Şimdi Ara

...KLIPSCH club... (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.387
Cevap
23
Favori
89.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com/Klipsch-Reference-Theater-Surround-System/dp/B0779GRFWF

Selamlar

%99 film ve TV için kullanılacak bir sisteme ihtiyacım var.

Bir seçenek üstteki klipsch. Düzgün bir inceleme bulamadım.

Diğer opsiyon wharfedale dx-2, bunu what hifi öve öve bitirememiş.

Reference theater pack kullanan var mı? Kompakt bir sistem düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

https://www.amazon.com/Klipsch-Reference-Theater-Surround-System/dp/B0779GRFWF

Selamlar

%99 film ve TV için kullanılacak bir sisteme ihtiyacım var.

Bir seçenek üstteki klipsch. Düzgün bir inceleme bulamadım.

Diğer opsiyon wharfedale dx-2, bunu what hifi öve öve bitirememiş.

Reference theater pack kullanan var mı? Kompakt bir sistem düşünüyorum.
    vergiler dahil ne kadara gelir ki bu ürün?

• Merhaba arkadaşlar,

Klipsch RP 260 F hoparlörlerimi upgrade nedeniyle satıyorum.
    Bulabileceğiniz en temiz kolonlardır.
    Sahibinden.com ilan no : 818209145
  • Arkadaşlar herkese kolay gelsin, elimde ki mevcut Harman Kardaon 161s AVR + HKTS 16BQ 5.1 seti satıp yeni bir ev sinema sistemine geçmeye karar verdim. Kullanacağım oda 25m2 kadar. Öncelikle yeni kuracağım sistem için Marantz NR1510 AVR ile başlangıcı yaptım. Hoparlör sistemi için ise (Klipsch Black Reference Theater Pack 5.1 Surround Sound System) düşünüyorum. Yurt dışı formlarında sistem ile ilgili hem olumlu yorum var. Elinde bu sistem olan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Ülkemiz sınırları içinde bu takımı set olarak satan birisini bulamadım. Yurt dışında olan arkadaşlarım vasıtasıyla almayı düşünüyorum. Ve en çok merak ettiğim konu hoparlör kabloları bunda ise tercihleriniz genelde hangi marka kablo üzerinde oldu. Sıradan normal bir kablo alsam işimi görür mü yoksa şunu alsan farkı hissedersin gibi öneriniz varmı? Ben sistemi öncelik müzik, daha sonra oyun ve film üzerinde kullanmak istiyorum. Bilgili ve tecrübeli arkadaşların fikirlerine açığım. Herkese teşekkürler.

AVR Cihazım:https://www.amazon.com/Marantz-NR1510-Receiver-2019-Model/dp/B07PVS35R6/ref=sr_1_1?crid=3FWT1A64G5R8Y&dchild=1&keywords=marantz+nr1510&qid=1589133319&sprefix=marantz+nr%2Caps%2C287&sr=8-1

İstediğim Hoparlör Sistemi:https://www.amazon.com/gp/product/B0779GRFWF/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A1VVV3R3L3SMNQ&psc=1

• Klipsch'e geçelim dedik biz de ama forum ölü, geçmesek mi acaba? :)

KLIPSCH THX ULTRA2'ye geçmek mantıklı mı olur yoksa RP-5000F veya RP-260F serisi ile kendim bir sistem mi oluşturayım?

Sinema için kullanacağım sadece.
  • runelgna kullanıcısına yanıt
    Malum sitede klipsch thx ultra set satılıyor..
    Odanız 25 m2 ve üstü ise alın geçin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoğukanBlack

Malum sitede klipsch thx ultra set satılıyor..
    Odanız 25 m2 ve üstü ise alın geçin..
    Teşekkür ederim cevabınız için.

Evet, odam 35-40m2 , şu an yalıtım yaptırıyorum. Memnun olur muyum sizce? Biraz eski sistem, ondan korkuyorum açıkcası.
  • runelgna kullanıcısına yanıt
    Klipsch ses karakteristiğini beğeniyorsanız genel manada memnun kalırsınız bence..
    Ben dinlemedim thx ultrayı fakat
    Reference premiere kullanıyorum ve gayet memnunum sinemada..
    Tasarım yılı eski olabilir ama ürünler sanırım yeni üretim sorarsınız sonuçta satanla bir bağım yok.
    Hayırlısı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Klipsch Black Reference Theater Pack 5.1 ile ilgili bir sonuç var mı? Ben de pc'de kullanmak için ararken burada buldum kendimi. Amazon italya gönderiyor ama vergisi vs 10bini geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Klipsch Black Reference Theater Pack 5.1 ile ilgili bir sonuç var mı? Ben de pc'de kullanmak için ararken burada buldum kendimi. Amazon italya gönderiyor ama vergisi vs 10bini geçiyor.
    Alternatif
    https://www.amazon.com.tr/Polk-Audio-747192120931-1600-Performans/dp/B00XCYIBBQ?ref_=d6k_applink_bb_marketplace

