Şimdi Ara

Kliksa 16-17 temmuz 150 tl'ye varan Hediye çeki Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kliksa.com’dan 16 - 17 Temmuz 2014 günleri Telefon ve Bilgisayar kategorilerindeki ürünlerde tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL,
    1000 - 1499 TL arası alışverişlerde 100 TL, 1500 TL ve üzeri alışverişlerde de 150 TL indirim kodu kazanırsınız.
    16 - 17 Temmuz’da yapılan alışverişlerin iptal veya iade edilmesi durumunda indirim kodu kazanılamayacaktır.
    İndirim kodları 27 Temmuz’da e-posta ile kazanan kullanıcılara gönderilecektir.
    Her alışverişte yalnızca 1 adet indirim kodu kazanılabilir.
    İndirim kodu kazanmak için yapılacak harcama için ödenen tutar baz alınacaktır. Ödeme sırasında kullanılacak başka bir indirim kodu,
    kredi kartı puanı veya vade farkı hariç tutulacaktır.
    Bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Kampanyada kupon kazanmanızı sağlayacak birden fazla işleminiz olması durumunda
    sadece en çok indirim kodu kazanacağınız alışverişiniz geçerli sayılacaktır.
    Bir kişinin birden fazla kliksa.com hesabı açarak indirim kodu kazanmaya çalışması durumunda, bu kişi sadece 1 tane indirim kodu kazanacaktır.
    50 TL’lik indirim kuponları en az 250 TL ve üstü sepet alışverişlerinde, 100 TL’lik indirim kodları en az 500 TL ve üstü sepet alışverişlerinde, 150 TL’lik indirim kodları
    en az 1000 TL ve üstü sepet alışverişlerinde kullanılabilir.
    Her alışverişte yalnızca 1 indirim kodu kullanılabilir.
    Kampanyadan kazanılan indirim kodları sadece Telefon ve Bilgisayar kategorisi ürünlerinde kullanılabilir.
    Kampanyadan kazanılan indirim kodları en geç 29 Temmuz 23:59'a kadar kullanılabilir. Bu tarihlerden sonra hala kullanılmayan indirim kodları geçersiz sayılacaktır.
    kliksa.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    Alıcı, indirim kodu kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa indirim kodu kendisine tekrar gönderilecektir.
    Devam etmekte olan banka kampanyası ile indirim kodu kampanyası birbirinden bağımsızdır.

• Bu kampanyayı bekliyordum ama daha önce 1.000 tl üzeri 150 tl çek vermiyor muydu?
  • Bian yanlış okudum.

telefonda indirim oluyor sandım
  • 1500 lira üzeri alışveriş yapacaksın ki
    150 TL indirim kazanasın
    Onu da en geç 1 haftada kullanacan
    1000 lira üzeri alışveriş olacak
    ...
    Böylesine para harcasam indirim kovalamam zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip...
  • Ne tuhaf kampanya, bunu okuyunca takip ettiğim ürünü satın almaya koyuldum ama bir baktım ki 100.- TL bindirim olmuş...

Linkdeki ürün 3 gün önce 699 TL idi, şimdi 799 TL olmuş, süper bindirimci kliksa

http://www.kliksa.com/urun/packard-bell-te69-bm-100tk-intel-celeron-quad-core-n2920-notebook/980003234
  • bonus kampanyası bugün bitiyor yarın 110 tl paraflay patlatsalar ne güzel olur ama
  • Telefon ve Bilgisayar alışverişi yapmak gerekiyormuş. Benim sepet beklesin biraz daha.
  • Uygun Degil bilgisayar fiyatlari.cok pahali.

• Kliksa cok bozdu

• can33tokat C kullanıcısına yanıt
    Yarın maximum geliyor. 750 ve üzerine 75. tırt yani boşa beklemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Yarın maximum geliyor. 750 ve üzerine 75. tırt yani boşa beklemeyin.

• bu kliksa bana 35 bin tane aynı sms i yolluyor ya
  • 150 tl lik ceki kullanmayacak varsa alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: moralito

150 tl lik ceki kullanmayacak varsa alabilirim

çeklerin son kullanma tarihi geçti
  • Suandada var bugün son gun onu kastermistim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.