğini pek sanmıyorum. Ancak klon Solo 3 çıkar eldeki klon solo 2 leri temizlemek için böyle bir fiyat politikası uygularlar. Alibaba üzerinden hiç sipariş etmedim pekde tavsiye etmem. Çine gidip ordanda hiç satınalmadım. Belki direkt çinden satın alsanız 200usd altını görebilirsiniz. Yukarda aliexpress satıcısı 166usd demiş inanılmaz bir fiyat. klon solo fiyatına klon solo 2 ??? bu arada satıcı yeni bir satıcı daha evvelki satışlarından bir yorum göremedim. umarım bu fiyata satın alan arkadaşlar cihazlar ellerine geçince klon solo ile karşılaşmazlar:) Yada klon solo 2 lerde teknik bir problem çıktı ve bu cihazları temizlemeye çalışıyorlar:) her neyse 1-2 güne burdan cihaz hakkında görüşlerimi paylaşırım. saygılarımla.

güzel bir inceleme bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k35 -- 9 Aralık 2013; 22:37:59 >

• Türkiye de ilk 500hd sim2.1 , 500hd ferrari , 800se sim2.1 , 800se ferrari , 8000hd ferrari, vu+ solo ferrari, vu+ duo ferrari ve vu+uno ferrari cihazlarını Türkiye ye getiren kişi olarak vu+ solo2 klon cihazıda şu anda temin etmiş durumdayım. Çinliler bu seferde iyi iş çıkarmışlar. Şu anda en guncel blackhole 2.0.7.3 versiyon ile yaptığım testlerde herhangibir patch' leme ihtiyacı duymadan çalıştırmış durumdayım. Kasa malzeme, işçilik kalitesi gayet başarılı. Kimse bu cihazın klon olduğunu anlayamaz. 1.sınıf replika diyebilirim. dsmart modul çalışmaktadır. 2.5" hdd takılmıştır test edilmiştir sorun yoktur. IPTV çalışmaktadır.

Burdan şunu söylemek isterim. Kesinlikle klon cihaz kullanımını tavsiye etmem. Orijinal cihaza geliştirme masrafları harcayan, emek sarfeden uydu firmalarının ürünlerini tercih etmenizi her zaman tavsiye ederim. Klon cihazın garantisi yoktur. Burda cihaz hakkında detaylı ayrıntılı bir paylaşım yapmayacağım. Türkiye de bu işi en iyi ve emek sarfederek yapan firmalardandır vu' nu türkiye distribütörü. Çinden cihaz getirmek, uzun süre beklemek, gümrük problemleri, vergi ödemek vb gibi birçok sıkıntısı vardır.

Tek söyleyeceğim;klon cihaz kullanım hastası arkadaşlara söyleyebileceğim tek şey var, cihaz sorunsuz gayet iyi bir replika olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora2004 -- 10 Aralık 2013; 0:21:52 >

• quote:

Türkiye de ilk 500hd sim2.1 , 500hd ferrari , 800se sim2.1 , 800se ferrari , 8000hd ferrari, vu+ solo ferrari, vu+ duo ferrari ve vu+uno ferrari cihazlarını Türkiye ye getiren kişi olarak vu+ solo2 klon cihazıda şu anda temin etmiş durumdayım. Çinliler bu seferde iyi iş çıkarmışlar. Şu anda en guncel blackhole 2.0.7.3 versiyon ile yaptığım testlerde herhangibir patch' leme ihtiyacı duymadan çalıştırmış durumdayım. Kasa malzeme, işçilik kalitesi gayet başarılı. Kimse bu cihazın klon olduğunu anlayamaz. 1.sınıf replika diyebilirim.

Burdan şunu söylemek isterim. Kesinlikle klon cihaz kullanımını tavsiye etmem. Orijinal cihaza geliştirme masrafları harcayan, emek sarfeden uydu firmalarının ürünlerini tercih etmenizi her zaman tavsiye ederim. Klon cihazın garantisi yoktur. Burda cihaz hakkında resimli ve ayrıntılı bir paylaşım yapmayacağım. Türkiye de bu işi en iyi ve emek sarfederek yapan firmalardandır vu' nu türkiye distribütörü. Çnden cihaz getirmek, uzun süre beklemek, gümrük problemleri, vergi ödemek vb gibi birçok sıkıntısı vardır.

Tek söyleyeceğim;klon cihaz kullanım hastası arkadaşlara söyleyebileceğim tek şey var, cihaz sorunsuz gayet iyi bir replika olmuş...

Bora bey, cihaz hayırlı olsun, bari 3-5 resim çekip detaylı olmayan ufaktan bir inceleme yapsaydınız :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye de ilk 500hd sim2.1 , 500hd ferrari , 800se sim2.1 , 800se ferrari , 8000hd ferrari, vu+ solo ferrari, vu+ duo ferrari ve vu+uno ferrari cihazlarını Türkiye ye getiren kişi olarak vu+ solo2 klon cihazıda şu anda temin etmiş durumdayım. Çinliler bu seferde iyi iş çıkarmışlar. Şu anda en guncel blackhole 2.0.7.3 versiyon ile yaptığım testlerde herhangibir patch' leme ihtiyacı duymadan çalıştırmış durumdayım. vti 6.0.3 image de test edilmiş ve çalışmaktadır. Kasa malzeme, işçilik kalitesi gayet başarılı. Kimse bu cihazın klon olduğunu anlayamaz. 1.sınıf replika diyebilirim. dsmart modul çalışmaktadır. 2.5" hdd takılmıştır test edilmiştir sorun yoktur. IPTV çalışmaktadır.

Burdan şunu söylemek isterim. Kesinlikle klon cihaz kullanımını tavsiye etmem. Orijinal cihaza geliştirme masrafları harcayan, emek sarfeden uydu firmalarının ürünlerini tercih etmenizi her zaman tavsiye ederim. Klon cihazın garantisi yoktur. Burda cihaz hakkında detaylı ayrıntılı bir paylaşım yapmayacağım. Türkiye de bu işi en iyi ve emek sarfederek yapan firmalardandır vu' nu türkiye distribütörü. Çinden cihaz getirmek, uzun süre beklemek, gümrük problemleri, vergi ödemek vb gibi birçok sıkıntısı vardır.

Tek söyleyeceğim;klon cihaz kullanım hastası arkadaşlara söyleyebileceğim tek şey var, cihaz sorunsuz gayet başarılı iyi bir replika olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora2004 -- 10 Aralık 2013; 0:21:27 >

•  Klon Vu+ Solo2( Yalnızca klon cihazlar )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora2004 -- 10 Aralık 2013; 0:15:14 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.