• wilym@n W kullanıcısına yanıt
    Distribütöre mail attım ama dönüş yapmadı. PA nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Distribütöre mail attım ama dönüş yapmadı. PA nasıl acaba?
    Zamanında 1000 tl ye satılan harman kardon hkts 5 bile 4000 tl ye dayanmış.Polk'u zamanında amazon.de den almıştım,kullanmaya fırsat bulamadan bir arkadaşa sattım o yüzden set hakkında yorum yapamam ama bu fiyat sıkalasındaki ürünlerin performansı birbirine benzerdir,pişman etmez diye düşünüyorum.

• wilym@n W kullanıcısına yanıt
    Maile cevap geldi aynen aktarıyorum.

"Merhabalar,

Klipsch Reference Theater Pack 5.1 ne yazık ki üretimden kaldırıldı ancak bas olmadan Reference Theater Pack 5.0 olarak getirebiliyoruz. Fiyatı KDV dahil 1,000 Euro olmaktadır.

Saygılarımla"

Bas olmadan ki fiyatı bence yüksek.
  • O uydular için çok para hocam
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-klipsch-reference-theater-pack-5.1-sinema-sistemi-844127477/detay

Farklı bir çeşidi yoksa set halinde 7930₺ yazmış.

Bir de böyle bir seti var klipsch'in 2.el
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-klipsch-promedia-ultra-5.1-hoparlor-sistemi-769987827/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wilym@n -- 11 Eylül 2020; 19:38:55 >

• arkadaşlar malum hoparlör sistemlerine vs konsollara vergi gelmişti yıl sonuna kadar. yeni yılda indirim ne kadar olur . komple set toplamak istiyorum

• Arkadaşlar MARANTZ SR6011 AVR satıyorum. Çok temiz , kusursuz ve kutusu mevcut.İlgilenenler PM atabilir.

• Arkadaşlar. Rf 62 Arıyorum
  • Selamlar, ses sistemimi yeniliyorum ve bu sefer klipsch ile bir baslangic yapmak istedim. Hemen 5.1 ve ustu bir sistem kurmadan once center ve iki front hoparlor ile alisverise baslamayi dusunuyorum. Frontlar icin R51M ve center icin R52C var kafamda. R34C yi de listeme alabilirim ama wooferlari sanirim daha ufak. 3 inc 4 adet var. 4 adet olmasi bir avantaj saglar mi bilemiyorum. Etrafimda hic klipsch kullanan yok bu nedenle deneyimli arkadaslardan tavsiye alabilirsem cok sevirim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunhun34 -- 6 Şubat 2021; 22:51:55 >

• Konu pek aktif değil ama yazayım yine belki işine yarayan olur. Benim gibi Klipsch subwoofer arayan varsa eğer amazon.com.tr üzerinden satıcı amazon germany olacak şekilde r-100sw subwoofer satın aldım. Şaka gibi ama 4'üncü günde elime ulaştı cihaz. 3159tl + 295tl kargo bedeli yazıyordu normalde ama sepete ekleyip alırlen 3304 tl oldu totalde. Tahmini gümrük bedeli olarak da 908 tl kesti benden ama 810 tl tutmuş o yüzden 100 tl daha geri yatacak yani toplam 3200 tlye aldım sıfır subı. Şu an bi 200-300 tl zam gelmiş ama yine de değerlendirmek isterseniz bir bakın.

Edit: İyi kötü ayarını yaptım. Frontlarla ses seviyesini eşleştirecek şekilde kurdum. Daha gelişmiş, daha büyük çaplı sublar var sonuçta ama beni son derece mest etti cihaz. Pioneer s21w varken subın bulunduğu yerden bom bom güm güm diye bir ses çıkıyordu, yine bir bas sesi alıyordum fakat şu an nereden geldiğini spesifik olarak deneyimleyemediğim, ortamı çepeçevre saran derin ve kuvvetli bir bass frekansı var. Bası hissedebileceğim müzikler açtığımda işte bu dedim. Sesin yüksekliğinden bahsetmiyorum; derinlik, yoğunluk ve etkileyiciliği beni gerçekten çok memnun etti, insanı filmde ve müzikte farklı bir havaya sokuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maclarens90 -- 1 Nisan 2021; 21:41:47 >

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.