Şimdi Ara

Klima servis raporu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 40 m2 ye yakın odaya bosch 18000 btu luk klima aldık.aldığımız yer btu nun 2 katı kadar olmalı m2 demişti.bizde çok bi fark yok die aldık.bugun servis geldi kurdu küçük falan die birşeyde söylemedi ancak rapora 24000 uygundur yazmış bizde akşam saat 9 olduğu için biran önce bitsin diye imzalamıştık kağıtları.
    bu 24000 uygundur raporu garantiyi bozar mı ileride bi bozukluk olduğunda siz küçük takmışsınız diye sorun çıkartır mı ?

• :) ısınamıyorum ıyı sogutmuyo, cok elektrik yakıyo gibi sikayetlerinizde(cihazın alana yetersız kalması sikayeti) firma alana yetersiz oldugunu soyleyecektir bunu da size yazılı olarak montaj esnasında bildirmiştir yazısıdır! ama teknik arızaları alana yetersızlık etkilemez garanti acısından bir problem yasamassınız
  • çok teşekkür ederim. bi yerde bu tip bi sorun okumuştum o yüzden sorayım dedim.soğutmuyo gibi bi sorunda yok şuan için hatta fazlasıyla soğutuyor bizim için. tekrar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: brrrs

çok teşekkür ederim. bi yerde bu tip bi sorun okumuştum o yüzden sorayım dedim.soğutmuyo gibi bi sorunda yok şuan için hatta fazlasıyla soğutuyor bizim için. tekrar teşekkürler

birkere şu yanlışı düzeltmeliyiz .. btu nun iki katı olması gerek diye birşey yok .. 32000 lik klimayı 80 m2 takarsın..25000 i 60 m2 ye Ayrıca 40 m2 ye 18000 btu tam gelir .24000 btu 48 - 50 m2 ye takılır servis yanlış yapmış . ayrıca SERVİSİN SÖYLEDİĞİ BTU DAN BAŞKA BTUDA BİR KLİMA TAKMAK GARANTİ DIŞI DEĞİLDİR YETER Kİ BAŞKA BİR MARKA ALIP ÖRN. BOSCH SERVİSİNE YAPTIRMA ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klima5505 -- 1 Ağustos 2011; 0:29:02 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.